Piekarnia w Szwecji zatrudni od zaraz piekarzy Helsingborg

Posty dotyczące wyjazdów do pracy z ogłoszeń drobnych w Gazecie Wyborczej itp wydawnictwach z ogłoszeniami w stylu "pakowanie parasolek" czy "sortowanie przesyłek"
Regulamin forum
- tylko posty na temat pracy z ogłoszeń drobnych
- przy okazji uwaga, 99 % takich ogłoszeń w GW to ściema !!!
lolo

Piekarnia w Szwecji zatrudni od zaraz piekarzy Helsingborg

Postautor: lolo » 14 lis 2009, 16:22

Witam uwaga na prace Polska piekarnia w Szwecji (Helsingborg) pilnie poszukuje piekarzy praca jest 7 dni w tygodniu po 12godz i więcej nazwa piekarni SUNDEST BAGERI właściciel Krzysztof Grodzki.Jest to praca na czarno bez umowy spanie jest na piekarni więc się jest na każde zawołanie .Najczęściej ogłasza się na infoludek.pl jest to szczecińska strona pracy.jago
email- (providence@tele2.se) Stawka jest stała niezależnie ile się godz pracuje.Pracodawca nie podaje wszystkiego w czacie rozmowy mówi ze się dogadamy a na miejscu nie masz nic do gadania.Telefonu nie podaje bo ciągle zmienia.Byłem umówiony na początek stawka dniówka 350koron a dostałem 150koron.Inne uroki tej pracy są takie ze ciągle siedzisz na piekarni i nie możesz wyjść bo ciągle ktoś podjeżdża o długi pana KRZYSZTOFA.Ja spałem w kuchni wszyscy ciągle coś gotowali itp.Spanie super ciągle przy świetle.Naprawdę robota bagno.

Gość

Odp: Piekarnia w Szwecji zatrudni od zaraz piekarzy Helsingb

Postautor: Gość » 02 lut 2010, 06:36

...nie ma to jak Polak Polakowi "szweda"wykreci :-/

jaro

Postautor: jaro » 11 mar 2010, 13:59

potwierdzam to prawda;byłem ,zobaczyłem i się zmyłem.e

Gość

Postautor: Gość » 18 mar 2010, 09:56

przestraszyliście sie pracy i teraz głupoty piszecie,ja tam pracowałem ponad dwa lata i dobrze było.Polak mysli ze wyjedzie za granice,bedzie leżał do góry jaj.... a kasa to z nieba bedzie leciala?

Gość

Postautor: Gość » 29 mar 2010, 01:01

JAK KTOŚ CHCE PRACOWAC ,TO USZANUJE KAŻDĄ PRACĘ.WYMYSLAC TO POLAK POTRAFI TEZ NIEŻLE.PEWNIE NAJLEPIEJ TO ZASIŁEK BRAC I LEŻEĆ JAK FERDUŚ:) TEZ TAM PRACOWAŁEM I NIE NARZEKAM,DOROBIŁEM SIE W PÓŁ ROKU TEGO,NA CO W POLSCE RYŁ BYM LATAMI.

darek SZALKOWSKI

Postautor: darek SZALKOWSKI » 01 lip 2010, 03:33

witam.wiekszosc ludzi ktora pracowala w tej piekarni przez ostatnie 3 lata napewno mnie zna.powiem krotko....nie bylo lekko,to prawda w lepszych czasach firmy spalismy na stancjach.Najczesciej to byly mieszkania 3-4 pokojowe.Jednak z czasem to sie skonczylo bo firma przez niektorych ludzi zaczela podupadac.Wtedy wyladowalismy w piekarni,ale coz czy ja przyjechalem narzekac i marudzic!!!?? nie!!!przyjechalem do pracy!!pewnie ze moglo byc lepiej z socjalem,ale mieszkalem tam gdzie bylo za darmo.Nikt mnie nie trzymal moglem wynajac sobie chate sam,ale wtedy mialbym mniej w kieszeni .PROSTE.jesli chodzi o kase nie zostalem nigdy oszukany!!poprostu ludzie ktorzy byli OK wobec szefa piekarni i reszty zalogi nie musieli obawiac sie o nic jesli chodzi o strone kasy,ale jesli ktos przyjechal i myslal ze bedzie slizgal sie na garbie kolegow to sie pomylil.dodam ze rekordzista pracowal moze.....z 10 minut)))a ja wytrzymalem tam okolo 3 lat)))jedyna osoba ktora uwazam ze zle potraktowal tam szef byl moj kolega ADAM Z TARNOWA,mimo mojego wstawienia sie za nim nic nie wskoralem.
KONCZAC moje wypociny...JESLI UWAZACIE ZE POJEDZIECIE ZA GRANICE I BEDZIECIE LEZEC TO ZAPOMNIJCIE!!!!W POLSCE ZA DSARMO NIC NIE MA A ZA GRANICA TYM BARDZIEJ!!!
POZDRAWIAM
PS.PIEKARNI JUZ NIE MA!!!!!
SZKODA BO NA 100% DALEJ BYM PRACOWAL!!!!

Gość

Re: Piekarnia w Szwecji zatrudni od zaraz piekarzy Helsingbo

Postautor: Gość » 29 gru 2010, 11:31

Tak to prawda bylem tam zaraz kolo zakładu jest firma transportowa TNT tez spałem na kuchni i harowlem 7 dni w tygodniu uważajcie chłopaki .Ten właściciel jest wogule ze Szczecina tyle ze tam zamieszkał już trochę czasu i zeruje na niewinnych ludziach. Głownie robi się tam więcej słodkiego niż pieczywa wiec jak cukiernia odradzam odradzam!!!!!!!!!!!jak coś pisać na piotrgucia@wp.pl

nielot

Postautor: nielot » 19 sty 2011, 02:12

Potwierdzam negatywy o tej robocie w Szwecji byłem tam wytrzymałem dwa
tygodnie i bardzo dobrze że już tego kołchozu nie ma bo szkoda ludzi a
ci co chwalą tę robotę to pewnie ci co panu krzysiowi wchodzili w dupkę
i nie mają pojęcia o robocie bo polak polaka za granicą zawsze wysteruje
pozdrawiam chłopaków co szczęśliwie powrócili do domu a swoją drogą
jeżeli taka dobra robota to czemu tyle ludzi się tam przewinęło i
interes zamknięty bo ten niby szef ma więcej długu jak życia!
:lol:pozdro

marcini

Postautor: marcini » 07 wrz 2011, 11:38

Najświeższe i najbardziej aktualne propozycje pracy na posadzie piekarza można znaleźć na witrynie internetowej:
Praca piekarz Warszawa
Każdego dnia dodawane są najnowsze propozycje pracy i to nie tylko z Polski.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na ogłoszenia w Gazecie Wyborczej !!!”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl