Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mini Max uwaga na oszustów
PostNapisane: 28 lut 2009 00:48 
Kolejne oszukane chałupnictwo do listy. Firma MiniMax ogłasza się cały czas w internecie i gazetach oraz w telegazecie.

Aby składać długopisy,biżuterię,inne domo- we. Cały kraj. Napisz i dołącz zaadresowaną kopertę zwrotną ze znaczkiem. "Mini-Max" 05-420 Józefów, Moniuszki 1,tel.0505898093

Składanie długopisów !!! części bezpośrednio od producenta Adresowanie kopert umowa o dzieło lub zlecenia Obsługujemy cały kraj przez Pocztę Polskę. Gwarantujemy uczciwość i rzetelność!!
Zgłoszenia listowne (koperta zwrotna + 2 znaczki po 1,45 zł luzem)
"Mini-Max"
ul.Moniuszki 1
05-420 Józefów k.Warszawy
0505-898-093

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2009 01:06 
Witam. ja kilka miesięcy temu też wpłaciłam ok. 50,00 zł do firmy \"MINI-MAX\" katarzyna KULKA, JÓZEFÓW UL MINIUSZKI 1 I W ODPOWIEDZI DOSTAŁAM INFORMACJĘ \"w NASZEJ OFERCIE NIE BYŁO NAPISANE,ŻE ZATRUDNIAMY LUDZI DO PRACY, A PRZESYŁAMY MATERIAŁY\" A MATERIAŁY TO DWIE OFERTY M. IN. FIRMY \"CLEAN BUSINESS-Z\" I DZIŚ POMYŚLAŁAM MOŻE JEDNAK WYSLĘ TE 65,00 ZŁ DO TEJ FIRMY CLEAN... ALE WESZŁAM JESZCZE NA INTERNET ZNALAZŁAM ICH STRONĘ. O MYSLĘ SOBIE FAJNA STRONA TO NAPEWNO I FAJNA FIRMA. A FIRMA \"MINI-MAX\" TO WEDŁUG MNIE TEŻ OSZUSTWO, BO ZAPŁACIŁAM A DOSTAŁAM KILKA ULOTEK. POZDRAWIAM

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2009 01:09 
W przypadku firmy MINI-MAX skontaktowałam się z Urzędem Miasta w Józefowie, gdzie przemiła Pani powiedziała mi, że mają bardzo wiele zapytań dotyczących tej firmy, że ta firma jest u nich zarejestrowana, ale co do uczciwości, to Urzędnicy nic nie wiedzą. Ale ja już wiem! Dziękuję wszystkim, którzy dzialą się swoimi \"wpadkami\" w sidła nieuczciwych. Zróbmy jakiś szum, może kiedyś to się skończy!!!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 22:57 
JA rok temu zapłaciłam pieniądze 65 zł i zostałam oszukana przez panią kulkę wysłano ulotki i kazano zapłacić 90 złpanu rybakowi.PIsałam zeby zwrócono pieniądze dotej pory nie oddano pieniędzy. Pani Kulka ttwierdzi że nie oszukuje że praca jest uczciwa a policji się nie boji nadal się ogłasza i ludzi nabiera w telegazecie n na stronie463 w dziale praca.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2009 10:07 
MiniMax wciaz grasuje... !!!

NIE DAJCIE SIE NABRAC !!!

Zgłoś post

Tytuł: mini-max
PostNapisane: 29 kwi 2009 20:15 
cenzura jak bym ja dorwal oszusci ..cenzura.. oszukuja jak ..cenzura.. co sie bede pieprzyl ze slowami gnoje ..cenzura.. wyslalem a oni przyslemy materialy czekam 3tyg a tu przysylaja
jakies gowno i odsylaja do ..cenzura.. muja jakiegos ale sprawdzilem oszust taki sam jak oni
nie chcialem nastepnych 70zlotych w bloto trudnia sie sprzdawaniem ofert innych firm
za 70zl cenzura ja sprzedaje gowno kupi ktos za jedyne 60 zl debile bis

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2009 15:36 
:-(
WITAM SERDECZNIE własnie dzisiaj w telegazecie znalazłam ogłoszenie firmy mini max i przez chyba przypadek ze dziecko zawołało mnie do komputera zebym mu cos pomogła pomysłam a sprawdze czy ta firma wiarygodna jest i co......?!
same miłe rzeczy tu przeczytałam wiec ...powodzenia moge zyczyc tylko sobie
OSTRZEGAM jednak przed firma PROVIDENT nie mylic z pozyczkami chodzi o firme o takiej samej nazwie ale zajmujacej sie składaniem długopisów itp.
2 miesiace temu wysłałam im tylko 8 zł ale zawsze to jakis pieniadz zwłaszcza jak sie go nie ma za duzo!!
na tym nie koniec po wpłacie tej kasy dostałam emaila ze nalezy wpłacic jeszcze 14zł na paczke z towarem i wtedy doszło do mnie ze to jedna wielka sciema ale zeby to sprawdzic napisałam im za jakies 2 godziny ze wpłaciłam ta kase na ich konto (byłam ciekawa co mi odpisza) i co odpisali zebym wpłaciła nastepne 35zł na ubespieczenie paczki!!!!!!
postanowiłam juz z samej ciekawosci sprawdzic ile chcieli by ze mnie wydusic i napisałam za pare godzin ze wpłaciłam ta kase na ubespieczenie ....wtedy dostałam ..........
EMAILA Z NAJGORSZYMI WYZWISKAMI JAKIE KIEDYKOLWIEK SłYSZAłAM TY KUR.. TY SZMA... TY ..cenzura...... DZIW.... JESTES FRAJERKA ITD!!!!!

ciesze sie ze nie wpłacicłam ani grosza tym oszusta ale nie da sie nic zrobic byłam na policji z tym i wiecie co mi powiedzieli.....?

ze NIE ODPOWIADAJA ZA TRESC OGłOSZENIA I ZE NIE MOGA ZAMKNAC KOGOS KTO WYMYSLIł SOBIE OGłOSZENIE !!!!!
wychodzac z komisariatu powiedziałam ze gdyby trafiło na bliska osobe któregos z nich nie popuscili by tak jak ja i oczerniali by ich na kazdym jednym forum tak jak ja teraz :-D

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2009 13:07 
zastanawiałam się czy nie nawiązać kontaktu z firmą Mini-Max.jednak po przeczytaniu waszych komentarzy zrezygnowałam z tego pomysłu.nie będę płacić oszustom żadnych pieniędzy.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2009 12:06 
dzieki za ostrzezenie przed tymi zlodziejami z mini max , teraz sie oglaszaja jako mini m i 2000 tys wynagrodzenia hehe

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 01 lip 2009 12:22 
czy wiecie gdzie można poszukac uczciwych ofert pracy chałupniczej???? Proszę o pomoc.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]