Forminx Finance

oszukany

Postautor: oszukany » 04 gru 2008, 23:22

Forminx Finance to banda naciągaczy po pierwsze osoby które pracują dla FF są tak świetnie nauczone manipulować ludzmi, że nawet mądry człowiek głupieje chodzi mi tu głównie o placówkę w Gdańsku . A jeśli już ktoś podpisze umowę i wycofuję się z niej bo stwierdza że coś mu nie pasuje to pomimo widniejącego w umowie punktu iż w przypadku odwołania pożyczkobiorca otrzyma zwrot części pieniędzy które zdążył w płacić niestety tak się nie dzieje.

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 05 gru 2008, 07:22

Nasza firma nie udziela kredytów bankowych, tylko pożyczek cywilno-prawnych.
Zgodnie z umową, w przypadku zerwania jej przez pożyczkobiorcę obie te opłaty przepadają. W aneksie do umowy znajduje się punkt, który mówi o tym, że opłatę przygotowawczą pożyczkobiorca odzyskuje po całkowitej spłacie kredytu.
cuda :roll: bierzesz pożyczkę, spłacasz kredyt :-/
Geniusz ma ograniczenia, głupota nie jest aż tak upośledzona ;)

Gość

Postautor: Gość » 06 gru 2008, 10:29

Witam... mnie spotkalo to samo... znalazlam ich ogloszenie w anonse na pierwszej stronie... wszystko bylo pieknie poszlismy zaplacilam 50 zl za rozpatrzenie wniosku nie dostalam pokwitowania bo jak twierdzil pan z oddzialu "pokwitowanie przesyla warszawa na koniec miesiaca i wtedy kontaktujemy sie z klientem" machnelam na to reka... dostalam sms ze mam mozliwosc kredytu, wybralam sie do odzialu i dostalam 2 propozycje 30 000 bez zabezpieczen lub 40 000 z zabezpieczeniem. wybralam wariant 1. czytalam umowe razem z doradca, omawialismy wspolnie punkt po punkcie wszystko wydalo mi sie wiarygodnie. musialam tylko wplacic 2300 zl celem UBEZPIECZENIA KREDYTU OD NIESZCZESLIWYCH WYPADKOW LUB UTRATY PRACY wydalo
mi sie to normalne bo w pko tez kiedys placilam takie ubezpieczenie. wplacilam pieniadze przynioslam kwit od wplaty i czekalam az wplyna pieniadze. 4 dnia zadzwonilam do warszawy aby dopytac kiedy dokladnie wplyna pieniadze a tam chamski facet wrecz wysmial mnie czego ja oczekuje!! musze podpisac weksel i zabezpieczytc hipoteka.... wscieklam sie i dopiero wtedy zaczelam szukac w internecie i sie przerazilam iloscia zlych informacji na temat forminx finance.... biegiem polecialam do mojego prawnika ktory zajal sie sprawa... w tym samym dniu wybralam sie do siedziby icgh firmy z DYKTAFONEM i nagralam wszystkie klamstwa ktorymi faszeruja biednych petentow... oczywiscie po odstapieniu od umowy obiecywano mi ze dostane pieniadze , ze przeleja je na moje konto ... mam to wszystko nagrane. jesli w sadzie dopuszcza kasete jako dowod w sprawie mam nadzieje ze odzyskam moje pieniadze.... ALE OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA... ZWYKLI KLAMCY I OSZUSCI !!!!!!!!!!

Provident agent

Postautor: Provident agent » 06 gru 2008, 10:37

Oferujemy:

- stałe oprocentowanie od 4,99% rocznie w nominalnej stopie procentowej

- kwoty pożyczek: od 10.000 do 100.000zł

- obsługujemy sektor osób zadłużonych i wpisanych do BIK-u

- preferencyjne warunki dla rolników i osób prowadzacych działaność gospodarczą

- uproszczone procedury dla osób pracujacych - pożyczka na oświadczenie

- dla rencistów i emerytów pożyczka dostępna z dochodem juz od 500,00zł

"Forminx Finance" Sp. z o.o. z siedzibą
01-756 Warszawa ul. Przasnyska 6
NIP: 525-229-59-54, REGON 015683450
Kapitał zakładowy spółki - 50 000 PLN
KRS 0000198655, XIX Wydział Gospodarczy
Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy

Bardzo atrakcyjne warunki, znacznie lepsze niż u mnie w providencie. Czy aby napewno? Osądzcie sami

Gość

Postautor: Gość » 06 gru 2008, 10:50

Taka sama sytuacja jest w Koszalinie na ul. Piłsudskiego 5/206. Przestrzegam przed firmą Forminx Finance. Pani pracująca w biurze zaproponowała mi kredyt w wysokości 150 tys zł, pod warunkiem dokonania wpłaty na ich konto w wysokości 11535zł, jako wpłata własna, po czym kredyt miałem ubezpieczyć w dowolnej firmie ubezpieczeniowej i z tymi dowodami wpłaty przyjść do biura podpisać umowę. gdy zaproponowałem tej pani aby kwotę 11535zł odjęła od kwoty przyznanego kredytu w wysokości 150 tysięcy zł i wypłacili mi pozostałą kwotę, stwierdziła ze nie ma takiej mozliwości gdyz jest to mój wkład własny. Gdy wspomniałem, że jest to system argentyński, pani zaprzeczyła i próbaowła mi wmówić ze system tej jest prawnie zabroniony w Polsce i karany. Chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych chętnych i zdesperowanych kredytobiorców firmy Forminx Finance. nie dajcie sie nabrać. ja się wycofałaem w porę

Gość

Postautor: Gość » 11 gru 2008, 22:35

dzisiaj w sprawie dla reportera było o tej wspaniałej firmie, okazało się że to nastepca dawnego TFI, po wprowadzeniu zakazu pozyczek w systemie argentyńskim firma zmieniła nazwe i działa aktualnie jako forminx finance, firma jak mówiła pani Jaworowicz straszyła telewizje :mrgreen: widocznie boją się rozgłosu

sceptyq
Administracja forum

Postautor: sceptyq » 12 gru 2008, 09:49

firma straszy media, stara metoda na ciekawskich i dociekliwych dzienikarzy :lol: jak się okazało to w polsce żadna instytucja nie czuje się w kompetencjach zając oszukanymi klientami wszelkiej masci instytucji finansowych nie bedących bankami, to jest dopiero ciekawa sprawa, czyżby jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase, a ta jest w tym przypadku bardzo duza

Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2008, 12:05

jak się okazało to w polsce żadna instytucja nie czuje się w kompetencjach zając oszukanymi klientami wszelkiej masci instytucji finansowych nie bedących bankami
polskie prawo sprzyja krętaczom, oszustom i złodziejom dużego kalibru, jak ukradniesz batonika w sklepie to zaraz masz prokuratora na głowie, a jak okradniesz 10 000 ludzi na pare milionów to ci nie moga nic zrobić, mało tego, stać cię na adwokatów którymi mozna straszyć telewizje, tylko PIS i Ziobro mogą to zmienić obecna sytuacja to raj dla cwaniaków i hosztaplerów, wstyd że 20 lat po komunie jest tak źle z prawem dla zwykłych obywateli, porażka

Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2008, 21:49

uwazajcie co piszecie bo forminx poda was do sądu za zniesławienie przecie to taka uczciwa i rzetelna firma godna zaufania :lol:

bb

Postautor: bb » 13 sty 2009, 17:00

kilka dni temu podpisalam umowe z FF pieniadze maja przyjsc w ciagu 7 dni czy te wszystkie komentarze znacza ze ich nie zobacze? moze sa jakies osoby ktore sa zadowolone z tej firmy???

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Firmy pożyczkowe”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl