PRZESTROGA E&A

Posty dotyczące wyjazdów do pracy z ogłoszeń drobnych w Gazecie Wyborczej itp wydawnictwach z ogłoszeniami w stylu "pakowanie parasolek" czy "sortowanie przesyłek"
Regulamin forum
- tylko posty na temat pracy z ogłoszeń drobnych
- przy okazji uwaga, 99 % takich ogłoszeń w GW to ściema !!!
wilk79

PRZESTROGA E&A

Postautor: wilk79 » 01 gru 2010, 10:47

Słuchajcie mojej historii :evil:
zarejestrowałem się w firmie E&A w gliwicach,wszystko było spoko szybko doszło do wyjazdu.
W NL byłem w niedziele o 5:00 rano,dostałem nr. kontaktowy z tamtejszą koordynatorką panią Moniką.
OKI dzwonie,nawet kierowca się trochę wystraszył że w niedz. jestem pod biórem.
Jest zimo,zaraz zacznie padać deszcz ten kierowca dzwoni do niej a ona nie odbiera.

Co to za komunikacja :evil: ale spoko daje rade ;-)
Zauwarzyłe skrzynkę na listy pod biórem i zajrzałem do niej wyciągnołem karty godzinowe pracowników ale tam był inny adres niż ja miałem :shock: ale oki.
Spotkałem kolesia z ochrony zapytałem jak tam dojść,on mi mówi żę to jest ok 5km od bióra.
Więc w droge na nogach z walizką zimno jak CHOLERA ale nie poddaje się.
Tak ok. godz. 10:00 dodzwonił się do niej,a ona mówi że nie ma dyzuru w weekend.
Dzwoni do mnie że zaraz przyjedzie po mnie kierowca pod bióro, a ja już jestem 2km od bióra.
Najlepsze jest to że poniedziałek poszedłem podpisać umowę i do pracy na 6h,na koniec dniówki koleś mówi że chciała coś ode mnie :cry: Mówię spoks wezmę moje papiery jak tam będe.
Słuchajcie ona mi mówi że już nie jestem potrzebny i moja umowa jest nie ważna, ja piana jak to....itd.
dostałem 50€ zaliczki i do Polski
TO DOPIERO WYJEBKA :-P

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na ogłoszenia w Gazecie Wyborczej !!!”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl