Platformy wiertnicze za 45 zł ?

Posty dotyczące wyjazdów do pracy z ogłoszeń drobnych w Gazecie Wyborczej itp wydawnictwach z ogłoszeniami w stylu "pakowanie parasolek" czy "sortowanie przesyłek"
Regulamin forum
- tylko posty na temat pracy z ogłoszeń drobnych
- przy okazji uwaga, 99 % takich ogłoszeń w GW to ściema !!!
daria1928

Odp: oszuści są wśród nas

Postautor: daria1928 » 09 mar 2010, 19:44

MAM PYTANIE - od roku ukazuje się w G wyborczej takie niewinne ogłoszenie :
A.Platforma wiertnicza,mężczyźni,kobiety;
zarobki od 25 tys.zł wzwyż,dla osób bez
zawodu szkolenie,info;tel.0601 766 943
Dzwoniłam tam kilka razy i zawsze ta sama śpiewka-praca jest w Norwegii i innych krajach - jest to amerykańska Firma itd....ALE-----trzeba wpłacić tylko 45 zł.za przetłumaczenie dokumentów i praca jest na 100 %-dziwne,że przez cały rok (dopiero zauważyłam tą ofertę - a była pewnie już wcześniej )tylu pracowników potrzebują na platformach-nawet kobiety ????-ciekawe do czego ????? Wiem,że to nie ten temat...ale może i z tej wspaniałej oferty ktoś skorzystał i go wykiwali za jedyne 45 zł...W końcu jesteśmy światowymi ludźmi - bo wyjeżdżamy za granicę do pracy i ciągle szukamy lepszych ofert.... :roll: :roll: :roll: proszę pisać....Pozdrawiam.....ELKA...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Firma Riges teraz domniemam nazywa się firmą Gawbus i również mieści się w Żarkach. W poniedziałek ogłosili się w Gazecie Wyborczej dnia08.03.2010. << krótkim ogłoszeniem praca na Platformie wiertniczej wynagrodzenie od 25.000 tyś miesięcznie>>>.kto przegląda ten wie:)
Zadzwoniłam tam i dowiedziałam się że jest to kwota 20.000tyś na miesiąc jak dla kobiety nie potrzebne kwalifikacje ale przynajmniej jakiś język by się przydał Smile
Za tzw.wysłanie "dokumentów" pani szanowna mi zaśpiewała 45 złoty w tej kwocie jest opłata 15 zł opłaty pocztowej.
Na pytanie o stronę internetową firmy, adres mailowy itp. pani powiedziała że wszystko załatwiają droga pocztową<nasuwa mi się jednocześnie pytanie czy CV mam również pocztą wysłać >he he

Proszę o potwierdzenie bądź zaprzeczenie, zapytuję po prostu czy ktoś miał z tą firmą do czynienia??
mój e-mail: d-liszewska82@o2.pl

Gość

Odp:

Postautor: Gość » 11 maja 2010, 07:03

MAM PYTANIE - od roku ukazuje się w G wyborczej takie niewinne ogłoszenie :
A.Platforma wiertnicza,mężczyźni,kobiety;
zarobki od 25 tys.zł wzwyż,dla osób bez
zawodu szkolenie,info;tel.0601 766 943
Dzwoniłam tam kilka razy i zawsze ta sama śpiewka-praca jest w Norwegii i innych krajach - jest to amerykańska Firma itd....ALE-----trzeba wpłacić tylko 45 zł.za przetłumaczenie dokumentów i praca jest na 100 %-dziwne,że przez cały rok (dopiero zauważyłam tą ofertę - a była pewnie już wcześniej )tylu pracowników potrzebują na platformach-nawet kobiety ????-ciekawe do czego ????? Wiem,że to nie ten temat...ale może i z tej wspaniałej oferty ktoś skorzystał i go wykiwali za jedyne 45 zł...W końcu jesteśmy światowymi ludźmi - bo wyjeżdżamy za granicę do pracy i ciągle szukamy lepszych ofert.... :roll: :roll: :roll: proszę pisać....Pozdrawiam.....ELKA...

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,7 ... ICZEJ.html

Elka. Tak nadal się ta firma ogłasza i w między czasie tak jak już sama się pytałam a już pytałam na innych forach to prawda zmieniła tylko nazwę miejscowość nadal ta sama... ku przestrodze innych nie dajcie się wkręcić

Gość

Re: Platformy wiertnicze za 45 zł ?

Postautor: Gość » 25 gru 2010, 15:10

Pracuję od 6 lat na statkach wiertniczych. Jestem absolwentem wyższej szkoły Morskiej w Gdyni. W tzw. Offshore mam trochę więcej doświadczenia i podzielę się z wami. Do wiercenia udało mi się dotrzeć po 7 latach walki i zdobywania doświadczenia na innych jednostkach offshore.

1. To prawda można rozsądnie zarobić
2. Pierwszeństwo absolutne na wierceniu mają anglosasi
3. Jeżeli nie jesteś Szkotem, Angolem, Walijczykiem, Australijczykiem, Kanadyjczykiem, Brazylijczykiem, Amerykaninem twoje szanse są kilkukrotnie mniejsze, ALE
4. Jeżeli masz świetny angielski, dużo doświadczenia jako np. spawacz, fitter na statkach to twoje szanse najlepiej zadzwoń do firm dużych angielskich na numer stacjonarny. Jest dużo takich firm. Sprawdzcie w Aberdeen
5. Jeżeli masz super super angielski, jesteś kumaty, masz doświadczenie w hydraulice - może być nawet technik, masz doświadczenie w elektronice to można spróbować na ROV - roboty podwodne. Dobra kasa i dobra ciekawa praca.
6. Jeżeli nie masz co najmniej b. dobrego angielskiego swoje poszukiwania pracy w offshore zakończ tutaj. Szkoda się rozczarować. Nikt nie płaci na platformie mniej polakom. Jest dużo chętnych angoli do pracy też. By ich przebić musicie błyszczeć i walczyć. To jedyna droga.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na ogłoszenia w Gazecie Wyborczej !!!”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl