Czytasz ogłoszenia w GW - uważaj

Posty dotyczące wyjazdów do pracy z ogłoszeń drobnych w Gazecie Wyborczej itp wydawnictwach z ogłoszeniami w stylu "pakowanie parasolek" czy "sortowanie przesyłek"
Regulamin forum
- tylko posty na temat pracy z ogłoszeń drobnych
- przy okazji uwaga, 99 % takich ogłoszeń w GW to ściema !!!
Awatar użytkownika
tracer
Kontakt:

Re: Czytasz ogłoszenia w GW - uważaj

Postautor: tracer » 19 maja 2011, 08:14

musz e sie odniesc jeszcze do tego wpisu bo on az wola o to. mam nadziej ze nikt nie posadzi mnie o floodowanie :-)

"Najpierw jest ogłoszenie w prasie. Pozniej wymiana emai'li. Rozmowa telefoniczna, obietnice, spore wymagania: znajomosc jezyka, zaswiadczenie o niekaralnosci, badania lekarskie (łaczny koszt 100zł),a pozniej Tobie mowia, że obecnie nie ma pracy.
Unikajcie tych firm – to jakis jeden wielki wal!!!:
Workforce Szczecin Sp. Z o.o. Kom.
Workforce Denmark
Biuro Rachunkowe Akonto - Szczecin"

wiec gdzie tu jest blad ? autor tego postu chcialby zeby po jego laskawym telefonie do agencji Panie czy Paniwe tam pracujacy popuscili zwrazenia " bo demon pracy za granica zechcial napisac" a limuzyna majaca zawiezc go do pracy powinna grzac juz silniki. ee co tam limuzyna. moze Jeta mu sie podtsawi. :-))
wychodzi na to ze
-nie powinno byc oglosznie w prasie , agencja powinna sama znalezc owego zawodowca i blagac go o to by dla nich pracowal.
-po co wymiana maili , mistrz pracy pewnie napisal maila " jestem zainteresowany i podal numer telefonu" w koncu to im powinno wystarczyc
-spore wymagania, no tak , nie powinno byc zadnych , mozesz skonczyc zlobek zaocznie, przedszkole korespondencyjnie , ale mamy dla Ciebie prace, zabawne jest to zalozenie osob poszukujacych prace ze na stanowiska produkcyjne mozna byc debilem, wystaqrczy ze chetnym do pracy :-)
-znajomosc jezyka, po co, przeciez ja mam SOFI NR , pracowalem i dawalem sobie rade haha, albo "jakos sie dogadywalem" albo " inni nie znaja jezyka i robia"
-badania lekarskie, no tak, w koncu jestem zdrow jak ryba , a wy musicie mi uwierzyc na slow W KONCU JA TO MOWIE !!!
- na koniec mowia ze nie ma pracy , tjaaa a przeciez obiecywali, przysiegali, chcieli mnie i juz nie chca...

na czym ten jeden wielki wal polegal. ze potencjalny pracodawca chcial wiedziec ze autor tego posta nie jest przestepca, jest zdrowy i cos potrafi ? bo jezeli to wal to 95% polskich pracodawcow to przekreciarze. na to wychodzi :-)

i to wspomnienie o kosztach hehe 100 zł. autor posta ktory komentuje wiecej zapewne tygodniowo wydaje na fajki, albo w weekend na zabawe, ale przeciez to sie nie liczy. niewazne ze badania sa wazne dluzszy okres czasu, tak samo jak zaswiadczenie o niekaralnosci, niewazne ze to normalna procedura w wiekszosci agencji. ale to WAL!!!!!!!!!!

oto kolejny Rejtan, zapewne bez szkoly, bez doswiadczen, bez znajomosci jezyka rozdarł swoje szaty. zenada ...

Awatar użytkownika
fafik

Postautor: fafik » 23 lis 2012, 13:44

Być może firma testuje rynek czy są odpowiedni kandydaci z postawionymi wymaganiami.

Może chodzić też o budowanie bazy potencjalnych pracowników. Co do badań lekarskich to robi się je po podpisaniu umowy o pracę i to na koszt pracodawcy.

No niestety takie są warunki, że każdy chciałby zarabiać nie wiadomo ile ale nie każdy może i potrafi.

karyxd

Postautor: karyxd » 06 lut 2013, 07:54

mówiąc w skrócie nieczytajcie i niekupujcie wyborczej Rodacy :*

sebmroz

Postautor: sebmroz » 02 paź 2013, 07:27

Pal licho jeżeli się okaże, że wypłata nie taka, mieszkanie nie to. Gorzej jeżeli naprawdę może nam grozić niebezpieczeństwo.Przed wyjazdem naprawdę warto dokładnie sprawdzić wszystkimi możliwymi sposobami czy wyjazd za granicę jest bezpieczny. Ja gdy wyjeżdżałem sprawdzałem różne agencje, zdobywałem różnorodne informacje na forach, od znajomych. Jeżeli wyjeżdża się samemu warto zadbać o kontakt z innymi. Warto zabrać tylko niezbędne dokumenty i zrobić ich kserokopie i zebrać telefony do placówek dyplomatycznych. Dla niektórych takie działania mogą się wydać przesadą, ale wiadomo "strzeżonego pan Bóg strzeże". Wielokrotnie słyszy się przecież o zaginięciach ludzi, którzy wyjechali do pracy. Czytałem ostatnio ten art.:
http://praca.gratka.pl/poradnik/art/bez ... 10670.html
Takie doniesienia o liczbie zaginionych powinny dać do myślenia.

Gość

Postautor: Gość » 18 paź 2013, 15:45

Przeczytałem Post i powiem że wolałbym w Polsce nie mieć nic jeść nisz być tak pomiatanym.Ja sam osobiście 9 lat temu pracowałem we Włoszech w cyrku nie tylko z nazwy.Proszę nie krytykować mnie za wypowiedzi ale większość polaków gotuje taki los rodakom.Wszedłem na to Forum w poszukiwaniu normalnego pracodawcy ale każda opinia jest rozbieżna. Andrzej Lublin

momboxiaaa

Postautor: momboxiaaa » 18 gru 2013, 11:40

Takie sytuacje normalne, ja byłem w Glasgow to taka sama sytuacja. Jak może ci najlepiej pomóc polak za granicą? Jak ci nie przeszkodzi to już Ci pomógł.
________
Niezadowalające wyniki treningów? Zobaczysz tutaj artykuły na stronie najlepszego trenera.

kisuk

Postautor: kisuk » 22 gru 2016, 21:31

Drodzy Forumowicze,

uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej oszustw finansowych.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... rm?c=0&w=1.
Dziękuję serdecznie!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na ogłoszenia w Gazecie Wyborczej !!!”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl