Euroservices Polska Sp. Z o. o - uwaga !!!

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
Gość

Re: Euroservices Polska Sp. Z o. o - uwaga !!! w cale nie!!!

Postautor: Gość » 18 maja 2009, 23:45

ja pracuje w tej firmie juz ro i nie moge na nia zlego slowa powiedziec takze nie wiem skąd tą opowiesc wzielas chyba wyssalas sobie ją z palca po 1 mieszkania ktore oferuje Eurosercices sa naprawde dobre a pracowalem juz w wielu firmach takze naprawde moge cos o ty opowiedziec .A kasa jest taka sama jak wszędzie ,owszem zdazaja sie pomylki ale to jest do skorygowania kolezanka duzo wyolbrzymia
:lol: Nie wiem jak długo mieszkasz i pracujesz w NL ale Ta Koleżanka
mówi szczerą prawdę. Ja przepracowałem w NL wystarczająco dużo aby poznać życie
może nie takie jak Ty ale dla mnie to jesteś Przydupasem który psuje opinie nam
Wszystkim i wstyd dla naszego narodu za takich ludzi jak ty , bo po prostu psujesz nam
opinię, ale niestety tacy ludzie to są wyjątki bo za pieniądze zrobią wszystko.Życzę Ci
powodzenia i momentu kiedy odsadzą Cię od koryta. A propo popraw pisownię.

klo

Postautor: klo » 19 cze 2009, 16:35

..cenzura..

ja

Postautor: ja » 05 lip 2009, 22:49

euroserwices a teraz infocontrakting porazka!!!!!!!!!!!jest tam duzo pracy dla prokuratora'w polsce za takie waly dawno by siedzieli.Ale jesli gdzies zarobiliscie i macie ochote ich posponsorowac to prosze bo napewno nic nie zarobicie,znam ich wiele lat.

fafik

Postautor: fafik » 16 lip 2009, 20:11

Wszędziw są zlodzieje wszystkie firmy jednakowo okradają :evil:

Gość

Odp: Euroservices Polska Sp. Z o. o - uwaga !!!

Postautor: Gość » 06 gru 2009, 21:32

Firma Euroservices ,to jedna z tych firm które okradaja ludzi. My bardzo ciezko pracuja a oni nas okradna.... Jak mozna ,gdy zjezdzasz do Pl na urlop zabieraja jakis dziwny podatek a jest on nie maly tz ..normalny podatek jest najnizszy ,poniewaz nasze zarobki sa bardzo male , a w dniu zjazdu nagle jest prawie 60% skad oni wzieli taki prog podatkowy ... To proste ostatni dzien pracujesz za darmo ....To jest chore...Jak mozna ,ale pracownicy biura tez musza zarabiac ,stac ich na wczasy ,czeste zjazdy do Pl a nawet loty samolotami , ciekawe czy placa za przejazdy do Polski i z powrotem do Holandii... nas niestety nie stac na to .. ZŁODZIEJE ,DARMOZJADY ,NIEROBY,ZYJECIE ZA NASZE PIENIADZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

gość co pracował tam

Postautor: gość co pracował tam » 24 gru 2009, 16:34

ta firma to jeden wielki wał dają pracę na trzy dni żeby zabrać za mieszkanie tylko i wyłącznie bo za dwa nie mogą a dorota to propagandzistka lepsza od gebelsa i takie ściemy wciska że masakra mówi to co chcesz usłyszeć !!!!!!!! jest pedał piszczyński co brak słów o nim i żanetce księgowej z podwórka co tel nie odbiera ściemy nie polecam nie jeżdzcie tam to wały i darmozjady żerują nie jedżcie tam naprawdę byłem i nigdy do tej zasranej firmy nie wrócę niech ta firma zdechnie jednym słowem dno na puche się nadają :evil: :evil: :evil:

AntyInfor

Postautor: AntyInfor » 08 lut 2010, 00:20

NIE POLECAM W BIURZE PRACUJE SAMI SPEDALENI POLACY WYPŁATY SA MARNE 200 EURO!!! MIESZKANIA NA SLUMSACH PRZEWAZNIE NIC TYLKO LAĆ PO RYJACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6-gr

Postautor: 6-gr » 14 kwie 2010, 04:28

Witam pracuje w tej firmie z małymi przerwami kilka lat i zadko z czymkolwiek miałem problemy,fakt ze łebki zatrudnione w biurze sa małokompetentni i niewiele umieja albo moga i nieraz po telefonach zero odzewu,dlatego olalem to i teraz dzwonie do Doroty wszystko jest zalatwione od reki.Co do warunków mieszkania ok,samochody nowe(jest ich ponad 100),jedyne co mi sie nie podoba to zbyt wiele osób w biurze co najmniej o połowe na które trzeba pracowac,o ile dobrze pamietam w starym biurze pracowalo kilka teraz kilkanascie,to tyle pewnie niespodoba sie moja wy powiedz niektórym ale znam ta firme długo i znam numery jakie wala osły bez podstawówki zatrudnione do naj prostszych prac,i to one wypisuja swoje zale na takich jak to forach,niepamietajac o rozbitych po pijaku firmowych autach,zrujnowanych mieszkaniach,i co wekendowych zadymach,wystarczy podac za przyklad grudniowa impreze firmowa,kto byl wie o czym pisze,naszczescie Bramm wie z kim ma doczynienia i zatrudnił konkretna ochrone,,pozdrawiam wszystkich zadowolonych a jest ich obecnie kilkaset,... ;-)

naphozord

Re: Euroservices Polska Sp. Z o. o - uwaga !!!

Postautor: naphozord » 07 wrz 2012, 16:14

Hmmm albo jesteście podstawieni , Leniwi albo mieliście pecha. Bo właśnie rozmawiałem z kolegą z osiedla , który wyjechał z tego całego inforcontracting (euroservices) i jest bardzo zadowolony. Mieszkał w Hotelu i miał 7,50 Euro na godzine Brutto. mimo że , ma 20 lat :). Tak więc nie wierzę że , te wszystkie negatywy to prawda

Gość

Re: Euroservices Polska Sp. Z o. o - uwaga !!!

Postautor: Gość » 11 wrz 2012, 23:46

Hmmm albo jesteście podstawieni , Leniwi albo mieliście pecha. Bo właśnie rozmawiałem z kolegą z osiedla , który wyjechał z tego całego inforcontracting (euroservices) i jest bardzo zadowolony. Mieszkał w Hotelu i miał 7,50 Euro na godzine Brutto. mimo że , ma 20 lat :). Tak więc nie wierzę że , te wszystkie negatywy to prawda
Wiem, że to już trochę dawny wątek, ale...
Komu tu wierzyć? Ja dostałam namiar tej firmy od kolegi który już trochę siedzi w Holandii. Sam mówił, że ze tyłka ze szczęścia nie urywa, ale jest znośnie i może polecić. eh... czy jest tu ktoś kto mógłby mi przesłać skan umowy od nich, albo zdjęcia udowadniające owy "syf" w mieszkaniach? proszę o kontakt SzaraMozajka@wp.pl dzięki z góry!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl