Czy na zasadzie MLM dzialają również???

Wszystko na temat korporacji Amway, Avon, Herbalife, Oriflame, Zepter itp Zróbcie listę Waszych znajomych. To jest wasz największy kapitał. Oni są waszymi potencjalnymi klientami, wystarczy tylo zadzwonić i zaproponować im nasze wspaniałe produkty.
krzysiekm1986

Czy na zasadzie MLM dzialają również???

Postautor: krzysiekm1986 » 20 kwie 2011, 18:34

Witam. Widze że dużo osób rozpisuje się na temat firmy AMWAY. Mam pytanie czy spotkal się ktoś z propozycją pracy w biurze doradztwa finansowego?? organizjuja seminaria doradcą może zostać kazdy zaczynając od działu analizy kto poda 10 swoich znajomych opowie o nich a ludzie z dzialu doradztwa zrobią im ofertę na zainwestowanie ich pieniędzy. Obiecują firmowe bmw m wycieczki na ibize dla najlepszych itd. Ogólnie na takim spotkaniu można pomyśleć że sie trafiło do raju... Czy ktoś miał doczynienia lub slyszał o czymś takim?? Firma generalnie nazywa się Blink i mieści przy ulicy Aleje Jerozolimskie 53.
Będę wdzięczny za jakieś informacje

Olek123456

Re: Czy na zasadzie MLM dzialają również???

Postautor: Olek123456 » 13 maja 2011, 15:50

Też miałem przyjemność tam być , dużo obiecują ale wiadomo dla tych co coś robią pewnie , fajne są możliwości rozwoju wieć zobaczymy . Byłem na kilku szkoleniach całkiem fajnie , teraz robię te analizy potem będą doradztwa , trzeba robić ogólnie . Praca elastyczna kilka godzin dziennie wychodzi . W porządku ten ich szef jest , młody i już taka pozycja w firmie wiec widać ze jak ktoś chce to można dojść do czegoś w życiu . W zasadzie tyle ....... . Za kilka tygodni napiszę jak mi idzie ;) .

krzysiekm1986

Postautor: krzysiekm1986 » 13 maja 2011, 20:05

Oki czekam na jakąś wiadomość. Ja zrezygnowałem po tym jak dotarłem do kogoś kto niby mnie polecił i do innych osób które dostały się tam za sprawą protekcji tego gościa powiem tylko że żadna z 7 osób już tam nie pracuje. A i tak od siebie powiem tylko nie angażuj rodziny w to bo na mnie sie to mści do tej pory.

Pozdrawiam

leo

Postautor: leo » 14 lip 2011, 20:22

siema
też ostatnio miałem propozycję od firmy blink
warto tam iść ?
o co tam chodzi? jak to działa ?

Adam123

Postautor: Adam123 » 15 lip 2011, 13:42

Ja też chętnie posłuchałbym opinii o tej firmie.
Z góry dziekuję i pozdrawiam

eveline

Postautor: eveline » 07 sie 2011, 23:00

po pierwsze nie angazujcie w to rodziny i przyjaciol, bo zle na tym wyjdziecie. beda mieli pozniej do was pretensje, ze ich oszukaliscie. firma dziala w ten sposob ze zachwala produkt jednej z 2 marek: nordea albo compensa - bajki o wiekszej liczbie partnerow to bujda! nie informuja potencjalnego klienta o tym na co sie pisze ze nie bedzie mial dostepu do pieniedzy przez min 10 lat! oczywiscie moze wczesniej wyplacic pieniadze ale straci na tym prawie wszystko! czlowiek podpisuje umowe i nie do konca sam zdaje sobie sprawe z tego, co tak naprawde podpisal, bo wlasciwy regulamin pakietu dostaje sie poczta po wypelnieniu wniosku. czesto ludzie tego nie czytaja i potem maja ogromne problemy i pretensje do osoby, ktora je w to wciagnela, czyli do osoby, ktora zrobila z nia analize. nikt z "grubych ryb" przeciez sie pod tym nie podpisuje tylko wlasnie wy - wy jestescie osoba do bezposredniego kontaktu, "osobistym doradca" i to do was beda zglaszac sie ludzie w razie jakis rozbieznosci w umowie. polecam te prace osobom, ktore maja duzo nielubianych znajomych i z mila checia wsadza je w ten bajzel, jesli nie znasz takich osob to naprawde, daruj sobie - szkoda, abys zniszczyl sobie relacje z najblizszymi i to jeszcze przez pieniadze. jesli interesujesz sie tym na jakiej zasadzie dziala sama firma to jest to zwykla zasada wyzyskiwacza - ty robisz, zarabiasz grosze, a osoba nad toba spija smietanke. im wiecej robisz i sciagasz ludzi tym wiecej zarabia osoba nad toba i kolejne, pozniej jesli rozwiniesz siec pod soba jest jak ta osoba nad toba na samym poczatku kiedy przyszedles do firmy.

Olek123456

Postautor: Olek123456 » 10 sie 2011, 17:14

po pierwsze nie angazujcie w to rodziny i przyjaciol, bo zle na tym wyjdziecie. beda mieli pozniej do was pretensje, ze ich oszukaliscie. firma dziala w ten sposob ze zachwala produkt jednej z 2 marek: nordea albo compensa - bajki o wiekszej liczbie partnerow to bujda! nie informuja potencjalnego klienta o tym na co sie pisze ze nie bedzie mial dostepu do pieniedzy przez min 10 lat! oczywiscie moze wczesniej wyplacic pieniadze ale straci na tym prawie wszystko! czlowiek podpisuje umowe i nie do konca sam zdaje sobie sprawe z tego, co tak naprawde podpisal, bo wlasciwy regulamin pakietu dostaje sie poczta po wypelnieniu wniosku. czesto ludzie tego nie czytaja i potem maja ogromne problemy i pretensje do osoby, ktora je w to wciagnela, czyli do osoby, ktora zrobila z nia analize. nikt z "grubych ryb" przeciez sie pod tym nie podpisuje tylko wlasnie wy - wy jestescie osoba do bezposredniego kontaktu, "osobistym doradca" i to do was beda zglaszac sie ludzie w razie jakis rozbieznosci w umowie. polecam te prace osobom, ktore maja duzo nielubianych znajomych i z mila checia wsadza je w ten bajzel, jesli nie znasz takich osob to naprawde, daruj sobie - szkoda, abys zniszczyl sobie relacje z najblizszymi i to jeszcze przez pieniadze. jesli interesujesz sie tym na jakiej zasadzie dziala sama firma to jest to zwykla zasada wyzyskiwacza - ty robisz, zarabiasz grosze, a osoba nad toba spija smietanke. im wiecej robisz i sciagasz ludzi tym wiecej zarabia osoba nad toba i kolejne, pozniej jesli rozwiniesz siec pod soba jest jak ta osoba nad toba na samym poczatku kiedy przyszedles do firmy.

Witam
Pracuje juz w firmie BLINK jakieś 3 miesiące , jest całkiem wporzo . Jeśli chodzi o te produkty faktycznie polecają 2 produkty bo są najlepsze . Są inne firmy ale mają drogie opłaty i czas oszczedzania 20 -30 lat . Sam korzystam z Nordea na 400 zł i jest ok , wpłaciłem 3 składki i mam 1231 zł na koncie . Fakt faktem ze Ci na gorze zarabiaja duzo ale na tym to polega , plan kariery jest fajny i łatwo mozna awansować i wtedy roznica prowizyjna maleje dla tych na górze ;) . Na początku niue ma co liczyc na cuda w postaci 10 000 miesiecznie , ale po roku mysle ze bedzie to realne i te auta służbowe to jest najlepsze . Sam musiałbym chyba z 10 lat odkładać na taką BMW a tu po 6 msc bede miał za darmo :D .
Jak w tego typu pracy trzeba być sumiennym i duzo pracować potem beda efekty , Wypowiedz na górze chyba dotyczy osoby ktorej nie wyszło i sie wyżala bo sie nie ogarneła itp itd, biznes nie dla każdego , nie kazdy moze miec duzo kasy w zyciu ;) .
Za miesiac napiszę jak mi idzie i jak z wynikami na funduszach .. Narazie to tyle pozdrawiam wszystkich BLINKOWCÓW :D:D

rafał8

Postautor: rafał8 » 10 sie 2011, 22:17

Witam,
ja pracuje dopiero 1 msc i mam już dwóch klientów, którzy są zadowoleni.
Przyznam że dopiero teraz się dowiedziałem że to jest aż na 10 lat,ale są też chyba na krótszy okres . To co mi się podoba, to że firma nie namawia do niczego złego i że ludzie w końcu będą mieć jakieś oszczędności, a nie same kredyty, na których żerują banki.
pozdrawiam

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Multi Level Marketing MLM”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl