AVERO firma z Wrocławia

Posty dotyczące wyjazdów do pracy z ogłoszeń drobnych w Gazecie Wyborczej itp wydawnictwach z ogłoszeniami w stylu "pakowanie parasolek" czy "sortowanie przesyłek"
Regulamin forum
- tylko posty na temat pracy z ogłoszeń drobnych
- przy okazji uwaga, 99 % takich ogłoszeń w GW to ściema !!!
Zyga

AVERO firma z Wrocławia

Postautor: Zyga » 28 lip 2010, 05:30

Uwaga na niesprawdzoną firmę z Wrocławia która oferuje:
Firma poszukuje elektryków z niemieckim paszportem
Id ogłoszenia: 81615 Data dodania: 2010-01-10 Data ważności: Bezterminowo
Wrocławska firma poszukuje elektryków, pomocników elektryków, brygadzistów do pracy w Niemczech na budowach.
Zapewniamy dobre wynagrodzenie, opiekę polskiego przedstawiciela, dowóz do pracy, zakwterowanie
WYmagamy: uczciwej pracy, znajomości branży elektrycznej
Kontakt do ogłoszeniodawcy: Dane podstawowe:
E-mail:wyślij wiadomość
Osoba kontaktowa:Rafał
Miejscowość:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
Telefon:518968571
Dane uzupełniające:
AVERO
tel 518968571
Wrocław

Po skontaktowaniu się z tą firmą zaproponowano mi pracę w Niemczech za trzy dni z przewozem. Potem nastała cisza ze strony firmy.Ponieważ zależało mi na pracy wykonałem kolejny telefon.Wtedy już zaproponowano mi tę pracę ale już za dojadem własnym samochodem- niby ze zwrotem za przejazd??? W miedzyczasie mój znajomy poszukujący również pracy za granicą ,a posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe pragnął osobiście udać się do firmy do Wrocławia. Niestety prośby o podanie adresu firmy (a raczej pośrenika- którego interesuje tylko gotówka za znalezienie kolejnego naiwnego klienta) nic nie dały. W internecie nie znajdziecie żadnych danych o firmie a zapewnienie tego Pana że strona internetowa jest w budowie to chyba kolejny "blef".

Gość

Re: AVERO firma z Wrocławia

Postautor: Gość » 07 wrz 2010, 20:01

kolego nie blefuj bo pracujemy w tej firmie od dawna i widocznie nie chcieli "cymbala" do roboty tylko piszom wyraznie ze elektrykow trzeba a nie baranow i sciemniaczy.

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2010, 20:01 przez: gość forum.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na ogłoszenia w Gazecie Wyborczej !!!”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl