pokojówka z Job Networks Europe

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
Gość

pokojówka z Job Networks Europe

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, 16:24

Właśnie wróciłam z pracy jako pokojowa z Francji i chociaż pogoda była fatalna i nie tak sobie wyobrażałam pracę w kraju wina i sera, to musze powiedzieć, że pracodawca bardzo w porządku - bez problemów, szybko wszystko pozałatwiane. Wypłatę dostałam taką jaką miałam dostać, praca też była taka jak było ustalone na początku. Więc polecam pracodawcę, ale jak jedziecie to nie koniecznie na koniec sierpnia, kiedy człowiek się rozpływa od upału.

Gość

Re: pokojówka z Job Networks Europe

Postautor: Gość » 30 paź 2012, 18:36

zgadzam się. też pracowałam jako pokojówka z jne.
wszystko bylo dobrze - firmę można polecic

Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2012, 11:52

A wiecie jak jest w innych rodzajach pracy? wiem, ze to temat o pokojówkach, ale moze akurat wiecie cos

olgam

Postautor: olgam » 30 lis 2012, 09:35

moj maz pracowal jako malarz i byl bardzo zadowolony - ponoc lepsze sa ta warunki pracy niz u nas w kraju - atmosfera itd. wiec jezeli idzie o prace malarza to JNE tez daje rade w innych zawodach

Awatar użytkownika
fafik

Postautor: fafik » 06 gru 2012, 14:07

W 2011 roku Polka wydała książkę, gdzie opisała warunki pracy w Niemczech jako pokojówka.

Jednym słowem facjata, że Niemcy to tacy porządnisie prysnęło jak bańka mydlana.

Kobieta opisała własne doświadczenia pracują w wielu miejscach, więc daje to do myślenia.

jolo

Postautor: jolo » 12 gru 2012, 16:22

Ale z jne jezdzi sie do francji a nie niemiec i tam sie dobrze pracuje jako pokojowka.

lalka

Postautor: lalka » 28 gru 2012, 15:26

czytam to forum i czytam i generalnie wszystko racja. jne daje swietne warunki jako pokojowki, z reszta nie tylko. u niemcow pracuje sie fatalnie. za granica sie bardziej oplaca niz w kraju, wszystko sie zgadza.

jolo

Postautor: jolo » 28 gru 2012, 15:50

za granica sie bardziej oplaca niz w kraju
tu sie nie zgodze - zalezy gdzie pracujesz w kraju a gdzie za granica. ja lubię pracowac za granica, bo lubie jeździć, ale generalnie wolę pracowac w kraju. mniejsze koszty zywnosci sa chociazby. ale ja to i tu i tam pracuje po trochu, zawsze dorywczo od pewnego czasu z job networks europe i jest ok

Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2013, 16:35

za granica sie bardziej oplaca niz w kraju
tu sie nie zgodze - zalezy gdzie pracujesz w kraju a gdzie za granica. ja lubię pracowac za granica, bo lubie jeździć, ale generalnie wolę pracowac w kraju. mniejsze koszty zywnosci sa chociazby. ale ja to i tu i tam pracuje po trochu, zawsze dorywczo od pewnego czasu z job networks europe i jest ok
Ooo ja z nimi pracowałam w naszym pieknym kraju i było ok nie miałam na szczęście powodu do narzekania :) polecam job networks jak najbardziej, z innymi agencjami nie miaalam do czynienia to nie mogę porównać.

Karolajna

Postautor: Karolajna » 21 maja 2013, 10:34

Ja myślę, że to dobra opcja taki wyjazd jak z Job Networks Europe bo można zawsze i zarobić i jeszcze język podszkolić, zresztą to jak ktoś chce, bo wiadomo opieprzają się niektórzy i narzekają że pracować trzeba. Po to się jeździ i pracuje. Ja nie narzekam (:

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl