Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3824 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 383  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 08:15 
mamy z chłopakiem zaproszenia na gospodarstwo Scharringhausen jedziemy 4 maja samochodem możemy zabrać 2 osoby najlepiej parę niepalącą !!!czy znaleźli by się chętni pochodzimy z lubelskiego POZDRAWIAM a po za tym czytając wszystkie posty dowiesz się że szparaga jest do połowy czerwca chyba że stworzą grupę do truskawek c!!!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 09:08 
gosc napisał(a):
Anonymous napisał(a):
mam 22 lata a jak np bym żle się poczuła na polu to moge komus o tym powiedziec

...jest owszem zapewniona opieka lekarska,ale wiesz pare godzin niezlych sie pracuje...jezeli juz tak bardzo stoisz zle finansowo a wjakims sensie ta praca u henka by ci jakos pomogla to lepiej moze zadzwon do nich do biura i wytlumacz jaka sprawa i wtedy moze ci zaoferuja jakas inna prace,tylko ze licz sie ztym ze tez moga cie nie przyjac jezeli stwierdza ze moga wyjsc jakies komplikacje po przaz twoja ciaze...a najlepiej zapytaj sie swojego lekarza...

...jezeli by moja dziewczyna byla w ciazy to napewno bym jej nie puscil do pracy zwlaszca do niemiec,chyba jednak jest wazniejsze wlasne zdrowie jak i dziecka a nizeli charuwka w niemczech a pózniej komplikacje z ciaza,a problem z kasa da sie zawsze jakas zalatwic jezeli sie chce.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 09:31 
Dziewczyno ja ci odradzam prace w ciazy.Raz drugi zle sie poczujesz to oni sami zrobia ci zjazd i aby niepotrzebnie na koszty sie narazisz.Praca w polu to ciezka praca,nie dla kobiet w ciazy.gdybys jednak sie zdecydowala to w biurze nikomu nie mow bo cie nie przyjma>pozdrawiam

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 13:08 
wy gadacie o ciazy czy o pracy za granica co to forum o kobietach w ciazy jedz z tam brzuchem i nie zajmuj forum. a wy nie zajmujcie sie cenzura

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 13:12 
zgadzam sie z toba co to poradnik ciazowy :evil: czy co czlowiek chce sie cos dowiedziec o pracy za granica no to sie nie da bo wejdzie jakas idiotka na forum i pisze cenzura. :-x

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 15:36 
macie racje -czy to forum o pracy za granica czy jakas instytucja harytatywna ...

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 16:58 
Witam gdzie lepiej jechac do scharringhausen czy motzow ? chodzi mi o warunki mieszkaniowe ,ile godzin pracuje sie na hali ,w jakiej odleglosci od mieszkania sa pola .Prosze o odpowiedz :-)

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 17:23 
Hej! Czy jest ktoś, kto jedzie z firmy z Kielc? Dokładnie "PHiU Tomasz Kowalewski" :?:
Załatwiają wyjazd na szparagi do Thiermanna, mają swoje busy dowożące do Niemiec.
Jedziemy z nimi. Termin mamy z koleżanką na 27 kwietnia do Motzow. Dostałyśmy już umowy. Teraz czekamy tylko na telefon. Czy ktoś jedzie w tym terminie do Motzow :?:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 17:45 
witam
zobaczcie jak wygląda praca u Thiermanna oto filmik jak się mieszka i jak pracuje ??? :mrgreen:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2009 20:34 
hejka! szukam jakichś lasek które jadą do Scharringhause z okolic Rzeszowa. Ja mam termin 20 kwiecien odezwijcie sie na gg 260006

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3824 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 383  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]