Nowy portal dla poszukujących pracy

Klikanie w banerki, czytanie e-poczty, wypełnanie ankiet i inne cuda oferowane jako praca przez internet.
mitresz
Posty: 18
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:32
Lokalizacja: Wrocław

Nowy portal dla poszukujących pracy

Postautor: mitresz » 14 sie 2009, 15:23

Jobmatch to platforma rekrutacyjna skierowana zarówno do pracodawców, jak i osób szukających pracy. Jej największą zaletą jest moduł scoring, który w czasie rzeczywistym dopasowuje oferty zatrudnienia do kandydatów, którzy najlepiej spełniają wymagania w nich zawarte.

Jobmatch.pl to portal całkowicie darmowy, umożliwiający zamieszczanie ofert pracy i składanie aplikacji. Analizuje dopasowanie kandydatów do ogłoszeń i podpowiada najlepszych aplikantów ze swojej bazy. Obecnie z systemu korzysta już ponad sto firm, w tym m.in. Bahlsen czy Aviva Commercial Union.
Zakładając konto na jobmatch.pl, osoba poszukująca pracy tworzy swój profesjonalny profil zawodowo - kompetencyjny. Ważne, aby CV było jak najbardziej precyzyjne - zwiększa to szanse na znalezienie idealnego pracodawcy. Użytkownik może określić wszelkie wymagania, jakie powinna spełniać poszukiwana praca. Począwszy od zarobków, poprzez styl pracy, na sposobach uzyskiwania awansu zawodowego kończąc. Dane zamieszczane na serwisie są w pełni chronione (dostęp mają do nich tylko zarejestrowani pracodawcy).


Użytkownik może na bieżąco obserwować do ilu ofert pracy i na jakim poziomie jest dopasowywany, a w każdej chwili może edytować swoje CV, zwiększając szanse na zatrudnienie. Pracodawcy komunikują się bezpośrednio z kandydatami wysyłając do nich wiadomości na skrzynkę pocztową. Odpowiedzi uzyskują w ten sam sposób
Moduł scoring polega na analizowaniu w czasie rzeczywistym dopasowania kandydata do konkretnej oferty pracy. Jego kryteria podzielona są na trzy kategorie. Scoring związany z ofertą pracy sprawdza dopasowanie na poziomie wymagań ofert i danych z profilu kandydata, scoring słów kluczowych związanych z ofertą polega na dopasowywaniu na poziomie słów kluczowych dodanych do scoringu i tych, zawartych w cv aplikantów, natomiast scoring środowiska pracy to dopasowywanie środowiska pracy pracodawcy i środowiska oczekiwanego przez kandydata.

Partnerem merytorycznym projektu jobmatch jest firma rekrutacyjna Sedlak&Sedlak, a twórca portalu to Benhauer. Jobmatch.pl uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu innowacyjna gospodarka.
http://studente.pl/wroclaw/artykuly/103 ... ych-pracy/

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Praca przez internet”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
 

 

cron