Marek Zygiert

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
gosiaczek40

Marek Zygiert

Postautor: gosiaczek40 » 05 sty 2013, 17:00

Witam.Mam pytanie,czy ktoś wyjezdza do pracy do niemiec do szklarni? Praca przy kwiatach,miejscowosc Ottenstein. Wyjazd 17kwietnia. Nazwy firmy nie znam. Osoba integrujaca pracownikow to Marek Zygiert z Sycowa.Czy moze ktos byl lub jedzie w tym sezonie.Czy takowa firma w niemczech istnieje i czy Pan Marek Zygiert to osoba wiarygodna.Jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o informacje.Z gory dziekuje. :roll:

kajeczka

Re: Marek Zygiert

Postautor: kajeczka » 07 sty 2013, 08:17

Witam.Mam pytanie,czy ktoś wyjezdza do pracy do niemiec do szklarni? Praca przy kwiatach,miejscowosc Ottenstein. Wyjazd 17kwietnia. Nazwy firmy nie znam. Osoba integrujaca pracownikow to Marek Zygiert z Sycowa.Czy moze ktos byl lub jedzie w tym sezonie.Czy takowa firma w niemczech istnieje i czy Pan Marek Zygiert to osoba wiarygodna.Jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o informacje.Z gory dziekuje. :roll:
do gosiaczek40-mam taką samą ofertę-też na 17kwietnia-żadnych innych wiadomości-dzisiaj przesylam kasę na przesyłkę-zobaczymy co z tego wyjdzie

gosiaczek40

Postautor: gosiaczek40 » 07 sty 2013, 19:55

Hej...mam duże wątpliwości czy coś z tego będzie.Ale chyba zaryzykuje i tez jutro prześle kase.W piątek napisałam do p.Marka maila z adresem i nr tel.Dołączyłam prośbę o kontakt telefoniczny i podanie nazwy firmy w niemczech...niestety bez odzewu. W goglach szukałam plantacji ze szklarniami w tym mieście i nic nie wyszperałam. :-?

kajeczka

Postautor: kajeczka » 07 sty 2013, 22:18

Hej...mam duże wątpliwości czy coś z tego będzie.Ale chyba zaryzykuje i tez jutro prześle kase.W piątek napisałam do p.Marka maila z adresem i nr tel.Dołączyłam prośbę o kontakt telefoniczny i podanie nazwy firmy w niemczech...niestety bez odzewu. W goglach szukałam plantacji ze szklarniami w tym mieście i nic nie wyszperałam. :-?
hej-kasę wysłałam-napisałam info o przesłanej kasie i mi odpowiedział-czekam teraz na przesyłkę-zobaczymy co dalej

Gość

Postautor: Gość » 10 sty 2013, 15:19

hej-kasę wysłałam-napisałam info o przesłanej kasie i mi odpowiedział-czekam teraz na przesyłkę-zobaczymy co dalej

Hej a dasz znac jezeli cos Ci przyjdzie? czy warto wtedy wysylac te pieniadze, czy nie jest to kolejne wyzyskiwanie pieniedzy itp? z gory dziekuje, samsung15@onet.eu

OLIII

Postautor: OLIII » 24 sty 2013, 22:30

Witam, mój narzeczony również wysłał pieniądze, otrzymaliśmy wiadomośc o potwierdzeniu dotarcia przelewu oraz o tym ze ok. 20 lutego wyślą dokumenty. Czekamy..

kajeczka

Postautor: kajeczka » 04 lut 2013, 18:05

Witam, mój narzeczony również wysłał pieniądze, otrzymaliśmy wiadomośc o potwierdzeniu dotarcia przelewu oraz o tym ze ok. 20 lutego wyślą dokumenty. Czekamy..
hej! witam-co tu taka cisza?dostał już ktoś dokumenty do tej pracy?miały być do 5 lutego a tu nadal nic (dzisiaj dopiero 4 luty:) )czekamy..................................................................

Gość

Postautor: Gość » 05 lut 2013, 11:16

Witam,
Ja dziś też otrzymałam tą ofertę pracy, ale mam masę wątpliwości. Jak dla mnie to płaca jest wysoka, zakwaterowanie gratis...wszystko pięknie brzmi, aż za pięknie....by było prawdziwe. dziwi mnie fakt, że Pan M. Zygiert nie podaje numeru telefonu. W ogłoszeniu napisano, że są 3 miejsca wolne, teraz nagle jest ich 6...i inne nieścisłości...jak najpierw 8,20 euro/h, kilka zdań niżej już 8,30e. kurcze nie wiem co robić, czy zaryzykować...może ktoś ma już jakieś info?

kajeczka

Postautor: kajeczka » 05 lut 2013, 13:26

Witam,
Ja dziś też otrzymałam tą ofertę pracy, ale mam masę wątpliwości. Jak dla mnie to płaca jest wysoka, zakwaterowanie gratis...wszystko pięknie brzmi, aż za pięknie....by było prawdziwe. dziwi mnie fakt, że Pan M. Zygiert nie podaje numeru telefonu. W ogłoszeniu napisano, że są 3 miejsca wolne, teraz nagle jest ich 6...i inne nieścisłości...jak najpierw 8,20 euro/h, kilka zdań niżej już 8,30e. kurcze nie wiem co robić, czy zaryzykować...może ktoś ma już jakieś info?
chyba ściema z tą oferta-5luty a tu zadnych dokumentów nie dostarczono

Gość

Postautor: Gość » 05 lut 2013, 14:37

bardzo nas kusi ta oferta (chętnie wyjechałabym z mężem) ale postanowiliśmy sobie darować. Myślę, że żadna szanująca sie firma nie pobiera opłaty od swoich przyszłych pracowników za wysłanie dokumentów...Obecnie oczekujemy również na dokumenty do pracy z Niemiec...i nikt od nas pieniedzy nie chciał-ani za załatwienie pracy, ani za wysłanie dokumentów.... ehhhh

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl