Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: FRUITFUL LTD - Praca sezonowa w Wlk Brytanii i Irlandii
PostNapisane: 09 gru 2007 18:58 
Mam pytanie czy słyszał ktoś co kolwiek o tym pośredniku, dokładnie to jest Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwinistycznych i Wydawniczych z siedzibą w Bydgoszczy i kilkoma oddziałami w Polsce. Ich strona internetowa to www.eplc.pl.

Przysłali mi formularze, nie pobierają opłat, mają certyfikat ale chcałbym się dowiedzieć więcej czy może ktoś wyjechał za ich pośrednictwem albo wie czy faktycznie są tak wiarygodni.

Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwistycznych i Wydawniczych
tel (052) 349-52-11 fax (052) 349-51-70
www.eplc.pl e-mail: info@eplc.pl

Zgłoś post

Tytuł: praca
PostNapisane: 30 paź 2008 17:00 
jest tez nastepny oszust z firmy budowlanej -polycraft-u niego do pracy 9 km na rowerze przewaznie niesprawnym i wypłaca po gora 50 euro dniowka ito fachowcowi-gipsiarz ,płytkarz -pożegnalem goscia po tygodniu gdyżjemu wydaje sie że pozjadal wszystkie rozumy- ten pseudo szef wabi sie tom-ostrzegam- andrzej............

Zgłoś post

Tytuł: Potrzebne informacje na temat firmy "eplc" wyjazd
PostNapisane: 03 sty 2009 09:34 
Jakie są warunki wyjazdu za granicę do pracy,dzięki firmie "eplc" z Bydgoszczy?Może ktoś to opisać?Czy ta firma oszukuje,jakie sa prawdziwe koszty wyjazdu i warunki zakwaterowania na farmach?

Zgłoś post

Tytuł: Re: FRUITFUL LTD - Praca sezonowa w Wlk Brytanii i Irlandii
PostNapisane: 27 sty 2009 12:31 
borek napisał(a):
Mam pytanie czy słyszał ktoś co kolwiek o tym pośredniku, dokładnie to jest Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwinistycznych i Wydawniczych z siedzibą w Bydgoszczy i kilkoma oddziałami w Polsce. Ich strona internetowa to www.eplc.pl.

Przysłali mi formularze, nie pobierają opłat, mają certyfikat ale chcałbym się dowiedzieć więcej czy może ktoś wyjechał za ich pośrednictwem albo wie czy faktycznie są tak wiarygodni.

Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwistycznych i Wydawniczych
tel (052) 349-52-11 fax (052) 349-51-70
www.eplc.pl e-mail: info@eplc.pl

z chłopakiem w zeszłym roku wyjechalismy przez ta firme bylismy w irlandi wszystko bylo ok mozna powiedziec nie bylo zle z reszta jak wszedzie bylo trzeba po prostu pracowac :-)

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2009 13:09 
http://www.forum.oszukany.pl/viewtopic.php?p=4412#4412

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 05 lut 2009 21:51 
Mam pytania:
- czy trzeba z sądu papier o niekaralności?
- a ubezpieczenie to wykupuję sobie sam czy Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków obcych, Usług lingwistycznych i wydawniczych.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 08 lut 2009 18:38 
lolek napisał(a):
Mam pytania:
- czy trzeba z sądu papier o niekaralności?
- a ubezpieczenie to wykupuję sobie sam czy Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków obcych, Usług lingwistycznych i wydawniczych.

Jeśli wyjeżdżasz z tą firmą pierwszy raz, to świadectwo o niekaralności jest wymagane, przy kolejnym wyjeździe już nie.
Ubezpieczenie wykupujesz sobie sam. Ja wykupiłam sobie w biurze podróży ubezpieczenie Planeta Młodych za 65 zł

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2009 21:06 

Nie polecam tego ośrodka z Bydgoszczy.Zbierają dokumenty od chętnych z całej Polski a potem nie wywiązują się ze swoich zadań.Musisz ponieść koszty,takie jak zaświadczenie lekarskie,zaświadczenie o niekaralności oraz ubezpieczenie o którym nie ma ani słowa na ich stronie...Jeśli z ich winy nie wyjedziesz,to nie licz na to,że cokolwiek ci zwrócą.Nie otrzymasz ani pieniędzy ani dokumentów.A czekać na wyjazd możesz nawet kilka miesięcy...Na dodatek w umowie z nimi musisz dodać osobę ,która pełni funkcję "żyranta",w razie gdybyś nie mógł wyjechać.Obciążają wtedy Ciebie kosztami wyjazdu a jak nie jesteś w stanie zapłacić to przerzucają ten obowiązek na osobę podaną przez Ciebie (w umowie z nimi jest to ujęte jako "Poręczyciel").Ogólnie nie polecam.Przekładają wyjazd z miesiąca na miesiąc aż w końcu w ogóle przestają odpowiadać na próby kontaktu. :evil:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2009 21:11 
Czy ktoś wyjeżdżał z tego Ośrodka pozaszkolnej.... z siedzibą w Rzeszowie?
Może na ten temat coś powiedzieć. Czy warto czy nie :!:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2009 10:07 
Anonymous napisał(a):
Czy ktoś wyjeżdżał z tego Ośrodka pozaszkolnej.... z siedzibą w Rzeszowie?
Może na ten temat coś powiedzieć. Czy warto czy nie :!:

nie polecam naciagaja ludzi wyjechalismy zkolega wrocilismy po dwoch tygodniach płacone jest na akord a normy zadaniowe sa takie ze poprostu nie da sie zarobic a teraz mamy problemy z wekslem bedziemy prawnie probowali go odzyskac zobaczymy co wyjdzie mieli nam zapewnic inna prace wrazie:w: kazali nam wrocic i teraz musimy ich spłacac choc niemamy zczego przez dwa tygodnie zarobiłem z140 funtow na czysto a od tego odbij sobie mieszkanie jedzenie i fruta zobaczysz ile ci zostanie

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]