City bank

Gość

City bank

Postautor: Gość » 16 gru 2008, 21:23

Niektórzy klienci banku stracili na procederze po kilkaset złotych. Gazeta podaje przykład 50-letniego Ryszarda z woj. lubelskiego, który wrócił 2 tygodnie temu z USA. Za zakupy płacił tam kartą kredytową, bo pracownicy banku zapewnili go, że transakcje będą nieoprocentowane bez prowizji i rozliczane po kursie NBP. Po powrocie do kraju okazało się, że za dolara klient płacić średnio ok. 3,25 zł, gdy średni kurs NBP wynosił 2,97 zł.

Według ekspertów, działanie Citibanku to naginanie prawa i przejaw nieuczciwej konkurencji. "Banki mogą sobie wyznaczać opłaty jakie chcą, ale nieinformowanie o ich wysokości w sposób przejrzysty, a tym bardziej ukrywanie opłat jest po prostu nieuczciwe" - mówi ekspert Centrum im. Adama Smitha Robert Gwiazdowski

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... prasa.html

strongmanka
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2009, 13:13
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: strongmanka » 31 lip 2010, 11:29

Witam. Chcę powiedzieć cos o kulturze obsługi w tym banku. Dwa lata płaciłam raty idealnie.W grudniu ubiegłego roku zapłaciłam pół należnej raty i zaczeło się!!! Telefony nawet do 15 razy dziennie !!! z których nie sposób dowiedzieć się merytorycznie skąd biorą ciągłe żądania odsetek od odsetek,nie sposób uzyskać od nich telefonu do właściciela ponieważ nie jest polakiem, to jest odpowiedz BANKU!!! .Niekompetentni ,chamscy, łowcy skór.


Ostatnio przesunięty w górę 31 lip 2010, 11:29 przez: gość forum.


meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Banki”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
 

 

cron