Uwaga na oszutów

Klikanie w banerki, czytanie e-poczty, wypełnanie ankiet i inne cuda oferowane jako praca przez internet.
Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Uwaga na oszutów

Postautor: czarnaewa » 06 kwie 2010, 03:43

Wiatm Panią/Pana
Proste i skuteczne wystarczy trochę cierpliwości
Jak zaczniecie to będziecie jeszcze raz zaczynać.
Zróbmy to, co w opisie a gwarantuje ze będziecie Państwo zadowoleni.

ODE MNIE:

PRZECZYTAJ, MYŚLĘ ŻE WARTO POŚWIĘCIC 10MIN, JA W TO WSZEDŁEM MÓWIĄC 5 ZETA TO LEDWO PIWO W PUBIE, WIĘC NA PEWNO NIE ZBIEDNIEJĘ :) BEZ RYZYKA NIE MA ZYSKU :) MIŁEJ LEKTURY, JA PRZECZYTAŁEM 3 RAZY I SIĘ PRZEKONAŁEM. JEST TO DOSC CIEKAWE, JEDNAK CHYBA DLA LUDZI UCZCIWYCH, KTORZY SĄ W STANIE POJĄC CAŁĄ TĘ ZASADĘ - NA JAKIEJ WSZYSTKO SIĘ OPIERA....

WNIOSKI I UWAGI ODEMNIE....

Wczytując się w tekst zauważysz ze trzeba dać 5 zeta, można pomyśleć... "A to ja będę sprytniejszy, i nie dam tych 5 zł, zrobię jak mi karzą - ale po co płacić?" - jasne...
Ale pomyśl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyślą - a wówczas TOBIE nie
będzie do śmiechu :) więc myślę ze to w interesie każdego "oddać" tę piątkę :) Przecież to
serio nie pieniądz.....Pół paczki papierosów...??

Jeśli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiście wpłaci ktoś pieniądze od
razu, ale ile osób znajdziesz?50? I to tyle, oni cie wykasują z pierwszego miejsca i
koniec. A jeśli zrobisz jak w instrukcji to nie będziesz u 50 osób bo tych osób
znajomi i inni i kolejnych i kolejnych znajomi i inne osoby którzy jak w drzewie
genealogicznym rozprzestrzenią cię w bardzo wielkiej liczbie itd. A taka nastąpi jak
będziesz na pierwszym miejscu (przesunięty przez innych). Wiec wpisz się na koniec listy a pierwszą kasujesz.

Wniosek nr dwa:)nic nie stoi na przeszkodzie aby kontynuować go kilkakrotnie

WIĘC DO DZIEŁA
Witam.
Przeczytaj tę stronę do końca!!!
Nie zmarnuj swojej szansy!!!

TO NIE ŻADEN ŻART!!! GDYBY LUDZIE NAPRAWDĘ ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE
BYŁOBY PIĘKNIE, ALE NIESTETY WIĘKSZOŚĆ UWAŻA ZE TO ŻART.

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak.
Po pierwsze nie za nic,potrzebujesz troszkę pracy dosłownie
20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro !)
Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie
odebrałem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut! Opłacało się.)

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - inwestor , który w dodatku
nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym
przeczytać zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie.
Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie...
A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto,a
mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufni. He, teraz się z
tego śmieje.... Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z
resztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło!

Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje
dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer.
Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że
nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować
pieniądze (jakie pieniądze, 5 złoty to dobra czekolada..) po to by włożone -
pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY BIZNES!!!

Nie potrzebujesz niczego sprzedawać!
W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć
bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może
osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zdobycia prawdziwych pieniędzy przez
Internet w tak KRÓTKIM czasie.

Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku ,
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
- Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku.

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać!

Więc pierwsze,zainwestuj TYLKO 5 ZŁ.

Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiac z powiększającą się rzeszą ludzi!

Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisac prosze:
NAZWA BANKU a jako Tytuł wpisz: " przelew "
CHCE, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już
się szeroko uśmiechnąć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie
korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista :

1. Nr konta: 95 1600 1462 0008 2527 6224 201x BNP PARIBAS

2. Nr konta: 41-9527-0007-0024-4534-3000-000x bank SGB

3. Nr konta: 0812402021111100103062457x PEKAO SA

4. Nr konta:50 2340 0009 4060 4010 0000x 624 POLBANK

5. Nr konta: 24 1020 5138 0000 9102 0123 354x PKO BP

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy następną rzeczą..., którą
musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).

Później konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont,
a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i
stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej).

Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki
mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW) do np. 40-50 osób.

A tutaj troszkę matematyki:

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób, będziesz na 5
miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program
nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak
długo będziesz wysyłać tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz
spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi.
Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to
co Ty (12,5% z 40= 5).

Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje . Wówczas już będzie o tym
programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40),
podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc
dalsze 5000 maili

(125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625),
więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25
000=3125).

A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x
5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas
na to by zbierać pieniądze! Przez serie ok.30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka
tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet, jeśli się nie zdecydowałeś(aś) jeszcze, nie wyrzucaj tej strony.
DOBRZE CI RADZĘ!!

Mało, kto wierzy ze można tyle! zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich
spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w
cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to, co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko
zysk!

WIELKA PODPOWIEDŻ-jeśli porozmawiasz z kolegami i rodziną na ten temat i to oni będą Twoja bazą 40-50osób to zwiększysz swoje zyski.Dlaczego?Bo Ci ludzie Ci ufają i znają Cie.

! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU !
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Praca przez internet”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl