Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Regulamin działu

Pamiętaj !!!

- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy (odstępne).

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 265  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odp: powermed-wcisną kit powołując się na zdrowie dziecka ..
PostNapisane: 27 maja 2010 19:33 
Napisała Bożena na innym forum:
Powermed = Oszustwo
Szanowni Państwo, jak już wcześniej napisałam, zadałam sobie wiele trudu, aby przyjżec się firmie Eko-Live oraz wspólpracującym z tą firmą. Otóż efekty są szokujące. Przedstawiciele mają wypłącane prowizje za każda sprzedaż, pod biurkiem. Po wejściu na ww.krs.pl okazało się, że w powiązaniach wygląda to nie ciekawie, mianowicie Panowie współpracują z osobami które co chwila zmianiają firmy i nazwy, jedne szybko ulatniają bo są spalone, nowe popadają w coraz ciekawsze sytuacje szczególnie jeśli chodzi o prowadzenie działalnosci, to są te same osoby. Dwóch kochających się panów będących zarazem właścicielami firmy, to ludzie bez wykształcenia na jednej ze swych stron prezentują i przedstawiają się jako Eksperci ?!, pytam czego ?? Tyle osób pokrzwdzonych i naciągnietych na używany sprzęt, który sprzedają bez opakowań, tyle krętactwa.Zmianiają się jedynie nazwy firm i urządządzeń. Postarałam się skontaktowac z Panią Redaktor TP, przedstawiłam jej nie tylko dokumenty z prowadzonej przez Eko-Live sprawy przeciwko mnie, ale równiez inne dokumenty uzyskane z oficjalnych stron internetowych, które pokazują mechanizmy rzekomo bardzo uczciwej i rzetelnej firmy. Przekazałam również Pani Redaktor, dokumenty które skserowałam a w ktorych to znajdują się certyfikaty majace potwierdzic ich właściwości techniczne i użytkowe . Skontaktowałam się drogą mailową równiez z trzema byłymi przedstawicielami tejże firmy, ci ludzie przedstawili prawdziwy obraz pracy w Eko-Live, jak również Łodzi oraz Olsztynie, okazało się że Panowie mają bardzo dużo bardzo ciekawych informacji, szczególnie o wyplacanych im wynagrdozeniach, praktykach, zwracania im kosztów paliwa, które nigdzie nie są odnotowywane, oraz o wielu innych sprawach, które zostaly nagrane i przekazane Pani Radaktor. Panowie ci zgodzili się na rozmowę z Panią Redaktor. W dniu wczorajszym oddzwoniła Pani Redaktor z informacją, że sprawdziła dokumenty, rozmawiała z przedstawicielami których dane jej przekazałam, przejżała również strony interentowe i okazalo sie że dokumenty w postaci certyfikatów są nieprawdziwe i szefowie którzy je rzekomo wystawili, nic o nich nie wiedzą, stwierdziła równiez że rozmawiała z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i uzyskala informację że faktycznie prowadzone były postępowania w sprawie Eko-Live w których wydano decyzje nakladajace kary, oraz że Rzecznicy Konsumentów rownież kierują skargi od konsumentów i nie wykluczone jest podjęcia kolejnego postępowania. Pani Redaktor skntaktowała się w tej sprawie rownież z Prokuraturą i Policją przedstawiając dokumenty i własne ustalenia i otrzymała obietnicę że sprawą się organy zajmą. Pani Redaktor przygotowywuje w tym zakresie program telewizyjny w edycji ktorej przedstawi prawdziwy obraz praktyk stosowanych przez Eko-Live i współpracujacych z nią firm. Zapoznała się równiez z wyrokiem i uzasadnieniem w mojej sprawie oraz opinią biegłego, który stwierdził jednoznacznie, że odkurzacz mi sprzedany , wraz z hydromatą nie odpowiadają normom ktore podane zostały w dokumentacji. Eko-Live ma zatem nie lada problem zarowno w zakresie prowadzonych postępowań, jak również praktyk oszukańczych. Jak stwierdziła Prokuratura Panowie do tej pory prawo mieli za nic, obstawiają się prawnikami za niezłe pieniądze i uważali że mogą wszystko. Zatem to kwestia jedynie czasu,by wreszcie cała Polska ujżała prawdziwy obraz firmy żerujacej na naiwnosci ludzi, oraz opierającej się na dokumentach których nikt nie potwierdza, aby chociaż jedna firma dwóch kochających się Panów została wreszcie rozliczona za krzywdy wyrzadzone swoim działalniem wobec kilkuset osób, które mimo poźnych pór nocnych i nieprawidłowego myslenia oraz zmęczenia nabywają towary rzekomo majace właściwości medyczne i lecznicze. Ja negatywnie nie będę się wypowiadała, oczekuję jedynie na finał, za to że ja przez kilka miesięcy musiałam życ z moją rodziną i włóczyc sie po sądach, tylko dlatego ze dwoch kochających się Panów właścicieli wykorzystało zmęczenie, porę nocną, oraz manipulację psychologiczną za pośrednictwem swoich przedstawicieli celem którego miało byc wepchnięcie mi sprzętu ktory był używany bez opkakowania, a cena jego była nieadekwatna do jego wlasciwości podawanych zrowno przez przedstawiciela jak rowniez sprzeczna z dokumentami ktore otrzymałam.
Proponuje zatem wszystkim kontaktowanie się z Urzedem Ochorny Konkurencji i Konsumentów w Katowicach lub bezpośrednio do Rzeczników Konsumentow którzy są w każdym Urzędzie Miejskim, oraz wysylanie swoich problemów do Telwizji Polskiej SA Warszawa ul. Woronicza 17 do Pani Programu Sprawa Dla Reportera. Zaś w sądach żądajcie powołania biegłych aby ustalili faktyczne właściwości techniczne urzadzenia, a uzyskacie efekt taki jak ja uzyskałam w wyroku. Chalas Db przekracza normy wielokrotnie, Hydromata nie odpowiada jakimkolwiek normom określonym w gwarancji, zaś zapewnienia o super właściwościach tej maty jest dalekie od prawdy.
Życze Wam powodzenia i nie dajcie się zwariowac bowiem w jednosci sila, im nas jest więcej tym jesteśmy silniejsi przeciwko takim praktykom i rzekomym bieznsmenom. Miłosc wzajemna tych Panow jest wielka zarowno do siebie jak rowniez do pieniedzy, kosztem innych w tym rowniez własnych przedstawicieli.

Pozdrawiam Bożena

http://www.komentuj.pl/watek.php?id_watku=32182

Zgłoś post

Tytuł: Odp: powermed-niby podpucha ..
PostNapisane: 27 maja 2010 20:35 
Bożena napisała na innym forum napisał(a):
Powermed = Oszustwo

Pozdrawiam Bożena

znowu kopiuj+wklej ... nuda

Zgłoś post

masz prawo oddać
PostNapisane: 28 maja 2010 01:16 
Po naglej ofensywie akwizytorow na oszukanym, komentuj.pl, i forum prawnikow widac ze sprzedaz spada i trzeba sie ratowac, Fajnie :-D . Czekam na ciekawy reportaz w Sprawie dla reportera, to bedzie dobicie obu firm :-D

Zgłoś post

masz prawo oddać
 Tytuł: Odp: powermed -kontra- lion
PostNapisane: 28 maja 2010 10:46 
gosc napisał(a):
Po naglej ofensywie akwizytorow na oszukanym, komentuj.pl, i forum prawnikow widac ze sprzedaz spada i trzeba sie ratowac, Fajnie :-D . Czekam na ciekawy reportaz w Sprawie dla reportera, to bedzie dobicie obu firm :-D

Jeśli to prawda ze obie firmy będą w sprawie dla reportera to ciekawe co z ich komentatorami na forum potem ;)

Zgłoś post

masz prawo oddać
 Tytuł: Odp: powermed -kontra- lion-lepsze niż szansa na sukces:)
PostNapisane: 28 maja 2010 16:57 
Kupiłem to chińskie, CENA SUPER, jak napiszę że dobre, wskoczy na mnie 100 opłacanych pościarzy, którzy odsądzą mnie od czci i wiary, ale napisze, może to jakaś późniejsza partia i mam tylko zestaw piorący ale opłaciło się ...proszę nie linczujcie mnie postami bo pisze w innej sprawie... NAWALANKI POMIĘDZY POWERMEDEM I JAKĄŚ DRUGĄ FIRMĄ MNIEJ ZNANĄ-CHYBA LIONEM, SĄ LEPSZE OD NIE JEDNEJ OPERY MYDLANEJ ! CI LUDZIE WIERZĄ W TO CO PISZĄ...a to tylko krok do wojny religijnej ha ha ha ! CHŁOPAKI SZALIKI I WIO NA USTAWKI :) CIEKAWE JAKU BUKMACHERA TO OBSTAWIĆ !

Zgłoś post

masz prawo oddać
 Tytuł: Odp: powermed -kontra- lion-lepsze niż szansa na sukces:)
PostNapisane: 28 maja 2010 17:57 
Brazil napisał(a):
Kupiłem to chińskie, CENA SUPER, jak napiszę że dobre, wskoczy na mnie 100 opłacanych pościarzy, którzy odsądzą mnie od czci i wiary, ale napisze, może to jakaś późniejsza partia i mam tylko zestaw piorący ale opłaciło się ...proszę nie linczujcie mnie postami bo pisze w innej sprawie... NAWALANKI POMIĘDZY POWERMEDEM I JAKĄŚ DRUGĄ FIRMĄ MNIEJ ZNANĄ-CHYBA LIONEM, SĄ LEPSZE OD NIE JEDNEJ OPERY MYDLANEJ ! CI LUDZIE WIERZĄ W TO CO PISZĄ...a to tylko krok do wojny religijnej ha ha ha ! CHŁOPAKI SZALIKI I WIO NA USTAWKI :) CIEKAWE JAKU BUKMACHERA TO OBSTAWIĆ !

STARY, JESTEŚ PoEtą

Zgłoś post

masz prawo oddać
 Tytuł: Odp: powermed -kontra- lion-lepsze niż szansa na sukcesY:)
PostNapisane: 28 maja 2010 18:02 
>>> W I E M <<<

Zgłoś post

masz prawo oddać
PostNapisane: 28 maja 2010 18:07 
Bożena napisała na innym forum napisał(a):
Powermed = Oszustwo
Szanowni Państwo, jak już wcześniej napisałam, zadałam sobie wiele trudu, aby przyjżec się firmie Eko-Live...

Pozdrawiam Bożena

Pani Bożenko mam pytanie czy cała sprawa ma się też do firmy Family-Life... :?:
Proszę poinformować o dacie emisji programu na pewno wszyscy obecni na forum chętnie to obejrzą.

Pozdrawiam :!:

Zgłoś post

masz prawo oddać
PostNapisane: 28 maja 2010 21:10 
Pani Bożeno- ale i nie tylko...pisze ten post do kazdego, kto może mi pomóc. Wczoraj w warunkach dokładnie przez Panią opisanych...kupiliśmy z mężem to cudo...na firmę....dzisiaj rano rozum mi wrócił ("pokaz" zakończył się o 24.50 !!!!).Po rozmowie z prezesem niezwłocznie na piśmie wypowiedziałam umowę- poleconym, za potwierdzeniem odbioru. Wiem, ze przede mną długa droga. Zapłaciliśmy 1000zł gotówką, dzisiaj miałam zrobić przelew-nie zrobiłam, jak spokojnie zaczęłam się dowiadywać czegoś wiecej o tym wspaniałym urzadzeniu. Chciałam tylko się upewnić, że zakup był słuszny. Tymczasem to jest jak horror. Reszta płatności miała być na raty, ale mąż nie podpisał nie wypełnionego formularza kredytowego. W poniedziałek idziemy do Lukas banku zgłosić sprawę- zapobiec udzieleniu firmie Prolive kredytu bez naszej zgody, gdyby jakimś cudem..... Jestem skłonna iść na policję zgłosić oszustwo oraz do rzecznika praw konsumenta, gdyż z informacji podanych na forum wynika, że nadal nim jestem (prowadzona działalność gospodarcza nie ma związku z odkurzaniem...). co jeszcze mogę zrobić aby zapobiec ciągania mnie po sądach- prezes mi juz to obiecał.. Firma która mnie tak oszukała to Prolive sp. z o.o. Miłocin (k. Rzeszowa). Jakie kroki zapobiegawcze, pisma..oświadczenia?
proszę o pomoc

Zgłoś post

masz prawo oddać
 Tytuł: Odp: powermed-konkurencja wciska kit ...
PostNapisane: 29 maja 2010 08:12 
a) jeśli dobrze przeczytała Pani post od p. Bożeny, to jaki sens ma Pani post ?
b) wpis identiko jak wiele na np. forum prawników, aż admin was polokował sugerując czarny marketing
c) metoda kopiuj i wklej już nie robi wrażenia na bezstronnych forumowiczach ...

Zgłoś post

masz prawo oddać
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 265  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]