ANKIETY

Klikanie w banerki, czytanie e-poczty, wypełnanie ankiet i inne cuda oferowane jako praca przez internet.
ewa1604

ANKIETY

Postautor: ewa1604 » 04 sie 2009, 16:36

JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ DOROBIĆ SOBIE WYPEŁNIAJĄC ANKIETY BARDZO PROSZĘ O KONTAKT NA GG 11551472 ALBO ZOSTAW SWÓJ ADRES E-MAIL WYŚLĘ ZAPROSZENIE

PS. ZA UDZIAŁ W ANKIECIE MOŻNA UZYSKAĆ OD 2 DO 20ZŁ LUB TEZ PUNKTY BONUSOWE.

danka

cenneopinie.pl

Postautor: danka » 04 sie 2009, 17:11

Polecam ankiety z www.cenneopinie.pl Firma sprawdzona na 100 % Ciężko się załapać ponieważ szukają zawsze konkretnych ankieterów. Stawki od 5 do 15 zł za ankiete. Polecam

Gość

Odp: ANKIETY

Postautor: Gość » 21 gru 2009, 00:08

Te wszystkie ankiety przez internet siedząc po kilka godzin dziennie to wielka ściema!!!

Przez pół roku to testowałem, zarejestrowałem się w kilkunastu serwisach ankietowych, buxach itp.
Tych ankiet wysokopłatnych (więcej niż 5zł) jest tyle co kot napłakał, trzeba wypełnić masę deklaracji w stylu gdzie mieszkasz, ile zarabiasz, jaki masz nr buta, jakim samochodem jeździsz..., a po wypełnieniu połowy ankiety na którą stracisz 20 min okazuje się, że to nie spełniasz wymagań do tej ankiety.

Po pół roku w sumie może zarobiłem 25 zł!!, z czego wypłacono mi tylko 6 zł, ponieważ większość serwisów zakłada sobie astronomiczne limity wypłat (np 15 Euro).

Nie twierdzę, że nie da się na tym zarobić. Najprawdopodobniej się da, ale będzie to związane ze wcześniejszym wykupowaniem jakichś kont VIP (coby mieć większe zarobki) i naciąganiem innych na takie klikanie - piramidka :/

Ostatnio przesunięty w górę 21 gru 2009, 00:08 przez: gość forum.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Praca przez internet”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl