mcdoit

Wróciłeś z pracy za granicą? Opisz swoje wrażenia.
kasia

mcdoit

Postautor: kasia » 20 mar 2009, 20:38

odradzam prace w firmie mcdoit siedziba w kleve,byłam sprawdziłam i nieradze!

Gość

Postautor: Gość » 26 mar 2009, 22:01

Droga Kasiu! Ja juz jestem 8 lat w Mcdoit i nie narzekam jest to firma z dobrymi warunkami mieszkalnymi dobrymi placami i oczywiscie mila obsluga w biurze! Powiem krotko jak sie komus robic nie chce to zaden mu nie wygodzi! Pozdrawiam

kasia

Postautor: kasia » 07 kwie 2009, 15:09

no niestety,pracuje od 16 roku zycia i pracy sie nie boje,głównie chodzi mi o traktowanie ludzi w tej firmie,a co do warunków mieszkaniowych sa bardzo zle!

XXX

Postautor: XXX » 09 kwie 2009, 15:23

Droga Kasiu!

Nie wiem czego wymagasz od tej firmy? Nie zapomnij ze placisz tylko 32.50€ za mieszkanie. Jest to najnizsza stawka za mieszkanie w biurach posredniczych. Nie wiem czy slyszalas juz o innych firmach jak placa za mieszkanie po 50€ tygodniowo a mieszkaja w kampingach. Ja mieszkalam w roznych mieszkaniach w firmie McDoit i uwazam ze sa naprawde nie zle i tez nie duzo kosztuja. Jesli chodzi o obsluge w tej firmie to tez nie nalezy do zlych. Powiem krotko "jak Kuba Bogu tak Bog Kubie" A wiec jak mowisz ze zostalas potraktowana zle to napewno cos juz mialas za skora i za uszami. Pozdrawiam i mysle ze sprubujesz jeszcze raz! :-)

...

mcdoit+solidservice

Postautor: ... » 07 maja 2009, 23:00

...ludzie...uwazajcie...firma moze i okey ale reszta?(stawka,wyzysk itp.jak juz czlowieka skoczkiem nazywaja..to musi byc zle

mcdoit i solid

Postautor: mcdoit i solid » 03 cze 2009, 18:57

http://www.solidservice.pl/praca-w-holandii,32.html

kliknij na zdjecie w kuchni,polaku tam napewno nie trafisz jesli przyjedziesz do mcdoit..
okey,tylko szkoda ze zapachu nie czujesz,jak na wysypisku(sezon)10osob norma na mieszkaniu

Gość

Postautor: Gość » 03 cze 2009, 20:32

Droga Kasiu!

Nie wiem czego wymagasz od tej firmy? Nie zapomnij ze placisz tylko 32.50€ za mieszkanie. Jest to najnizsza stawka za mieszkanie w biurach posredniczych. Nie wiem czy slyszalas juz o innych firmach jak placa za mieszkanie po 50€ tygodniowo a mieszkaja w kampingach. Ja mieszkalam w roznych mieszkaniach w firmie McDoit i uwazam ze sa naprawde nie zle i tez nie duzo kosztuja. Jesli chodzi o obsluge w tej firmie to tez nie nalezy do zlych. Powiem krotko "jak Kuba Bogu tak Bog Kubie" A wiec jak mowisz ze zostalas potraktowana zle to napewno cos juz mialas za skora i za uszami. Pozdrawiam i mysle ze sprubujesz jeszcze raz! :-)

Gość

Postautor: Gość » 03 cze 2009, 20:34

pewnie pisal jakis ciec z mcdo

pawel

Postautor: pawel » 06 cze 2009, 22:51

witam jest tak jak pisza ci z biura!! czyli jezeli sie pokaze ze sie jest czlowiekiem czyli bedzie sie ok dla nich to jest spko waruki mieszkaniowe sa rozne jezeli w niemczech to tak jak jest napisane wyzej kuchnia podobna jak na zdjeciach ale łazienka jedna na 10 osob to jest masakra a w stołowym 3 pietrowki i to jest prawda nie idzie wydoic poczatki w mc doit badz jak to ludzie mowi fuck doit sa ciezkie jest sie pomiatanym i czasem bywa brak wplaty na konto albo jest ona do polowy!!!reszta oczywiscie oddana lecz po pol roku!!jezeli chodzi o mieszkanie w holandi to mi sie podoba nie mieszkalem nigdy w jakis barakach gdzie mieszka 5 osob czyli salon wraz z tv oraz polaczona kuchnia nawet zmywarki sie trafiaja łazienka oraz pokoj malzenski jedna dwojka i jedynka ogolnie spoko ale minus brak automatu do prania<pralnia płatna2 E> ja jestem juz ponad rok i nie moge powiedzic nic zlego,sa rozne male problemy ale to jest normalne jak wszedzie wiec krotko i na temat pytajcie o warunki nim wyjedziecie bo moze byc ciezko oraz o stawke gdzyz gdzie niegdzie jest wiekowa i jak tam pisza o place za miieszkanie to jest nie prawda sa firmy co placa 32,5 ale ja placilem 50 i to te same warunki co inni a placilem wiecej.

polski niemiec

Postautor: polski niemiec » 29 cze 2009, 01:16

to co Kasia swieta racja so nie uprzejmi mieszkania male a conamniej na jednym to 10 osub wiem pracowalem tam 9 miesiecy i wyzucilli mnie poniewarz hcialem jehac na urlop a oni sie niezgodzili tylko tyle powiem i to jest wystarczajaco narka
niemiec

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Wrażenia z pracy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl