ABOOST uwaga !!!

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
latający holender

ABOOST uwaga !!!

Postautor: latający holender » 26 wrz 2008, 21:05

Witam!firma ABOost to sami oszuści.Pani przed wyjazdem na zebraniu powiedziała nam ze bedziemy zarabiac po odliczeniu juz wszystkiego 6.01 e,pieniadze jakie mamy tam ze soba zabrac to tylko na pierwszy tydzien ,pracowac bedziemy 6 dni w tygodniu .A jak sie okazałao było całkiem inaczej.Zarabialiśmy po 3.89 e ,pierwsze pieniądze jakiew nam wypłacili i to z wielką łaską to dopiero ppo 4 tygodniach pracy ,a pracowalismy po 4-5 dni w tyg jak jescze dobrze poszło. odradzam nikomu tam nie mozna wierzyc. a na dodatek gdy sie chce szybciej wrocic bo poprostu sie nie opłaca to jeszcze trzeba zapłacic wysoką kare
naprawde nie polecam,firma sciemniarska.warunki mieszkalne sa tragiczne,ludzie siedza czekajac na prace po 3 tygodnie.osobiscie pracowalismy w tej firmie przez tydzien,po tygodniu ucieklismy stamtad.mieszka sie czasem na kempingach po 4-6 osob,place ksztaltuja sie okolo 5,80 na godz. netto,za mieszknie placi sie 54 euro tygodniowo z ubezpieczeniem,w razie choroby i tak bardzo trudno bedzie doprosic sie lekarza.polecam inne firmy jak Adecco,e&a itp,nie polecam Level One North.jesli znaszz troche angielski na pewno sobie poradzisz.stawki tam sa wyzsze i praca lzejsza.niestety aboost ma do zaorferowania tylko ciezka prace fizyczna w rolnictwie.pozdrawiam

Gość

Postautor: Gość » 12 lis 2008, 09:50

:-P moja mama chce wyjechac z tej firmy za granice o nic niewiem o tej firmie moja mama wyjezdza z raciborza prosze o szybko odp pozdraiam

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 12 lis 2008, 11:59

Geniusz ma ograniczenia, głupota nie jest aż tak upośledzona ;)

lipa

Postautor: lipa » 08 mar 2009, 14:40

UWAGA NA AB OOST TO SAME ZŁODZIEJE I OSZUŚCI,UKRYWAJĄ LUDZI PO BARAKACH I ZASLANIAJĄ OKNA DESKAMI.JAK SIĘ UPOMNISZ O SWOJE NA DRUGI DZIEŃ DOSTAJESZ SMS ŻE MASZ WRACAĆ DO POLSKI,A CO DO PRACY TO TYLKO NA SZKLARNIACH PO 16 GODZ ZA 5 EURO.WYMIENIAJĄ LUDZI JAK BATERJE ZERO POSZANOWANIA A JAK WYROBIĄ CI NR SOFI JESTEŚ JUŻ NIE POTRZEBNY BO ONI DOSTANĄ PIENIĄDZE OD UE.LUDZIE TO JEST KOMPLETNE DNO.

Gość

Postautor: Gość » 08 mar 2009, 14:45

Racja przed wyjazdem jest wszystko ok a jak dojedziesz na miejsce to 3 dni wychodzisz z szoku gdzie jesteś.

pantera

Postautor: pantera » 30 mar 2009, 21:45

dlaczego nie polecacie tej firmy level one nort?

Monia88

Postautor: Monia88 » 03 lip 2009, 15:37

...Hey pracowałam w tej firmie i nie narzekam... prawda jest taka ze zarabia sie 5,40 na reke i nic wiecej ale z wypłatami niema problemu sa na czas w kazda srode pracowałam tam 3 miesiace i nie tylko w jednej pracy ale w 3 . holendrzy bardzo mili potrafią duzo słow polskich i bez problemu idzie sie z nimi dogadac... niewiem czy ja takie szczescie miałam ze mi sie wszystko zgadzało i podobało czy poprostu ludzie co poniktórzy przesadzaja...!!!! jesli chodzi o wynagrodzenie to 5,40 jest naj nizszą srednia w holandii i duzo firm ma takie stawki... mam kolezanki ktore pracuje przez inne firmy i maja tyle samo płacone co ja miałam a maja o sto razy gorsza prace niz ja miałam bo pracuja po 16 godz w hlodni przy kurczakach w bardzo niskiej tem... a ja sobie pracowałam przy kwiatach na szklarni i obrywałam liscie i pakowałam w folie wiec nie narzekam bo nie jest to trudna praca a stawka taka sama.... jesli skonczyła mi sie praca siedziałam tylko 1 dzien w domu i od razu miałam nastepna... jesli ktos nie sprawia kłopotów to niema zadnych problemów z kordynatorką w moim przypadku miałam 2 kordynatorki pania Emilke i Marzene i bardzo j sobie chwale jesli cos potrzebowałam to zawsze bez problemu wszystko było załatwione i one tak samo sa pracownikami jak i kazdy inny one nie zadzą wami ani nie rozkazuja tak jak to piszą tylko powtarzaja to co mowia im wyzej postawione osoby... wsumie mogłabym tak pisac i pisac powiem tylko tyle ze Świat nalezy do odwaznych ... wracam we Wrzesniu przez ta firme i zycze wszystkim powodznia pozdrawiam gorąco ;-)

gość

Postautor: gość » 27 lip 2009, 17:16

witam, pracowalam przez firme ab oost przez 3 miesiace- niestety nie moge napisac o nich nic pozytywnego. Zero organizacji, ludzi traktuja jak popychadla...czy ma sie prace dowiaduje sie przez sms wysylany wieczorem przez koordynatora, a czasami wyciagaja Cie rano z łóżka do pracy...nie polecam to ponoc najgorsza firma posredniczaca w Holandii...

student

Postautor: student » 30 lip 2009, 12:59

zgadzam sie z tym jak najbardziej

maniusia 199

Odp: ABOOST uwaga !!!

Postautor: maniusia 199 » 05 lis 2009, 15:58

Na początku mojej współpracy z tą firma powiedzmy, że wszystko było dobrze chociaż obawiałam się, że będzie mnie obowiązywać stawka wiekowa, ale Panowie w biurze zarzekali sie na wszystkie świętości, że będę zarabiać tyle samo co inni, oczywiście realia okazały sie inne a kto miał znajomości w biurze to oczywiście wszystko miał załatwione...PO 3 miesiącach pracy Aboosy wysłał nas na 2-3 tygodniu urlopu, który trwa juz półtora miesiąca...Zupełnie olali mnie i mojego chłopaka chociaz chcieliśmy zostać cały rok...Nie mozna im wierzyć...Kiedy cos obiecuja to rzadko kiedy dotrzymuja obietnicy...Nie polecacm tej firmy bo naprawdę byłam dobrym pracownikiem a jak zostałam potraktowana???.........

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl