Nova Nutria

Wszystko na temat korporacji Amway, Avon, Herbalife, Oriflame, Zepter itp Zróbcie listę Waszych znajomych. To jest wasz największy kapitał. Oni są waszymi potencjalnymi klientami, wystarczy tylo zadzwonić i zaproponować im nasze wspaniałe produkty.
keszel

Nova Nutria

Postautor: keszel » 11 cze 2009, 15:03

co sadzicie o firmie MLM Nova Nutria???

Magnus47

Postautor: Magnus47 » 17 lip 2009, 18:29

Antonina Węglarz
Świdnik 33
34-606 Łukowica 48.01.14708

Oświadczenie
Niniejszym oświadczam, iż przystępując do współpracy z firmą Nova Nutria straciłam sumę około 5000 euro.
Z firmą podpisałam umowę 22. 07. 2004 r. w Ostrawie jako drugi numer na Polskę. Wiedząc, jakie profity mogę zarobić, wzięłam się ostro do pracy. Właściciel Dragan Manzano zachęcał, przedstawiając zyski. Szybko zaczęłam budować strukturę tak w Polsce jak i za granicą. Od września 2004 r. zasponsorowałam dwoje potężnych menagerów ze Słowacji: Gabrielę Sobańską oraz Marię Latynową. W Polsce byli to: Renata Wyszyńska, Adam Chmielowski, Jolanta Gaczoł, Danuta Bieda, Bogdan Siewiera, Sławek Anastazja, Ewa Bigaj, Ewa Kiernozycka, Wacław Arciszewski, Kazimiera Jordan, Danuta Warszawska – Głąb, Maria Gruszczyńska, Mikołaj Gruszczyński, Wanda Pietraszko, Aurelia Nowosławska, Wioletta Wiktor, Danuta Matląg, Kazimierz Doborz, Irena Borkiewicz, Henryk Sobański, Katarzyna Kowalska, Anna Pawlik, Maria Łękawska, Jolanta Abramowska, Jadwiga Bieda, Jacek Borczyk, Marian Zagórski, Jola Hermanowska, Alicja Piotrowska, Ewa Rzeczniak Rose Mitsuko, Maria Sikora…
W Nowym Jorku zasponosrowałam trzy osoby: Wojciech Mandrak, Marek (…) i Łukasz (…). Dzwonili do Dragana chcąc rozpocząć pracę w USA, ale żadnej pomocy nie otrzymali.
W Krakowie na ul. Piłsudskiego otworzyłam biuro z miejsce na hurtownie. Dragan nie odwiedził tego biura ani razu i jakby na przekór otworzył biuro NN w Zabrzu. Około 1,5 tys. Euro poszło na straty.
Cały czas prosiliśmy Dragana, żeby załatwił stosowne certyfikaty i pozwolenia na Polskę, ale on powiedział, żeby każdy z nas na własną rękę to robił.
Postanowiłam awansować, bo wtedy, pomyślałam, Dragan pomoże. Zakupiłam na moich ludzi towar za około 4 tys. Euro. Oni stali się super waizerami, a ja diamondem. Niestety bez atestów polskich i pozwoleń nie mogliśmy sprzedać tych towarów. Po pewnym czasie straciły ważność i trzeba było je wyrzucić. Ludzie oddali mi towar a Dragan odpowiedział, że nie umiemy sprzedawać. Chcę dodać, że kiedy przyjechałam do Chałupek po odbiór tego towaru to jeszcze musiałam zapłacić 500 euro za transport.
Chciałam odzyskać utopione pieniądze więc poprosiłam panią Marię Łękawską, żeby wystarała się o stosowne dokumenty oraz otwarła biuro i hurtownię. Dragan kilkakrotnie przy świadkach obiecywał pani Marii pomoc oraz zwrot poniesionych kosztów, ale ani razu słowa nie dotrzymał. Wiem też, że pani Renata Wyszyńska miała problemy z otrzymaniem prowizji 900 euro.
Przez trzy lata próbowałam zaistnieć w firmie NN i zacząć zarabiać pieniądze. Dwukrotnie pojechałam do Niemiec do Dragana aby pertraktować warunki i prosić o pomoc. Za każdym razem kończyło się na obietnicach.
Mam do niego ogromny żal za to, że tak okrutnie mnie i moich ludzi oszukał, że mimo naszych chęci i starań nie pozwolił nam uczciwie pracować i zarabiać pieniądze. Nie mogę zrozumieć, jak Dragan mógł, patrząc prosto w oczy, kłamać, mówiąc, że pomoże, że zwróci koszty, że wypłaci prowizje…
Natomiast co rok dostawaliśmy listy, żeby wpłacić około 30 euro dla podtrzymania współpracy.
Gdyby Dragan od początku określił się, jak to jest z firmą naprawdę dziś byłabym bogatsza o kilka tysięcy euro i nie miała żalu do nikogo.

Świdnik, 05.06.2009r Antonina Węglarz

Były

Re: Nova Nutria

Postautor: Były » 04 lut 2010, 12:21

co sadzicie o firmie MLM Nova Nutria???
Myśle, że Nova Nutria oznacza nowy przekręt, albo nowych naiwniaków hehehe. Cały MLM to przekręt bo nie ma tam żadnego rachunku ekonomicznego. Weź kalkulator i policz to:)

Ostatnio przesunięty w górę 04 lut 2010, 12:21 przez: gość forum.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Multi Level Marketing MLM”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl