ABOOST uwaga !!!

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
Gość

Odp: ABOOST uwaga !!!

Postautor: Gość » 11 lis 2009, 19:09

maniusia 199 możesz powiedzieć kto był twoim koordynatorem i gdzie mieszkaliście ?

Faktycznie nie polecam AB OOST, ale to jest tak, że gdzie są Polacy tam jest lipa. Ogólnie koordynatorzy to dno. Sytuacja na rynku wiadomo jaka jest, ale oni zamiast powiedzieć jasno i wyraźnie na co można liczyć tylko kłamią i oszukują ludzi.

Gość

Postautor: Gość » 16 lis 2009, 16:03

Pracowalam tam przez poł roku nie dawno wrocilismy do polski jezeli chodzi o ta firme to odradzam u nich pracy!!!ja na tydzien miałam 130 euro czasem nawet 90 euro zaledwie deszcz nie deszcz dali nam tylko rowery i plaszcze przeciw deszczowe i dojezdzalismy tak co dzien 15 km!! pracy sie nie boimy ale chce wiedzie ze cenzura za pieniadze a nie ochlapy bo ty dostajesz resztki a twoja kasa idzie do kieszeni tych ABoost i tej zaj....koordynatorki polki!!!

gosc

Postautor: gosc » 02 sty 2010, 15:29

zgadzam sie z powyzszymi opiniami prawdziwa stawka jaka dostajesz to 5 euro/h netto
umewe daja ci dopiero na miejscu bo gdybys ja dostaw w Polsce to nikt by do nich nie wyjechal ps. na biuro nie można liczyc albo nie odbieraja telefonow albo kombinuja jak cie wydymac ps. wyzezdzaj z wlasnym kotem walutowym albo zakladaj sam bo jak ci abeoost zalozy to mozesz liczyc na to ze ci piniadze z konta znikną sami je zabiora a potem mydla ci oczy , sa chamscy w stosunku d lludzi , nie szanuja swoich pracownikow nie ty to ktos inny
ogolnie niepolecam ps. tza sprawdzac solariry bo oszukuja ogolnie nie polecam

kareta

Postautor: kareta » 07 sty 2010, 13:09

Siema ! Byłem w tej firmie musze powiedzieć ze było średnio raz dobrze raz źle ale chodzi mi o to ze te forumy każda firma ma + i - i o każdej jest forum na ktorym wypisuja rózne rzeczy pisza ci co sie przejechali i ci co im sie podobało i jeszcze jedni ci co pracuja dla tych firm konkurenci wypisuja negatywy innym firmą najeżdżaja jak tylko moga zeby zepsuć reputacje zjeby straszne ale jedno wiem ze okazuje sie wszystko jak sie tam dojedzie na miejsce :)

Gość

Postautor: Gość » 12 lut 2010, 13:55

Pracowałem u nich w 2008,2009 Wyjeżdżałem w ciemno ,ale nie narzekam .Warunki mieszkalne które opisujecie to chyba Dronten i to jest wyjątek .Mieszkałem w Vaassen na ośrodku wczasowym .Warunki naprawdę dobre .Na Epe jest tak samo .Na Markneze Też nie można narzekać .Z pracą różnie bywa jak w każdej firmie ,raz jest raz nie.Ilość godzin w dużej mierze zależy od bezpośredniego pracodawcy.Pracować trzeba wszędzie w Holandii znacznie szybciej niż w Polsce.Miałem okazję popracować ze studentami z agencji wrocławskiej którzy usypiali przy topowaniu kwiatów i mieli pretensje za zwrócenie uwagi przez holendra.Stawka godzinowa w moim przypadku była jasna,i wiadomym jest że od stawki netto zabierane jest ubezpieczenie i domek .Co do koordynatorów to oby ze wszystkimi można było tyle załatwić co z Emilką bądź nie pracującym już Alwinem.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Znam wiele osób które wypieły się na ABOOST bo w innych firmach lepiej i wracały z podkulonym ogonem

fruzia696

Postautor: fruzia696 » 18 lut 2010, 21:20

Witam, czy ABOOST jest naprawde taki zly? czy jest opcja, ze mieszkanie mozna wynajac samemu a oferte pracy znajsc dzieki nim?? pozdro

Gość

Postautor: Gość » 23 cze 2010, 14:14

Chciałbym aby ci którzy tu tak narzekają na ABoost wyjechali do pracy z firmą typu OTTO.to może docenili by to co mieli a narzekają przeważnie ci którzy liczą na łatwą kasę najlepiej za darmo

wiatraczki

Re: ABOOST uwaga !!!

Postautor: wiatraczki » 12 kwie 2011, 22:52

oczywiscie ze w ab sa sami oszusci !
Po pierwsze stawka :w biurze w Polsce mowia ze okolo 6 na reke ,w rzeczyistosci jest 4,45 do około 6 to troche jednak brakuje...
Po drugie jakies głupie przeprowadzki po m-cu mieszkania by dac Ci nowa prace na jeden dzien
Po trzecie jezeli jedziesz z kims to licz sie z tym ze zaraz was rozdziela a jak zaczniecie narzekac to to oleja a im bardziej nie bedzie Wam sie cos podohbac tym oni przestana byc mili i w koncu powiedza ze mozecie wracac ale po 6 tyg
Po czwarte niektorzy kordynatorzy zal.pl dajmy przyklad Bartosz jakis tam nie wiem jak ma na nazwiko (kordynator) Młody 23 lata kaze do siebie mowic na Ty mimo ze nie jest nikim wielkim a dzieli Was np rok rożnicy
Po piate uwazajcie na stodoły np w Marknez ,syf i brud kaza spac 2 osobom na jednym lozku bo sa bez przerwy jakies zamieszania !
Jak zglosisz kordynatorowi ze nie mozesz isc do pracy bo np zaspalas mowi Ci ze to nie jest zadne wytlumaczenie i kaze szukac kierowcy ktory Cie łaskawie zawiezie
Wogole ludzie maja sofii a wyplaty nie ma przez jakies 5 tyg solaris tak samo ODRADZAM

ktoś

Postautor: ktoś » 13 kwie 2011, 14:18

Witam. Uważajcie na firmę AB OOST :!: :!: . To są oszuści. Myślą tylko o sobie, a nas polaków chcą zgnoić. Pracowałem dwa tygodnie w Wimaplańcie (wysłał mnie tam ab oost).Miałem 90 km w jedną stronę. jeździłem rozwalającym się golfem ponieważ Nowe pandy musiały być dla koordynatorów, którzy tak i tak nic nie robili.Przepracowałem tam dwa tygodnie. Jak zawsze przyszedł poniedziałek pojechałem na 6 rano do roboty(tak pani koordynator napisała).na miejscu się okazało że zaczniemy pracy później ponieważ kierownikowi w niedziele nie przyszło 11 osób i za to w poniedziałek 50 osób musiało cierpieć i czekaliśmy na prace 3 godziny. Do tego kierownik chodził co troche po parkingu i śmiał nam się w twarz. Zaczeliśmy prace, mi chłopakowi dali obrywanie żółtych liści z kwiatków a dziewczyne dali do ładowania kwiatków grablami na kare( to jest przeciesz chore). Gdy ona juz po godzinie pracy nie miała już sił zamieniłem się z nią. widział to kierownik. pod koniec pracy spotkła mnie za to kara. Gdy przesuwaliśmy kary z kwiatkami kierownik najpierw rozpędził kare i wjechał mi prosto w pięty a następnie rozpędził dwie kary i przycisł mnie nimi.Noge mam dalej spuchniętą i nie umiem chodzić. Gdy powiedziałem mu ze zgłosze to do ab oostu powiedział :możesz sobie zgłaszać oni mi tak i tak gó*no zrobią. Gdy zgłosiłem to koordynatorce na drugi dzień dostałem telefon od niej że mam zjechać do polski bo nie ma dla mnie pracy.Zgłosiłem całą sprawe do głównego biura ab oost i tam mi odpowiedzieli że kierownik powiedzial że gdy ktoś mi powiedział co mam robić wdawałem się z nimi w dyskusje i pani koordynator mnie tak samo oczerniła w biurze bo stwierdziła że kłóciłem się z nią cały czas i obrażałem ją, mówiłem do niej brzydkie słowa. a to nie prawda ponieważ wszystko załatwiałem na spokojnie z panią koordynator. AB oost oszukał mnie w jedym tygodniu o 30 godzin. do tej pory nie mam pieniędzy za te godziny. nie zwracają za paliwo gdzie każdy kierowca dostaje karte do tankowania auta służbowego które są zablokowane. Koordynator przyjeżdza tylko przez trzy pierwsze tygodnie, potem ma ludzi gdzieś. Nie odbiera telefonów w weekend, nie odpisuje na esemesy.jeżeli już się tak stanie że odbierze telefon w weekend to tylko dlatego żeby powiedzieć że oni mają weekend i prosze im nie przeszkadzać. Nawet jak by ktoś umierał w piątek wieczorem musi czekać ze śmiercią do poniedziałku. Najlepiej jak by umierał od poniedziałku( najlepiej od godziny 12 w południe) do czwartku wieczorem. Jeżeli się o coś prosi to się tak i tak nie dostanie. a robisz tylko dla tego żeby im zapłacić na domek. Byłem tutaj 7 tygodnii. na końcie zostało mi tylko nie całe 100 euro. roz w tygodniu wydawałem tylko 15 euro na wyżywienie. ale ab oost musiał mieć dzięki nam polakom pieniądze na nowe auta, wycieczki itd. AB OOST to oszuści, kłamcy itd. Nie słuchajcie ludzi w biurach w polsce że tutaj jest tak fajnie, że domki takie ładne. Nie dość że na ścianach jest grzyb a w suficie już są dziury bo domki się sypią to do tego chodzą szczury. ab oost nic z nimi nie robi (kumpel chciał kota na mieszkanie, to ab oost nie zgodził się bo powiedzieli że kot będzie odstraszał szczury). to jest śmieszne :!: :!: :!: . Największymi leniami i kłamcami wśród koordynatorów jest pani Anna Makowska i pani Justyna( nie pamiętam nazwiska).AB OOST nic sobie nie robi z ludzi tylko ich jeszcze bardziej gnoi :!: :!: :!: :!: :!: :!:

wiatraczki

Postautor: wiatraczki » 14 kwie 2011, 22:48

Tez mi kazali w Wimapancie ladowac widłami kwiatki na carry mimo ze jestem dziewczyna.
I na dodatek gdy robilam to wolno ten czarno wlosy okuularnik wyrwal mi je z reki krzyczac "SCHNELLA' Wogole wyzywaja tam polakow po angielsku i mysla ze nikt nic nie rozumie np gdzy dra sie do Ciebie po ang ty nie rozumiesz mowia "eeehhh stupids idiots" albo krzycza do Ciebie "Hejdi Klape" tez chyba myslac ze nikt nie zrozumie....Zarabia sie grosze za taka harowe,wogole z jednej pracy Cie wyrzucaja potem znowu tam idziesz pracowac dchore ;|! Ludzie wczoraj czekali po pare godzin w kolejce do kordynatora bo brakowalo im po kilkanascie godzin! Co to wogole jest - _-"?

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl