Oszuści z Aquilamed powered by Ritello uważajcie!

Sieci sprzedaży bezpośredniej, akwizycja, telesprzedaż itp czyli jak nie dać się nabić w cudowne odkurzacze, kosmiczne garnki, lecznicze komplety pościeli i inne tym podobne wynalazki. Uwaga na oszustów w srebrnych garniturkach !!!
Regulamin forum
Pamiętaj !!!

- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy (odstępne).

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.
Rafal

Re: Oszuści z Aquilamed powered by Ritello uważajcie!

Postautor: Rafal » 25 mar 2017, 08:33

Witam pracowale tam i oni z goru mowia ze bie ma stalej kasy tylko prowizia i zwrot za paliwo a uzadzenie masz w domu na wlasnosci mozesz go uzywac i ten sprzet jest naprawde dobry nie powiem na nich zlego slowa to fakt ze lepiej jest gdzies pracowaci a ta prace miec jako dodatkowa ale zlego slowa na nich nie powiem i chetnie spotkam sie z osoba ktura cos na nich powie zlego oko w oko

Irena

Re: Oszuści z Aquilamed powered by Ritello uważajcie!

Postautor: Irena » 17 gru 2017, 19:23

Witam.
Ja mam bardzo złą opinię o
Panach tam pracujących i sprzęcie :-)
Wiosną nabyłam za 7000 zł tak mocno chwalony przez Panów odkurzacz, który już trzec raz się zepsuł.
Oczywiście mogę z pełną odpowiedzialnością panów sprzedających nazwać oszustami, z tego jeden w internecie widnieje jako szef warszawskiego oddziału. Właśnie on obiecał dostarczyć mi do tego sprzętu, sprzęt do mycia okien i instrukcję. Do chwili obecnej, niestety nie dostarczył. Zaczęłam mieć problem z tym "super" sprzętem, przestała ruszać się szczotka. Zadzwoniłam, porozmawiałam, jeden obiecał sprawę załatwić. Nie żałatwił i telefonu już więcej nie odebrał. Drugi zrobił dokładnie to samo. Już nie ma takich numerów. Akurat tę wadę naprawił mi syn.
Następnie przestał zupełnie działać. Wtedy firma z Wrocławia naprawiła mi oczywiście zapłaciłam za przesyłkę i naprawę (a niby gwarancja). No ale przełknęłam to. Teraz znowu jest zepsuty i już Wrocław mi nie odpisuje.
Może to spotkać każdego kto nabędzie ten "BEZAWARYJNY" sprzęt.
Jeśli kogoś interesują nazwiska panów, tkórzy nas (mnie i męża) oszukali to:
1.Bućko Łukasz
2. Jonatowski Roman Bogdan

Jeanetteb6

Re: Oszuści z Aquilamed powered by Ritello uważajcie!

Postautor: Jeanetteb6 » 09 kwie 2018, 16:33

Oszuści i to do potęgi. Sprzedano mi używany niekompletny sprzęt ale żadne prośby nie dały rezultatu. Po sprzedaży sprzętu przedstawiciel przepadł jak kamień w wodę. Skierowalam sprawę do sądu i ją wygrałam. Firma otrzymała nakaz zwrotu pieniędzy i odbioru sprzętu. Niestety spółka zaraz się zamknęła. A szefem tam był Remigiusz Wiśniewski i przedstawicielem Tomasz Łoboda i jego siostra z Torunia. Uważajcie na tych oszustów.


meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Sprzedaż bezpośrednia”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
 

 

cron