Londonay - nowy biznes lub nowy szwindel ???

Klikanie w banerki, czytanie e-poczty, wypełnanie ankiet i inne cuda oferowane jako praca przez internet.
Krzysiek41

Londonay - nowy biznes lub nowy szwindel ???

Postautor: Krzysiek41 » 27 mar 2011, 17:24

Witam wszystkich:
Jak każdy z nas cierpię na nie dostatek gotówki, przeszukałem już internet wszerz i wzdłuż aby w jakiś sposób załatać budżet. I nagle znalazłem !!! Bingo!!! trafiłem na ofertę Londonay, i jakież było moje zaskoczenie gdy wchodząc na ich stronę, przeczytałem o warunkach współpracy, no po prostu sam mniód: te warunki, te możliwości i w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem.
Jednak jestem człowiekiem który jak się na gorącym sparzy, to na zimne dmucha, zbyt piękne żeby było prawdziwe: darmowa franczyza na początek, jak się nie ma pieniędzy ? angielska emerytura ??? super firma która ma tyle oddziałów na świecie, a żadna ze stron obcojęzycznych nie działa? (po za polską i angielską) zaczęło mi tu brzydko pachnieć.
Pogrzebałem w necie o tej i firmie i wyszło szydło z worka: polecam wszystkich lekturę tych artykułów warto: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prze ... --1-d.html
http://szymon.pawlowicz.it/tag/opinie-o-londonay/
Przeczytajcie, a później powiedzcie swoim znajomym, żeby się nie dali nabić w butelkę.
Napisałem o tym z bardzo prostego powodu, ja się nie dałem omamić na piękne słówka, ale zbyt dużo jest ludzi oszukanych w necie, którzy szukając stałych lub dodatkowych pieniędzy, wysupła ostatni grosz na jakieś pakiety startowe, opłaty manipulacyjne itp aby tylko mieć jakąś pracę.
Mam nadzieję że nie dacie się naciągnąć, pozdrawiam serdecznie Krzysiek

P.S. A jeśli chcecie więcej wiedzieć to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "opinie o londonay"
i wyskoczy sporo informacji o nich :-)

tropulek33

Re: Londonay - nowy biznes lub nowy szwindel ???

Postautor: tropulek33 » 16 maja 2011, 09:44

Dzięki za info. Właśnie potrzebni są tacy ludzie jak ty, którzy ostrzegają innych od popełnienia błędu. Przeszukałam też parę portali i muszę przyznać, że londonay nieźle się reklamuje. Co do opinii to też jest ich wiele. Strona w ogóle nie działa. Tzn działa ale nie wszystki linki da się otworzyć. Pewnie blokują dla potencjalnego pracownika te istotne a te błahe, które są tylko i wyłącznie ofertą bez żadnego prawniczego podłoża, są online. W dobrych radach przeczytałam już wiele na temat porad na tle prawniczym i wiem mniej więcej na czym trzeba stać by się nie zrobić w balona. Znalazłam też na wielu innych forach wiel negatywnych opinii na temt londonay wiec skoro już tak dużo tego jest to musi to oznaczać tylko jedno-oszuści

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Praca przez internet”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl