Amway

Wszystko na temat korporacji Amway, Avon, Herbalife, Oriflame, Zepter itp Zróbcie listę Waszych znajomych. To jest wasz największy kapitał. Oni są waszymi potencjalnymi klientami, wystarczy tylo zadzwonić i zaproponować im nasze wspaniałe produkty.
t_m

Odp: Amway

Postautor: t_m » 10 maja 2010, 11:47

No pieknie... mimo ze spoleczenstwo wciaz sie edukuje, nadal znajduja sie osoby zerujace na ludzkiej naiwnosci. Kazdy inteligentny, choc troche swiadomy zyciowo, czlowiek zdaje sobie sprawe, ze Amway to zwykla piramida finansowa, w ktorej kokosy zbijaja ci, co sa na szczycie. A jednak wciaz pojawiaja sie osobniki wmawiajacy innym, ze "biale jest biale, a czarne jest czarne" :lol:

Skory, twoj jedyny argument (czyli "klamiesz" odmieniany na wszelkie sposoby) z kazdym postem jest coraz bardziej zalosny. Jedyne w czym masz racje, to to, ze na ludzkiej naiwnosci, mozna dorobic sie majatku. Niestety, rowniez wykorzystujac dostepne luki prawne, balansujac na granicy legalnosci, wpierajac sie liczna grupa hien prawnikow.

Jasne jak slonce jest to, ze nie jestes szarym czlonkiem Amway, tylko jednym z tych robiacych biedakom wode z mozgow, co nie zmienia faktu, ze nie wierze w zaden twoj sukces - nie liczac tego, ze jestem sklonna uwierzyc, ze masz jakies tam osiagniecia w naciaganiu ludzi.

Moze w czasach, gdy wyszlismy z szarej rzeczywistosci PRL-u mozna bylo wmowic, ze produkty Amwaya to jakies cuda wianki. Ale dzis, twierdzac ze sa to produkty jakosciowo lepsze od zwyklych dzis stojacych na polkach, ktorych mamy do wyboru mnostwo, tylko sie osmieszasz. Ze juz nie wspomne o tej waszej teorii, ze samo uzywanie tych rzeczy zrobi ze mnie szczesliwego czlowieka :-D
(celowo nie uzywam - zwracajac sie do ciebie - duzej litery; swoim zachowaniem sprawiles, ze nie mam do ciebie

t_m

Postautor: t_m » 10 maja 2010, 11:52

zadnego szacunku - co zreszta i tak z pewnoscia ci wisi. Bo wystarczyloby, zebym zakupila u ciebie proszek czy plyn do mycia naczyn, a juz skakala bys kolo mnie jak piesek 8-) )

Gość

Postautor: Gość » 10 maja 2010, 11:55

errata do tego, co tego wyzej

zadnego szacunku - co zreszta i tak z pewnoscia ci wisi. Ale wystarczyloby, zebym zakupila u ciebie proszek czy plyn do mycia naczyn, a juz skakalbys kolo mnie jak piesek 8-) )

skory

Postautor: skory » 10 maja 2010, 19:10

zadnego szacunku - co zreszta i tak z pewnoscia ci wisi.
Odnoszę się z szacunkiem do ludzi, którzy na to zasługują. A podstawą do owej zasługi jest nie opowiadanie publicznie KŁAMSTW. Kłamców nie szanuję i szanować nie będę.
wystarczyloby, zebym zakupila u ciebie proszek czy plyn do mycia naczyn, a juz skakala bys kolo mnie jak piesek 8-) )
Po pierwsze - jeśli już to skakałbym a nie skakałabym. ;-) A po drugie - kupowanie czy nie kupowanie u mnie produktów nie ma znaczenia, liczy się to, co człowiek o mnie opowiada. Oszusta i naciągacza z siebie robić nie pozwolę, bo nikogo nie oszukuję ani nie naciągam. Swoją drogą - anonimowe szkalowanie nieznanych sobie osób wymaga niesłychanej inteligencji i odwagi... :lol:
Może zanim sama zaczniesz na mnie napadać zastanowisz się, co O MNIE wiesz?

skory

Postautor: skory » 11 maja 2010, 07:37

Kazdy inteligentny, choc troche swiadomy zyciowo, czlowiek zdaje sobie sprawe, ze Amway to zwykla piramida finansowa,
Cóż za meglomania... :lol:
To znaczy, że wszyscy prawnicy w Polsce to skończeni durnie, bo żaden AMWAY-a nie ściga, chociaż jest piramidą finansową, zakazaną przez prawo? :lol:
Startuj na Prokuratora Generalnego, na pewno dostaniesz tą fuchę z taką "yntelygencjom". :lol:
Skory, twoj jedyny argument (czyli "klamiesz" odmieniany na wszelkie sposoby)
Nie jedyny, tylko ty inne olewasz, bo są niewygodne. Jak to np., że piramidy finansowe są ścigane na podstawie "Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji", za jej tworzenie i rozwijanie grożą konkretne sankcje karne. Skoro AMWAY nie jest ścigany to znaczy, że NIE PODPADA pod definicję piramidy finansowej, koniec kropka. Ale ty przecież jesteś mądrzejsza od wszystkich polskich prawników razem wziętych. :lol:
wpierajac sie liczna grupa hien prawnikow.
Też chcesz mieć sprawę sądową? Pisz tak dalej a się doczekasz.
Jasne jak slonce jest to, ze nie jestes szarym czlonkiem Amway, tylko jednym z tych robiacych biedakom wode z mozgow,
Guzik o mnie wiesz.
Moze w czasach, gdy wyszlismy z szarej rzeczywistosci PRL-u mozna bylo wmowic, ze produkty Amwaya to jakies cuda wianki.
To dlaczego się tak dobrze sprzedają? Dlaczego klienci SAMI mnie szukają? A szukają, zapewniam, ci, którzy kiedyś się z tymi produktami zetknęli i znają ich jakość, ale obecnie nie mają ich od kogo kupić.
Ale dzis, twierdzac ze sa to produkty jakosciowo lepsze od zwyklych dzis stojacych na polkach, ktorych mamy do wyboru mnostwo, tylko sie osmieszasz.
Używałaś jakichkolwiek produktów AMWAY-a, że to kwestionujesz?

Jakich TY używasz argumentów poza szyderstwami, kpinami, wyzwiskami i pomówieniami - niczego innego się w twojej wypowiedzi nie doszukałem?
I TY chcesz, żeby cię ktoś szanował po TAKIEJ wypowiedzi???

Gość

Postautor: Gość » 17 maja 2010, 19:32

Kolego gdybyś obejrzał film "Witajcie w życiu" miałbyś gotową odpowiedź dlaczego ludzie ze wstrętem odwracają się od tej waszej sekty -wystarczy odrobina obiektywnego spojrzenia ,o którą niestety po tym co tu wypisujesz u ciebie jak na lekarstwo .A zresztą wyszczekujesz na tym forum wyświechtane amwayowskie slogany, dokładnie takie same jak cała reszta amway-klonów na forach pozbawiona samodzielnego myślenia przez pranie mózgów i codzienne porcje „mądrości” z cd- płytek
A tu fragmenty z filmu ,tak by ewentualnie inni mogli rozważyć czy warto pchać się w to bagno zanim akwizytor z amwaya będzie przed nimi roztaczać bajeczną wizję high life’u

skory

Postautor: skory » 28 maja 2010, 16:31

Kolego gdybyś obejrzał film "Witajcie w życiu"
Oglądałem i wiem, co jest wart. To zwykły paszkwil, wielka manipulacja, o czym można się przekonać chociażby z sentencji wyroku sądowego. Oczywiście jej nie znasz, prawda? ;-)
wystarczy odrobina obiektywnego spojrzenia ,
Dederko i OBIEKTYWNE spojrzenie??? :lol:
Jajcarz w ciebie jak widzę...
wyszczekujesz na tym forum wyświechtane amwayowskie slogany,
Tak, tak, zwłaszcza ten "slogan" o "Ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji", takie "pranie mózgu", że ta joj... :lol:
Jak na razie to u ciebie widzę same wyzwiska - sorki - "slogany". :lol:

Mac Gaywer

Postautor: Mac Gaywer » 30 maja 2010, 18:31

Witam kolegę skorego :) . Jak widzę spektakularne sukcesy kolega odnosi na tym forum ?
Taj jak zawsze ,czyli od 6 czy ośmiu lat ?.
Szanowni Forumowicze kolega "skory to Ryszard K , znany powszechnie jako niegroźny wariat i fanatyczny Amwayowiec .
Człowiek ten pisuję pod różnymi nickami na każdym forum poruszającym temat sekty Amway .
Zapewniam też Państwa , że z pewnością nie jest on żadną "fisch" w Amway !.
On niestety jest ofiarą metod stosowanych przez tą firmę .
Niemniej sądem , wszędzie straszy !
Najczęstsze nicki kolegi Ryszarda :
- skory
- ten sam
- Ryszard
W desperackich sytuacjach, podszywa się pod nicki swoich adersarzy .
Proponuję traktować kolegę z przymrużeniem oka . On jest po prostu chory ! .

skory

Postautor: skory » 01 cze 2010, 21:45

W desperackich sytuacjach, podszywa się pod nicki swoich adersarzy .
To kłamstwo. Tak postępują właśnie tacy jak ty, DLATEGO muszę zmieniać nicki na różnych forach, gdzie ich nie zarejestrowałem, z powodu niedopatrzenia.
On jest po prostu chory ! .
Latasz po wszystkich formach by ubliżać ludziom. I kto tu jest chory? ;)

Gość

Postautor: Gość » 01 cze 2010, 21:59

Rychu !
Na forum Kaferii , zalogowałeś się pod moim nickiem "Leszek"
Na forum O2 pisałeś propagandę amłejowska podpisując się moim imieniem

Rychu !
Możesz patrzeć w lustro ?

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Multi Level Marketing MLM”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited