CETELEM BANK

sceptyq
Administracja forum

CETELEM BANK

Postautor: sceptyq » 20 sty 2009, 00:34

Przeglądając fora internetowe poświęcone bankom i finansom to chyba najczęściej pojawiającym się bankiem w negatywnym kontekscie jest Cetelem Bank.

ZWYKŁE RATY ZERO PROCENT w EURO AGD (hehe) warunkiem było spłacić je w ciągu 6 -ciu mieisiecy, spłaciłem w ciagu 5-ciu miesiecy .5miesiecy po spłacie ostatniej raty ,przyszło pismo ze mam do zapłaty dodatkowo 203zl, zdziwiłem sie, po tygodniu dzwonie do banku pytam o co chodzi? pani informuje mnie ze mam do zapłaty nie 203zl , ale 317zl gdyz nie wywiązałem sie z umowy ,pytam jak to przecież spłaciłem wcześniej niż trzeba , okazało sie brakło 60groszy do spłaty kredytu ,bank doliczył sobie koszty 317zl od kwoty 1010zl , pytam dlaczego nie dostałem zadnego pisma ze brakuje takiej kwoty do rozliczenie mialem jeszcze 1,5 miesiaca zapasu do terminu spłaty , Pani na infolini ze to moja wina nie wywiązałem sie z umowy .Na kazde moje argumenty odpowiada jak katarynka NIE WYWIĄZAŁ SIE PAN Z UMOWY NIE WYWIĄZAŁ SIE PAN Z UMOWY .ZWYKŁE NACIĄGACZE . NAJLEPSZE ZE MIAŁEM KUPIC ZA GOTOWKE ,ALE SPRZEDAWCA W EURO AGD SKUSIŁ MNIE RATAMI 0% A JA GŁUPI DAŁEM SIE NABRAC .

To nawet bankiem nazwać nie można, totalne olewanie klienta, jedną ratę każą sobie płacić po 3 razy. Zero kontaktu z klientem, nie odpisują na mejle, jak dzwonisz to i tak się niczego nie dowiesz. Pracownicy niekompetentni, mają totalny bałagan w papierach, a gdy się zorientują, że popełnili błąd to TY musisz im udowadniać tzn. dzwonić, faksować (oczywiście wszystko na własny koszt) a potem nawet przepraszam nie usłyszysz. uwierzcie mi SERDECZNIE ODRADZAM CETELEM.

UWAGA NA CETELEM!!!!
Bank Cetelem musi mieć jakąś umowe z niektórymi sklepami. Ekspedientka namawiała mnie na CETELEM. Ja chciałem coś innego pierwszy raz słyszałem o Cetelem - boje sie niepewnych wynalazków.
W końcu przekonała mnie tzw ratami 0%. Warunkiem było spłacenie kredytu w ciągu 6mc pkt 11 umowy (zawsze czytam umowy). Tak też spłaciłem. Po roku dostałem pismo, że zalegam 1150 PLN. Dzwonie o co chodzi a tam kobieta jak automat odpowiada "nie wywiązał się pan z umowy pkt 11". Pytam dlaczego ona "do pełnej spłaty kredytu brakło 1 grosz". Co WY na to kochani internauci?? Różnica polegała z zaokrąglenia rat które wyliczono mi na 6mc. Wyobrażacie sobie 1 grosz i po pół roku 1150 złoty odsetek i kosztów kredytu. Chciałbym taką lokatę mieć, wrzucił bym nawet 100 PLN ale po pół roku był bym bogaty.
Jak masz wziąść kredyt w Cetelem to lepiej weź w Lombardzie i tak jest dużo taniej!!!!

Ja również stanowczo odradzam Bank CETELEM. Sam pomysł z wciskaniem klientom niechcianych kart kredytowych jest już wystarczająco absurdalny. Ale problem jest jeszcze inny. Otóż z tym Agencją Windykacji tego banku w ogóle nie sposób się skontaktować. Dzwonią do człowieka niewychowane młode osoby, które następnie nie podają możliwości kontaktu i nie odbierają telefonów. Spłaciłem im wszystkie zaległości i chciałem się skontaktować, żeby wyjaśnili: czy to już cała wymagalna kwota, czy i kiedy karta zostanie odblokowana... A tu nic przez kilka dni "odbijałem" się od ich telefonów. Nikt nie zechciał ze mną rozmawiać, a na "rozmowy" z pocztą głosową Agencji Windykacji wydałem trochę pieniędzy. Ogólnie amatorszczyzna.

http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/136 ... napad.html

Gość

Postautor: Gość » 31 sty 2009, 13:36

He he.... mi zabrakło 2 grosze....
Te s...syny, bo inaczej nie można ich nazwać na takich oszustwach zarabiają... w Urzędzie Praw Konsumenta powiedziano mi, że to moja wina... należało dobrze policzyć i już a nie polegać na pani z euroagd, która jak widać jest w zmowie z tymi oszustami...

Gość

Postautor: Gość » 13 kwie 2009, 00:58

czytajcie umowy kretyni i nauczcie się oddawac pożyczone pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terri

Postautor: terri » 13 kwie 2009, 09:13

czytajcie umowy kretyni i nauczcie się oddawac pożyczone pieniądze!
Prosze nie uzywac takich okreslen, do ludzi, ktorzy sa 'naiwni' tylko z tego, ze wierza, co Pani im powie i jak ich przekonuje.
Takim ludziom nigdy do glowy by nie przyszlo, ze w 'realu' moze bedzie inaczej.

grafarg

Postautor: grafarg » 02 lip 2009, 14:19

sceptyq,
Jak udało Ci się zakończyć sprawę z tym Cetelem?
Mam podobny problem...6 rat, wszystko spłacone a po pół roku jakieś prostaki dzwonią i w sposób urągający wszelkim zasadom straszą!!! I rozmowa nie jest merytoryczna tylko zwykła pyskówka. Mam zamiar sprawę skierować do Nadzoru Bankowego lub do Sądu. Pozdrawiam.

sceptyq
Administracja forum

Postautor: sceptyq » 02 lip 2009, 15:47

to był cytat z strony która jest podana pod postem, nie wiem jak to sie skończyło

windyk

Postautor: windyk » 07 lut 2010, 15:26

Bank najczesciej wysyla karty kredytowe do bylych czy aktualnych klientow i tam jest napisane ze jak jej sie nie chce to sie ja odsyla...wiele ludzi tego nie robi, wiec bank cetelem uznaje ze karta jest przyjeta, czlowiek w nieswiadomosci zyje i potem sie dziwi ze windykacja dzwoni do nich

Ostatnio przesunięty w górę 07 lut 2010, 15:26 przez: gość forum.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Banki”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl