Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Firma Lenox S.A
PostNapisane: 25 sty 2009 15:12 
Witam wszystkich nazywam sie Leon jestem z Bielska Białej i dałem się wypstrykać...najpierw z ogłoszenia wysłałem oferte na mail chciał 6 zł...potem napisał że jeszcze 10 na kuriera...odpisałem grzecznie jesteś uczciwy sam wpłać oddam z pensji i tu nie zacytuje maila jakiego dostałem a w zasadzie żona bo razem chcieliśmy dorobić...fikcyjne dane tylko konto pewnie prawdziwe...ale to nic...wkurzyłem się dałem komentarz na stronie z ogłoszeniem że prosze o kontakt tych których oszukała ta firma...mam z dwoma prawdziwymi pokrzywdzonymi kontakt...prawdziwymi bo jeden koleś udający prawnika mówi spoko zrobił nas ale mam mail do prawdziwej firmy uczciwej...zaufałem...a teraz patrzcie firma pierwsza: mail: lenox2008@wp.pl dane: Firma Lenox S.A 42-125 Katowice, ul. Mikołowska 10 numer konta 74 1140 2004 0000 3102 4339 8366 Firma druga od kolesia rzekomo pokrzywdzonego mail: lwo1@wp.pl dane: Firma PROX S.A 45-112 Opole , ul.ul.Matejki 3/2 numer konta 74 1140 2004 0000 3102 4339 8366 Proszę o zwrócenie uwagi na nr konta !!!Udał pokrzywdzonego żeby mnie jeszcze oskubać...powiem tak zgłosiłem to na Policji nie pozwole żeby ktoś tak robił dostarczyłem im kopie maili dowód wpłaty nagłówki z tym samym IP z obu maili...nie będę sie rozwodził jakim sposobem sposobem wyczaiłem o co biega dość że koleś przegiął wiem że jest nie dalej jak 20 km od Namysłowa woj.Opolskie... PROSZE WSZYSTKICH KTóRZY ZOSTALI WROBIENI PRZEZ TEGO GNOJA O KONTAKT MOżEMY GO DOJECHAć POPATRZCIE NA DANE POWYżEJ SKOJARZCIE SZCZEGóLNIE NR KONTA IM NAS WIęCEJ TYM LEPIEJ...ja jestem tak wściekły że i tak szukam go na własną rękę wiem kto mu neta daje mam paru przyjaciół...bardzo proszę pomóżcie mi go załatwić tak nie powinno być...chce mi żone czy mnie obrażać niech powie mi to w twarz jak facet a nie chowa się za netem...na wszystkie słowa swoje mam dowody...kontakt ze mną: GG 4587419 sendzimir@interia.pl Tacy oszuści myślą że to olejemy ja nie oleje jestem nawet bliżej niż Policja ale i tak Ich będę informował o tym co odkryje frajer ma posprzątane dużo gaf popełnił...i go wyczaiłem... sorry jeśli w stosunku do kogoś kto się ze mną skontaktuje będę zbyt podejrzliwy ale musze mieć pewność że to nie ten świr... Pozdrawiam i przestrzegam...

Zgłoś post

Tytuł: Printex
PostNapisane: 27 sty 2009 04:06 
Zostalam oszukana piszac ogłoszenie ze poszukuje pracy chalupniczej podajac nawet swoj numer telefou -zadzwonił jakis pan i mowił tak wiarygodnie ze poprostu uwierzyłam i wpaciłam pieniadzę mało tego jak sie pozniej przypominałam ,ze zadna paczka nie przychodzi to jeszcze zostałam wyzwane od nawet nie bede pisać jakich podaje adres tej firmy i ostrzegam wszystkich prosze zwracac uwage na ten adres to sa oszuci i ze tak powiem złodzieje-"Firma Printex"

