Panasonic Czechy

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Panasonic Czechy

Postautor: czarnaewa » 11 paź 2007, 15:47

Dużo wiadomości o tej pracy w fabryce Panasonica
http://www.panasonic.gsi.pl/
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Postautor: Gość » 04 lut 2010, 12:19

strona z trojanem....

sylfka90

Re: Panasonic Czechy

Postautor: sylfka90 » 21 lut 2011, 01:13

Witam, ja pracowalam w czechach w panasonicu. Firma etat & acapulco albp jakos tak miala ogloszenie a kolezanki mama pracowala tam juz 3 lata wiec postanowilysmy sie wybrac. poinformowali nas ze bedziemy mieszkac w hotelu pracowniczym za darmo okolo 2000 zl zarobku ze mamy wziasc pieniadze tylko na pierwszy tydzien i ze w panasonicu sa testy matematyczne (tu pani wyslala nam testy jakie sa w panasonicu - zreszta dziecko z podstawowki by je rozwiazalo) a powiedziala ze trzeba tez wkrecic pare srubek ale ze to pewnie nie bedzie problem.. zdecydowalysmy sie . Pani napisala nam kiedy jest wyjazd z wroclawia wiec pojechalysmy do wroclawia. Mial tam na nas czekac autobus o godz 15 przyjechal jakis stary zlom o godzinie 16:30. Nikt nie sprzawdzil kto jest kogo nie ma nie bylo zadnego koordynatora ani w ogole nikogo. tylko 2 czechów którzy przyjechali po nas. Dojechalismy jakos tym złomem do czech do pilzna na ubytovnie (hotel pracowniczy) byl w opakanym stanie i nikt w ogole nie powinien tam mieszkac.. warunki byly okropne. w ogole nie starczylo miejsca dla wszystkich wiec tych co zostali przewieziono gdzies za miasto ale i tam sie okazalo ze nie ma miejsca i noc spedzili na schodach. na drugi dzien rano byly wstepne testy na ktore mnie i kolezanke nikt nie obudzil ani nie poinformowal ze takowe beda.. ale olalysmy to i poszlismy na miasto zadzwonilismy do mamy kolezanki okazalo sie ze jestemy w agenturze PRESENTE i ze jest to najgorsza agentura (niewiem czy to prawda wiekszosc njest po jednych pieniadzach) i ze ona nam zalatwi inna agenture tak wiec nasza przygoda z presente i acapulko sie skonczyla, poszlysmy na ubytovnie zabralysmy rzeczy i odeszlismy i nikt nic nie wiedzial ze w ogole tam bylysmy. poszlysmy do panasonica przez agenture DANC (tez banda zlodzieji) pracowalysmy pol roku wszyscy byli z nas zadowoleni az tu nagle kiedy wrocilysmy ze swiat do domu w dzien w ktory mialysmy isc do pracy okazalo sie ze ja mam odstavke a kolezanka normalnie ma isc do pracy. miesiac bylam bez pracy w codziennie musialam tam chodzic bo moze akurat na innej lince beda kogos potrzebowac. No potrzebowali raz. czyli za styczen mialam 700lc wyplaty. kolezanka niby miala prace ale tez ciagle odsylali ja do domu miala przepracowane 7 dni. Sama praca w panasonicu jak dla mnie byla ok i nie byl to jakis horror jak to pisza niektorzy. ale zalezy gdzie trafisz :) ja mialam szczescie bo na mojej lince bylo dosc duzo polakow a oni trzymali sie razem i pomagali a nie wywyzszali sie. (w panasonicu zarobki okolo 2000zl 12tys - 13tys koron z nadgodzinami + 2000 za mieszkanie nie na ubytovni.) Umialysmy juz mowic troche po czesku po slowacku szlo troszke lepiej wiec poszlysmy szukac innej pracy a z panasonica zrezygnowalysmy. poslzysmy do DAIKINU przez agenture MANPOWER .. nie mieli oni ubytovni ani nie doplacali do mieszkania. praca nie byla az taka ciezka dalo sie wytrzymac. ale wyplaty beznadziejne . za miesiac pracy dostalam 10tys kc to jest okolo 1500zl .. smieszne pieniadze jesli trzeba sobie jeszcze placic za mieszkanie... :/ pracowalam tam miesiac. pozniej poszlam do DAIHO przez agenture TETRA CV. Jest to najlepsza praca i najlepsza agentura. mozna odlozyc troche grosza. bo zarabia sie od 14tys do 17tys jesli robi sie soboty :) a ubytovnia jest poprostu ZAJE*ISTA! najlepsza ubytownia jaka widzialam a widzialam juz pare. pewnie jest taka dobra dlatego ze na parteze jest kancelaria i jakos to musi wygladac jak przychodza ludzie. ale dosc ciezko jest sie dostac na ta ubytovnie. Ogolnie jak zna sie jezyk, chodzi sie i szuka odpowiedniej pracy to sie znajdzie ;) tyle ze trzeba dobrze pracowac i czesi to doceniaja.

Whatever!

Re: Panasonic Czechy

Postautor: Whatever! » 30 cze 2014, 21:51

Podobno wcale nie jest teraz tak kolorowo, na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,64251 wyczytalem, ze firma ma jakies problemy i moga byc zwolnienia, troche sie przejechali na tych telewizorach OLED.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl