Bockhop Erdbeeren Niemcy

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
Anitucha

Bockhop Erdbeeren Niemcy

Postautor: Anitucha » pt maja 22, 2009 12:48 pm

Witam, czy ktoś szłyszał o tej firmie? Bockhop Erdbeeren w Niemczech. Proponują pracę przez cały rok przy truskawkach.

piotruś

Postautor: piotruś » pn cze 15, 2009 10:20 pm

odradzam tą firmę robią z ludzi bałwanów obiecują pracę a poźniej okazuje się że pracujesz po 3-4h odradzam!!!!!!!!!!

Anitucha

Postautor: Anitucha » pn cze 15, 2009 10:31 pm

Dziękuje za odpowiedż, pracował Pan tam?

Gość

Re: Bockhop Erdbeeren Niemcy

Postautor: Gość » śr sie 12, 2009 4:51 pm

ja również odradzam. Liczą się tam same znajomości. Pracy brak i czujesz się tam jak w obozie!!! Skracają umowy i wogóle tragedia...

bockhop

Postautor: bockhop » sob sie 15, 2009 9:48 am

ta firma to jest wogole jakies nieporozumienie. zeby zarobic 60 euro to trzeba byc w polu conajmniej 12 godzin i robic dodatkowo nadgodziny przy dobrych znajomosciach w biurze. chcesz miec lepiej musisz znac dobrze pania Jole :D W niemczech robota jest do kitu. odradzam tam prace.

Gość

Postautor: Gość » sob sie 15, 2009 11:54 am

bockhop pisze:ta firma to jest wogole jakies nieporozumienie. zeby zarobic 60 euro to trzeba byc w polu conajmniej 12 godzin i robic dodatkowo nadgodziny przy dobrych znajomosciach w biurze. chcesz miec lepiej musisz znac dobrze pania Jole :D W niemczech robota jest do kitu. odradzam tam prace.

Mam zamiar jechać i nie wiem czy wogóle warto. :?:

norbert_s

Postautor: norbert_s » pn sie 17, 2009 9:07 am

jak chcesz jeździć w przepełnionym autobusie (ponad 120 osób) z niemyjącymi się rumunami i mdleć jak inni to jedź :-?
Jak chcesz to jedź zobacz może Ci się uda a jak nie to wrócisz jak wiele osób po 2-3 dniach.... z długami za podróż :-x

Jeśli jesteś studentem jedź zobacz jeślli nie to nawet się tam nie wybieraj!!!

renia

Postautor: renia » pn sie 17, 2009 12:45 pm

Tam traktują ludzi jak niewolników :evil: Powinny sie tym odpowiednie służby zająć :shock:

Nawet w największym upale (pracując na godziny) nie można się napić wody.... grupowy Zygmunt Ci nie pozwala.... Każda minuta przerwy nawet pracując po 12h jest odpisywana od czasu pracy....

Jeżdze tam od kilku lat ale z roku na rok jest gorzej.... chyba za rok tam już nie pojade...

Gość

Odp: Bockhop Erdbeeren Niemcy

Postautor: Gość » śr sty 06, 2010 3:28 pm

odswiezam , ja wybieram sie tam do pracy i niewiem czy sobie poradze, moj ojciec jezdzi tam od 25lat jest kontrolerem, nie ma co sie ludzic bede na truskawach , mam pytanie , czy naprwade jest tam tak ciezko? ile w przyblizonym czasie zbiera sie palete ?

Gość

Odp: Bockhop Erdbeeren Niemcy

Postautor: Gość » śr sty 06, 2010 3:36 pm

znam pana adama kontrolera i nauczyciela , bardzo wporzo koles chyba jedyny;p

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”