Zgłoś post

Tytuł: Uwaga na moneybookers
PostNapisane: 28 sty 2009 16:12 
witam
chcialam wszystkich ostrzec przed kolejna firma ktora chce zarobic na ludziach ktorzy szukaja pracy

Moneybookers Ltd.

ul.Baśniowa 32,

60-009 Poznań
NIP: 665-28-11-271

Regon: 300505972

Wpis do ewidencji gospodarczej 4565656
Fax: fax (61) 847 08 89 45 67

oferuja prace chalupnicza przy skladaniu dlugopisow zreszta przeczytajcie sami oto link
http://praca.owi.pl/show.php?id=208196

niby na pierwszy rzut oka wszystko jest ok (nip regon wpis )ale z natury jestem dociekliwa wiec zapytalam w meilu czy placa przy odbiorze czy tez sama musze je sprzedac
otrzymalam taka odpowiedz
tak jak w naszej ofercie Droga Pani

gdy Pani zlozy.... wyplacimy
tak jak w naszej ofercie..porsze przeczytac

ale drazylam dalej bo cos mnie jednak niepokoilo ale nie wiedzialam jeszcze co

chcialam porozmawiac tel z kims z tej firmy ale nie bylo tam nr wiec poprosilam o przyslanie nr tel i oto jaka odpowiedz otrzymalam
a nie mamy tel

tylko fax

tak jak wieskzosc osob..prosimy podac dane i dokonac wplaty

a paczuszka bedzie w ciagu 2-3 dni

porozmawiac moze Pani 0-700

Pozdrawiamy

i tutaj juz bylam pewna ze to zwykle oszustwo

wyslalam taki oto meil do nich
to ma byc zart z tym 0-700?
jesli tak to w bardzo zlym guscie
troszke to dziwne ze firma nie ma telefonu ...
po prostu chcialam zapytac o kilka szczegolow to wszystko

i jakiez bylo moje zdziwienie gdy otrzymalam od nich kolejny meil
jedno slowo bylo w nim

cenzura

nie wierze juz w zadne uczciwe prace chalupnicze (procz szycia)
w ogole nie wierze w jakakolwiek prace w domu gdzie mozna dobrze zarobic

prosze uwazajcie na ta firme
pozdrawiam

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2009 17:23 
ja tez sie dałam nabrać zapraszam tu
http://echalupnictwo.phorum.pl/viewtopi ... 4&p=36#p36

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2009 17:21 
same frajery na tej strony

dzieki za kase cioty!!! :-D :-D

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2009 17:32 
frajeży są po to by ich naciagac

ja was cioty naciąglem

moneybokers,lenox,printex.. znacie frajeży?
hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2009 21:33 

jak masz trochę kasy z oszustw to zainwestuj w słownik języka polskiego tudzież jak już żal, to polecam www.sjp.pl... frajer "r" wymienia się na "rz" frajerzy a jeży mi się włos na myśl o czym rozmawiasz ze swoim psych[iatrą/logiem]. I pamiętaj: nikt w sieci anonimowy nie jest... :mrgreen: I coś często wspominasz cioty... czyżbyś dużo o TYM myślał???

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 01 lut 2009 10:14 
> Moneybookers Ltd.
>
> ul.Baśniowa 45,
>
> 60-009 Poznań
>
> numer konta 74 1140 2004 0000 3102 4339 8366
>
>
email moneybokers@wp.pl l

Następna firma krzak tej Lenox, ogłaszają się na portalu www.bialystokonline.pl

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 04 lut 2009 16:09 
WIELKIE DZIĘKI ZA INFORMACJE A JUŻ CHCIAŁAM RYZYKOWAĆ

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 04 lut 2009 18:17 
Administracja forum
Administracja forum

NIP i REGON podają innej firmy jako swoje, totalne oszustwo. UWAGA !!!
Moneybookers to firma z UK obsługująca płatnosci internetowe i napewno nie ma nic wspólnego z tym chałupnictwem i składaniem długopisu.

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]