mcdoit

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
tojo

Postautor: tojo » 07 sie 2009, 04:24

Zasrane Mcdoitty, wynocha z Kleve. Obciach robicie

XXX

Do Niemca

Postautor: XXX » 17 wrz 2009, 17:15

Ty sie lepiej do szkoły zapisz... i zajmij sie nauka gramatyki a nie pisaniem jakis bzdur o mcdoit. Takich ludzi jak Ty to napewno nie potrzebuja!!!

Mariusz_poz
Kontakt:

Odp: mcdoit

Postautor: Mariusz_poz » 30 paź 2009, 01:12

Ja tam byłem cały wrzesień i nie zdarzyło mi się abym narzekał. Przepracowałem tam 4 tygodnie, jakieś 180h "na fasolce" w Geldermalsen, byłem kierowcą i dostałem na konto 1299.46 euro. Nie jest źle. Inna sprawa, że się "mylą" z pieniędzmi. Dziewczyna dostała tylko 919 euro za tyle samo godzin przepracowanych co ja. Mało tego, inna koleżanka dostała 600 (!!) euro za 5 tygodni (!!!) pracy. Tyle, że opolski pośrednik który ją wysłał do mcdoit gdy się zgłosiła z reklamacją kazał jej samej pisać papiery do Dortmundu (gdzie jest siedziba mcdoit), że za mało pieniędzy dostała. A powinna dostać więcej ode mnie. Generalnie na warunki mieszkaniowe ja nie narzekałem (mieszkałem w Kleve z dziewczyną, tylko pokój mały) ale tam się jedzie do pracy a nie żyć jak to się mówi :). Chętnie tam wrócę.

Gość

Postautor: Gość » 16 lis 2009, 18:49

ty cieciu laska ci potrzebna byla w celach rekreacyjnych,masz racje burdel w firmie i w mieszkaniach trzymaj sie glabie

Lolo83

Postautor: Lolo83 » 09 lut 2010, 14:14

Ty cieciu sam jestes glabem,odwal sie od Mcdoit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał111111

Re: mcdoit

Postautor: Michał111111 » 03 kwie 2017, 12:44

Bardzo dobrze oceniam MCDOIT. Bardzo pomocny personel, warunku mieszkaniowe dobre, wypłaty na czas.Praca była zawsze nie było problemu z wypłatami. Praca była na cały dzień, wypłaty w terminie. Cała organizacja wyglądała bardzo profesjonalnie i była dobrze zaplanowana. Polecam.

NagaPrawda

Postautor: NagaPrawda » 05 cze 2017, 12:22

Serdecznie odradzam biuro MCdoit w Kleve. umowa podpisana na miejscu.. Przez telefon Pani Justyna P. Obiecywala złote góry, a co na miejscu się okazało.. Praca całkiem inna, mieszkanie wśród kryminalistow i alkoholików którzy są tam przyjmowani od ręki. Naprawdę jeśli chcecie stracić multum kasy i czasu to polecam sprawdzić to biuro osobiście, praca co tydzień inna, co tydzień pobierane opłaty które miały być pobierane co miesiąc... Naprawde porażka
K.

NagaPrawda

Postautor: NagaPrawda » 05 cze 2017, 12:24

Serdecznie odradzam biuro MCdoit w Kleve. umowa podpisana na miejscu.. Przez telefon Pani Justyna P. Obiecywala złote góry, a co na miejscu się okazało.. Praca całkiem inna, mieszkanie wśród kryminalistow i alkoholików którzy są tam przyjmowani od ręki. Naprawdę jeśli chcecie stracić multum kasy i czasu to polecam sprawdzić to biuro osobiście, praca co tydzień inna, co tydzień pobierane opłaty które miały być pobierane co miesiąc... Naprawde porażka
K.

Mariusz133

Postautor: Mariusz133 » 28 cze 2017, 15:17

K.
Raczej we wszystkich agencjach pośredniczących umowa podpisywana jest na miejscu więc raczej to tak wygląda... Ja akurat trafiłem na dobre mieszkanie, to na jakich ludzi trafisz to nie wina agencji raczej... jeśli chodzi o prace to ja nie miałem problemu i opłaty zawsze były takie jak ustalone...

Gość

Postautor: Gość » 02 lip 2017, 20:47

Witam i nie polecam
Mieszkania są ok
Ale placa taka że ,aż się płakać chce

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl