Nowy biznes

Klikanie w banerki, czytanie e-poczty, wypełnanie ankiet i inne cuda oferowane jako praca przez internet.
ja

MONAVIE OSZUSTWO naciagają na zakup soku

Postautor: ja » 17 lip 2009, 22:19

jedno wielkie oszustwo, nie można się nic dowiedzieć, byłam na konferencji i zadałam pytanie jaki jest skład soku (oprócz jagody) czy ma konserwanty, zagęszczacze, barwniki itp oczywiście olali mnie i nic nie odpisali
natomiast oczywiście trzeba kupić sok to jest wymóg, nie kupuje się niczego jeżeli nie zna się składu, nie wierzę że ten sok jest bez konserwantów
firma Krzak, właśnie tak zrobili biznes naciągając ludzi na zakup soku

pozdrawiam i jeżeli chcecie mieć pełny portfel to raczej z daleka od tej firmy

tati

Postautor: tati » 20 sty 2010, 20:57

To coś nie istnieje albo ucieka z twoją forsą :-) :-)

oldcowboy

Odp: Nowy biznes

Postautor: oldcowboy » 07 mar 2010, 20:00

Uczciwa firma podaje wszyskie warunki współpracy od razu, np. nazwa stanowiska, wymagania itd. Bazarowy grajek w 3 karty mówi "U mnie każdy wygrywa" i wygrywa tylko on sam, a reszta traci. To samo z tymi, co obiecują złote góry, nie informując o szczegółach. A szczegóły są takie, że firmy MLM naciągnęły sporo ludzi, teraz ci ludzie rozpaczliwie szukają kolejnych frajeró, żeby przynajmniej odzyskać to, co zainwestowali w jakiś towar bez atestów, o nieznanym skłądzie, który leczy wszystko, usuwa plamy, a nawet umie zawiązać krawat - jak się to świństwo wyleje na (zawiązany) krawat!!! Z daleka od MLM - to szwindel!

maniekbks123

Re: Nowy biznes

Postautor: maniekbks123 » 05 lip 2011, 21:35

uu widziałem ogłoszenia w internecie nakłaniające do kupna kosmetyków pochodzących z USA opóźniające starość. natury nikt nie zatrzyma i nieoszukań :lol: hehe
firma bodajże welmer

Gość

Postautor: Gość » 31 gru 2013, 20:56

Kolejna piramida finansowa i do tego taki łańcuszek szczęścia :lol: trzeba być idiotą żeby tego nie zauważyć !

Robert

Postautor: Robert » 04 lut 2014, 00:22

Od razu szczerze uprzedzam - NIE PRACUJĘ DLA MONAVIE i nigdy nie pracowałem w takim biznesie.

Mam jednak pytanie, czy ktokolwiek z tych co piszą, że jest to ściema, spróbował tego ?
Ja nie, ale poszukałem trochę w googlach hasłami: "zostałem oszukany przez monavie" "monavie nie wypłaca pieniędzy" itd - co ciekawe ? Nie znalazłem nic, spróbujcie sami.

Dlaczego to piszę, ponieważ pracowałem wiele lat jak przedstawiciel handlowy w spożywce a później dłużej w budowlance i zacząłem się zastanawiać jaka jest równica pomiędzy sprzedażą "pocztą pantoflową" gdzie osoba sprzedająca zachwala produkt na prezentacji a moją byłą pracą gdzie ja zachwalałem produkt w hurtowniach i sklepach a oni później sprzedawali ten produkt Wam. I doszedłem do wniosku, że nie ma żadnej różnicy - tzn jest jedna - gdybym przyszedł z moimi tynkami do Was do domu bezpośrednio uznalibyście mnie za naciągacza a gdy mój produkt sprzedał Wam skład budowlany to było ok.

Powiecie, że np sprzedawca w składzie budowlanym się zna i poleci Wam dobry towar, niestety tak nie jest, sprzeda Wam towar na którym zarabia.

Wybaczcie moją dygresję ale są to moje prywatne przemyślenia, tak apropo.

Gość

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, 14:13

praca online jest możliwa jak masz prace i po prostu pracodawca pozwala ci pracować z domu. Tak zwany home office czy praca zdalne, a jeśli macie wykupioną chmure prywatną to już w ogóle luksus.
Wszystkie te ogłoszenia o świetną prace zdalną nie są wiarygodne...

premiumdigital

Postautor: premiumdigital » 07 wrz 2018, 10:43

Jeżeli chcesz skutecznie rozwinąć swój biznes związany z importem i handlem produktami polecam Ci zainwestowanie w dobrze zbudowaną stronę internetową lub sklep oraz widoczność w internecie dzięki pozycjonowaniu.

Zapraszam na https://premiumdigital.pl . Prowadzimy szeroko pojęte działania marketingu online w Łodzi. Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie.
Posiadamy jeszcze szereg dodatkowych usług reklamowych takich jak:
- projektowanie graficzne,
- opieka nad stornami www,
- prowadzenie kampanii w social mediach,
- prowadzenie blogów,
- content marketing,
- marketing szeptany.

Staramy się dostarczać naszym klientom kompleksową obsługę pod kątem działań w internecie. Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, w którym wciąż przybywa nowych osób. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy nastawieni na rozwój i działanie.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Praca przez internet”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl