Nowy biznes

Klikanie w banerki, czytanie e-poczty, wypełnanie ankiet i inne cuda oferowane jako praca przez internet.
pyrek

Nowy biznes

Postautor: pyrek » 15 mar 2009, 10:41

Znalazłem coś naprawdę dużego. To jest firma z USA, która jest najszybciej rozwijającą się firmą w całej historii branży i niedługo wchodzą na polski rynek. Mają oni produkt zdrowotny, który robi niesamowite rzeczy dla ludzi i zdobył sobie już ponad milion klientów. Jest teraz szansa, by zająć uprzywilejowaną pozycję, która pozwoli kupować produkt w przyszłość ze zniżką od 20 do 50%
i nawet można zarobić na tym pieniądze. Rejestracja do systemu zniżek wynosi tylko $43, ale w tym miesiącu jest specjalna promocja i można zarejestrować się kompletnie za darmo.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, a chętnie odpowiem na każde pytanie.

pyrek54@wp.pl
lub pod nr telefonu 511688752
albo tez pod nr gg 2996792

terri

Postautor: terri » 15 mar 2009, 13:34

Dawno, a dawno temu przestalam wierzyc w Sw. Mikolaja.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 15 mar 2009, 22:42

A jeżeli ten cudowny produkt zdrowotny przywróci zdrowy rozsądek to kto się potem na coś takiego da naciągnąć? ;-)

Gość

Postautor: Gość » 15 mar 2009, 22:52

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, a chętnie odpowiem na każde pytanie
a kiedy oddasz mi moją kase za las, co ?

pyrek
Kontakt:

Postautor: pyrek » 16 mar 2009, 11:58

Wysłany: Wczoraj 22:52
pyrek napisał/a:
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, a chętnie odpowiem na każde pytanie

a kiedy oddasz mi moją kase za las, co ?
jaka kase za las kim jestes bo nie wiem o co chodzi

[ Dodano: 16-03-2009, 6:06 ]
Bezpłatnie
wprowadzę do NowegoBiznesu !!
Tylko do końca MARCA wejście bezpłatne !!
Bądź jednym z pierwszych !

Od 1 lipca tego roku oficjalnie nasza firma rusza w Polsce, a do tego czasu szukamy nowych współpracowników.

Firma "MonaVie" istnieje tylko 3-4 lata a już zrobiła ogromną furore w Stanach Zjednoczonych!

Do końca MARCA wejście do naszej firmy jest bezpłatne! Korzystaj z okazji już dzisiaj !!!

Jedne z kilku propozycji naszej firmy to:

- umowa (pracuj legalnie!)

- zarobki w $

- wypłata co piątek na Twoim koncie!

Bądź z nami w czasie wielkiego ruszenia ! Poszukujemy osób odważnych i nie chcących stać w cieniu!

Mile widziana jest każda osoba pragnąca zarabiać dużo, więcej i jeszcze więcej !
Gwarantujemy darmowe szkolenia na stronach www, a wiec nie ma konieczności wyjazdów na długie i żmudne szkolenia.

Prosimy najpierw obejrzeć i posłuchać bezpłatnej konferencji (link poniżej), która do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasi sponsorzy wyjasnią na czym polega biznez MonaVie. Konferencje na żywo i w języku polskim odbywają się w każdy wtorek i piątek o godz. 20,30. a jeśli podejmiesz decyzję na TAK to proszę podać mi swoje imię, nazwisko, pesel i email (do rejestru wpisuję pesel bez dwóch ostatnich cyfr). Te dane są potrzebne do bezpłatnej rejestracji w firmie MonaVie. Zrobić to może tylko osoba wprowadzajaca czyli ja Łukasz Perkowski. Pisz na mój e-mail: pyrek54@wp.pl

Obejrzyj i posłuchaj bezpłatnej konferencji na żywo w języku polskim w każdy WTOREK i PIĄTEK o godz. 20,30: http://www.sposobnasukces.com/KONFERENCJA/index.htm
Jeśli link nie działa to skopiuj link, wklej do paska adresów w przeglądarce i naciśnij enter:

Oczywiście jeśli nie chcesz czekać na konferencje a chcesz już zpisać się to można to zrobić przysyłając do mnie dane wymienione powyżej. Otrzymasz ode mnie e-mailem w załączniku tymczasowe dokumenty potrzebne do pracy.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, a chętnie odpowiem na każde pytanie.
pyrek54@wp.pl

Aby sie zalogowac do konferencji:
Name: wpisać imie,
Password: Nic nie wpisujemy,
Wciśnij przycisk Login.

ja

Postautor: ja » 14 lip 2009, 19:12

Znalazłem coś naprawdę dużego.

:-)

"Firma "MonaVie" istnieje tylko 3-4 lata a już zrobiła ogromną furore w Stanach Zjednoczonych! "

pewnie na oszustwach, tylko oszuści dorabiają się szybko

terri

Postautor: terri » 15 lip 2009, 17:34

Chyba cos przeoczylam, ale dokladnie nie moge pojac o co chodzi z ta firma, czym ona wlasciwie sie zajmuje. A takie tajemnicze teksty jak powyzej, to tylko daja mi znac, ze wlasciciele tej firmy nie chca ujawnic o co chodzi. Jak niechca - to niech trzymaja swoje sekrety dla siebie. Dla mnie to SCIEMA.
I nie chce slyszec innego zdania. Bo albo piszemy jasno, tak zeby przecietny Polak/Polka zrozumial/a, albo trzymamy jezyk za zebami i nie pchamy na chama jakies nowe 'cuda' na rynek - nie wiedze w Swietego Mikolaja, to i w takie gow....tez nie bede wierzyc.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 17 lip 2009, 00:50

Chyba cos przeoczylam, ale dokladnie nie moge pojac o co chodzi z ta firma, czym ona wlasciwie sie zajmuje.
Z tego co się zorientowałam, to jest to jakiś MLM czyli system marketingu wielopoziomowego (piramida ale legalna - bo jednak coś sprzedaje), który rozprowadza jakiś podobno rewelacyjny (no i drogi) specyfik - napój poprawiający witalność.
Osobiście nie przepadam za piramidami, nie wierzę w te astronomiczne zarobki.

ja

Postautor: ja » 17 lip 2009, 17:06

terri
ja usłyszałam o tej firmie od mojego kolegi, wiem tylko tyle że "sponsor" który cię wprowadzi dostaje za to pieniądze, jeżeli weźmiesz towar (kilka sztuk butelek) "sponsor" dostaje pieniądze że złożyłaś zamówienie, działa się na własną rękę, ale nie podoba mi się że ktoś zarabia na mnie, to taki łańcuszek, masz świadomość ze ktoś dostaje za ciebie kasę to werbujesz innych aby dostać za nich kasę
ja tak nie potrafię, nie potrafię powiedzieć swoim znajomym że wszystko jest OK, mówię otwarcie: jeżeli się zapiszesz i podasz mój numer ID czy jak to tam się nazywa, to ja zarobię kasę na tobie, potem ty możesz werbować innych i tez będziesz zarabiać na nich" mówię ludziom prawdę, jak z tym jest
żałuję że swojego kolegę nazwałam dobrym kolegą, ponieważ jest nastawiony na robienie kasy i nie liczy się dla niego żadna przyjaźń i koleżeństwo JUZ MU NIE UFAM

pozdrawiam serdecznie jak będziesz coś wiedzieć to daj znać

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 17 lip 2009, 18:07

Piramidy to porządny egipski wynalazek. Można na nich nieźle zarobić, wystarczy organizować wycieczki nad doline Nilu :lol:
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Praca przez internet”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl