Amway

Wszystko na temat korporacji Amway, Avon, Herbalife, Oriflame, Zepter itp Zróbcie listę Waszych znajomych. To jest wasz największy kapitał. Oni są waszymi potencjalnymi klientami, wystarczy tylo zadzwonić i zaproponować im nasze wspaniałe produkty.
Piotr K.

Odp: Amway

Postautor: Piotr K. » 01 maja 2010, 16:15

Z wysokim dochodem w Amway jest jak z Yeti. Wszyscy o nim mówią a nikt go jeszcze nie widział :-D
Każdy tylko powtarza: "JESZCZE nie zarabiam dużych pieniędzy ale będę. Poznałem na seminariach takich którzy już to robią"
Tylko że na seminariach i szkoleniach każdy może sobie mówić jakie to duże pieniądze robi w Amwayu. Wynajęty za konkretną kasę wyszkolony mówca naciąga kolejnych naiwnych. Nikt nie jest w stanie sprawdzić tych wszystkich "niezbitych dowodów" na bogactwo rzekomych "szmaragdów" czy "diamentów" . Wynajęte drogie samochody, droga biżuteria i zegarki, manipulatorskie teksty, klipy z pięknych plaż na Hawajach, wszystko to jest sprytnie przygotowane przez specjalistów od perswazji. Cel jest taki, żeby uczestników mamić wizją wolności finansowej, wszystko co muszą robić to entuzjastycznie powielać ten sam "plan". Nie przypomina to wam jakiejś religii? ;-). Są też tacy którzy mają konkretną grupę i z podrobionym rolexem na ręce wciskają naiwnym że są milionerami. Jako uplajny są dla swojej grupy kimś w rodzaju guru, z czego czerpią radochę. Kontakty zdobyte w Amwayu wykorzystują do zarabiania na czymś zupełnie innym niż MLM.
Na seminariach od początku obrzydza się ludziom pracę na etacie i wciska się kit, że pierwszy lepszy finansowy analfabeta może stworzyć w Amwayu pasywny dochód i osiągnąć niezależność finansową (tylko musi się do tego przyłożyć). Mało tego- może już po jednym czy dwóch szkoleniach uczyć tego innych. Czy to nie zabawne, że pani Jadzia- nauczycielka od polskiego na swoich prezentacjach "uczy" innych, jak zarabiać duże pieniądze? :-)
Nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie uczyłbym się żadnego biznesu od kogoś, kto nigdy nie zarabiał dużych pieniędzy.
Dodatkowo od samego początku tłumaczy się ludziom, że sukces zależy tylko od nich, i jeśli komuś się nie udało, to "JEST TO WYŁĄCZNIE JEGO WINA, SYSTEM DZIAŁA DOBRZE!". W ten sposób ci co brną w to dalej, nie widzą w Amwayu nic podejrzanego, tylko obwiniają siebie samych.
Amway jak i wiele innych MLM to niezła maszynka do robienia pieniędzy. Uczestnicy za niewielki udział w zyskach rozprowadzają towar po świecie, dla siebie również go kupują. Dodatkowo płacą wpisowe (mało kto je później odbiera za 90% sumy) i kupują materiały szkoleniowe. Kiedyś kasety z seminariów to była prawdziwa żyła złota dla kilku ludzi którzy je powielali. Produkowało się ją za pół dolca a sprzedawało za 6 dolców. Do dzisiaj na ebayu ludzie wystawiają pokaźne kolekcje tego szajsu.
Amway ma po prostu rzeszę tanich sprzedawców oraz klientów i naganiaczy innych klientów w jednej osobie. Tłumaczy się im, że są ludźmi prowadzącymi "własny biznes".
Prawdziwymi właścicielami tego biznesu jest bardzo wąska grupa ludzi, wstępu do niej nie ma i nigdy nie będzie.
Oczywiście na amwayu można sobie dorobić np. do pensji, na pewno nie będą to żadne kokosy.

oldcowboy

Postautor: oldcowboy » 01 maja 2010, 17:33

Ja miałem nieszczęście wejść do tego przekrętu jako jeden z pierwszych w Polsce, bezpośrednio pod sponsorem z Kanady. Tyle, że to nie był wcale mój prawdziwy sponsor, jak się okazało, tylko człowiek przez niego poproszony o to, aby w Polsce w jego imieniu założył grupę. Człowiek ten oczywiście w rubryce "kto jest twoim sponsorem" kazał wpisywać swoje dane. O tym, kto miał być moim sponsorem i kogo wykiwano w tak ordynarny sposób, dowiedziałem się dopiero po kilku miesiącach.

Jaka jest prawda o zarobkach w Amway? W mojej grupie było pode mną ponad 1300 osób, w dwóch "nogach", z czego jedna osiągnęła po roku 21%, druga była na poziomie 15%. Do mojej kieszeni, zanim "noga" się oderwała, trafiało co miesiąc około 10-12 ówczesnych milionów złotych, czyli w przeliczeniu na obecną walutę 1200 złotych. Żadne to pieniądze, a roboty było przy ich zdobywaniu mnóstwo. I cała ta robota polegała JEDYNIE na zwabianiu ludzi na te tzw. seminaria i wyciąganiu od nich po 200 tysięcy (czyli po 20 dzisiejszych złotych) za wstęp i te pieniądze bez żadnego pokwitowania i bez opdprowadzania podatków trafiały do kieszeni mojego "spnosora" i jego aplajnów. Ile tego było? Na spotkania zwabiało się po kilkaset osób, a bywało nawet prawie tysiąc. Sponsorzy więc NIC NIE SPRZEDAJĄC poza kitem i bełkotem na tych seminariach zarabiali na każdym z nich na lewo (bez podatku) średnio 200 ówczesnych milionów. Po opłaceniu sali (2-10 milionów) zostawało im na czysto do podziału 180-190 milionów złotych!!!

Tak się zarabia w AMWAY: naciągając ludzi na płacenie za czterogodninne pranie mózgów pod hasłem: "Zyskaj niezależność finansową".

Jedno z takich spotkań zakończyło się interwencją policji, bo ktoś ze słuchzaczy nie wytrzymał i wezwał mndurowych. "Sponsorów" odwieziono na komisariat, potem mieli sprawę za oszustwa i sprze przed urzędem skarbowym za niepłacenie podatków od tych "biletów wstępu". Wtedy odszedłem z tego "biznesu" i jestem z tego powodu bardzo szczęsliwy. A ci, którzy zostali, po tych 15 latach prania mózgów są w stanie zarobić na opłacenie skłądek ZUS.
Śmierć oszustom!

skory

Postautor: skory » 04 maja 2010, 10:21

Z wysokim dochodem w Amway jest jak z Yeti. Wszyscy o nim mówią a nikt go jeszcze nie widział :-D
Mów za siebie, ja widziałem i wielu innych też.
Każdy tylko powtarza: "JESZCZE nie zarabiam dużych pieniędzy ale będę. Poznałem na seminariach takich którzy już to robią"
Bo tak jest. Seminaria mają prawo prowadzić wyłącznie osoby, które osiągnęły CO NAJMNIEJ poziom directa, czyli dochód ponad 10 tys. zł miesięcznie. Z reguły są to jednak osoby mające nawet wyższy poziom biznesowy. Tak samo jest z tzw. openami, czyli publicznymi prezentacjami planów.
Wynajęty za konkretną kasę wyszkolony mówca
To bezczelne kłamstwo. NIGDY nie było takiej sytuacji, by ktoś, kto NIE MIAŁ określonego poziomu prowadził seminarium i UDAWAŁ, że zarabia duże pieniądze. :evil:
Nikt nie jest w stanie sprawdzić tych wszystkich "niezbitych dowodów" na bogactwo rzekomych "szmaragdów" czy "diamentów" .
Kolejne kłamstwo. Osoby te są regularnie prezentowane zarówno w AMAGRAMACH jak i na seminariach. Na jednym z nich na scenę wyjechał wózek z premią dla Dextera Yagera - 3,36 mln $
http://www.youtube.com/watch?v=U4iZh-kjQ_8
Tak, tak wiem, zgodnie z twoim myśleniem paranoika - to były tylko pocięte gazety. :lol:
Tylko jak wyjaśnić fakt, iż wielu polskich dystrybutorów z określonego poziomu było w domu Dextera Yagera, Zbyszka Reka i wielu innych diamentów i widziało to na WŁASNE OCZY? Aby tam być trzeba sobie jednak ZASŁUŻYĆ. Ty byś natomiast chciał prawem kaduka włazić do cudzego domu i patrzeć co ma - bo tak. Chyba kpisz...
Wynajęte drogie samochody, droga biżuteria i zegarki,
Ty naprawdę masz paranoję...
klipy z pięknych plaż na Hawajach, wszystko to jest sprytnie przygotowane przez specjalistów od perswazji.
PRYWATNE filmy nakręcone przez dystrybutorów ty nazywasz filmami SPECJALISTÓW OD PERSWAZJI? :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=7exNbFSj ... re=related
Na tej sali są SAMI diamenci, osoby z 6-cyfrowymi dochodami. Oczywiście - wszyscy są "wynajęci". :lol:

Są też tacy którzy mają konkretną grupę i z podrobionym rolexem na ręce
Potrafisz to udowodnić, prawda? :lol:
pierwszy lepszy finansowy analfabeta może stworzyć w Amwayu pasywny dochód
Cały czas kłamiesz. Bycie finansowym analfabetą to UNIEMOŻLIWIA.
pani Jadzia- nauczycielka od polskiego na swoich prezentacjach "uczy" innych, jak zarabiać duże pieniądze? :-)
Ty oczywiście nie znasz żadnego inżyniera sprzedającego ciuchy, albo fizyka będącego przedstawicielem handlowym? ;)
Kto ma jaki zawód - ten MUSI robić w nim do końca życia i NIE MA PRAWA zająć się niczym innym? :lol:

Nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie uczyłbym się żadnego biznesu od kogoś, kto nigdy nie zarabiał dużych pieniędzy.
A kto ci broni? Niech cię ktoś skontaktuje z jakimś diamentem, od którego chcesz się uczyć, niech ci pokaże PRAWDZIWY Rollex czy zegarek innej drogiej marki, niech cię zaprosi do DROGIEJ restauracji. Chociaż na miejscu takiego diamenta nie chciałbym się zadawać z paranoikiem, który wszędzie wietrzy oszustwo, naciąganie i "spisek" w celu "złapania jeleni". :lol:
Dodatkowo od samego początku tłumaczy się ludziom, że sukces zależy tylko od nich, i jeśli komuś się nie udało, to "JEST TO WYŁĄCZNIE JEGO WINA, SYSTEM DZIAŁA DOBRZE!".
No tak, bo jeśli ktoś przegrywa na bieżni to nie dlatego, że jest kiepskim biegaczem, tylko bieżnia jest do d..y? :lol:
Amway jak i wiele innych MLM to niezła maszynka do robienia pieniędzy.
No to jak to jest w końcu, czy w tym biznesie się zarabia czy nie? :lol:
Prawdziwymi właścicielami tego biznesu jest bardzo wąska grupa ludzi, wstępu do niej nie ma i nigdy nie będzie.
Nie wiem co masz na myśli, bo w AMAGRAMACH i na seminariach wciąż pokazują NOWE osoby, które awansują w tym biznesie na nowe poziomy premiowe.

skory

Postautor: skory » 04 maja 2010, 10:58

[quote="oldcowboy"]W mojej grupie było pode mną ponad 1300 osób, w dwóch "nogach", z czego jedna osiągnęła po roku 21%, druga była na poziomie 15%. Do mojej kieszeni, zanim "noga" się oderwała, trafiało co miesiąc około 10-12 ówczesnych milionów złotych, czyli w przeliczeniu na obecną walutę 1200 złotych.[quote]

Po pierwsze - dopuściłeś się nadużycia, pisząc o 12 milionach i 1200 zł. Realnie biorąc, mając taką grupę dzisiaj zarabiałbyś nie 1200 a 12 tys. zł, gdyż od momentu denominacji przecież inflacja nie równała się 0. W tym okresie wzrosły ceny, ale także i dochody.
Po drugie, jeśli miałeś tylko jedną grupę na poziomie oderwania a drugą w granicach 15% to czego ty się spodziewałeś? Milionów? ;-)
Po trzecie - zarabianie na biletach jak i systemie w stopniu przekraczającym zdecydowanie koszty uważam za naganne od samego początku. Na szczęście są organizacje, w których takich praktyk się unika. Ty widocznie trafiłeś na taką, w której zrobiono z tego dodatkowe źródło dochodów.
Po czwarte - jeśli za te pieniądze nie wystawiano pokwitowań chociażby w formie biletów, to osoby takie złamały prawo skarbowe. Ale to nie świadczy źle o biznesie AMWAY tylko o tych konkretnych ludziach przecież.
Po piąte - znowu popełniasz nadużycie, pisząc o dochodach w starych pieniądzach, nie podając tego ile tego byłoby obecnie - sam przecież zrobiłeś to powyżej, widocznie ten przelicznik ci raz pasuje a raz nie. :lol: Ważne by wykazać, jaki to AMWAY jest be i jak to na nim nie można zarabiać. Tak więc - stosując twój przelicznik ;-) - zarabiali by oni odpowiednio - po opłaceniu sali - jakieś 20 tys. Do podziału między wiele osób, trzeba dodać.
Z tego co wiem, w mojej organizacji dystrybutor dostaje za prowadzone seminarium nieco ponad 1000 zł, co w zasadzie pokrywa koszty. Na większych funkcjach, jest co nieco więcej, ale ŻADEN dystrybutor nie prowadzi w ciągu roku więcej niż 3-4 seminaria, więc łatwo policzyć, jakie to "kokosy" na tym zarabiają, przynajmniej w mojej organizacji. W innych, które z systemu zrobiły biznes w biznesie AMWAY zapewne te kwoty są wyższe, ale jeszcze raz podkreślam, to nie przekreśla biznesu, tylko tych ludzi.

Już ci raz powiedziałem, że kłamiesz - po pierwsze dlatego, że seminaria są w rzeczywistości dłuższe, a po drugie - sugerując, że do tego sprowadza się CAŁE zarabianie w biznesie AMWAY. Po tobie jednak to spływa jak po kaczce...

I kolejne kłamstwo. Znam takich co pobudowali z tego domy i dobrze żyją. Przestań już człowieku się ośmieszać...

oldcowboy

Postautor: oldcowboy » 04 maja 2010, 11:11

Tak bardzo lubię - twoim zdaniem - kłamać, że sam siebie okłamuję iż nic na tym biznesie nie zarobiłem, choć mam już nową willę, najnowszy model czerwonego ferrari w garażu i wakacje na Hawajach co roku.

Widzisz, prawda jest inna. Ponieważ aby robić biznes z amway TRZEBA kłamać i naciągać ludzi, obiecując im złote góry, a ja tego nie potrafię, więc zrezygnowałem odszedłem raz na zawsze i będę robił wszystko, żeby ludziom uświadomić, co ich tak naprawdę czeka i dlaczego! Spróbuj mi zabronić! Autorom filmu pokazującego, jak na takich seminariach pirerze się mózgi zwabionym naiwniakom amway przy pomocy STRONNICZYCH śedziów zamknął usta. Mnie nie zamknie! I nie będę robił tego na takim forum, gdzie raz n a miesiąc ktoś zagląda, ale w taki sposób, aby każdego dnia o tym przeczytało kilkanaście tysięcy osób. A to, co oni z tą wiedzą zrobią, jest ich prywatną sprawą.
Śmierć oszustom!

oldcowboy

Postautor: oldcowboy » 04 maja 2010, 11:16

Tak bardzo lubię - twoim zdaniem - kłamać, że sam siebie okłamuję iż nic na tym biznesie nie zarobiłem, choć mam już nową willę, najnowszy model czerwonego ferrari w garażu i wakacje na Hawajach co roku.

Widzisz, prawda jest inna. Ponieważ aby robić biznes z amway TRZEBA kłamać i naciągać ludzi, obiecując im złote góry, a ja tego nie potrafię, więc zrezygnowałem odszedłem raz na zawsze i będę robił wszystko, żeby ludziom uświadomić, co ich tak naprawdę czeka i dlaczego! Spróbuj mi zabronić! Autorom filmu pokazującego, jak na takich seminariach pirerze się mózgi zwabionym naiwniakom amway przy pomocy STRONNICZYCH śedziów zamknął usta. Mnie nie zamknie! I nie będę robił tego na takim forum, gdzie raz n a miesiąc ktoś zagląda, ale w taki sposób, aby każdego dnia o tym przeczytało kilkanaście tysięcy osób. A to, co oni z tą wiedzą zrobią, jest ich prywatną sprawą.
Jeszcze pewien drobiazg: W Ameryce i w wielu inych krajach bardziej od Polski cywilizowanych gotówką obraca wyłącznie MAFIA. Żadna szanująca się firma nie płaci gotówką pensji ani premii - po to są banki i konta. Na imprezach wręcza się SYMBOLICZNE CZEKI, zwykle o gigantycznych rozmiarach !!! Jeżeli ktoś pokazał filmik z wręczenia prawie dwóch milionów gotówką jakiemuś "dystrybutorowi" to jest bardziej niż pewne, że było to robione albo NA POKAZ, albo - w celu zdyskredytowania AMWAY czyli pokazania, że ta firma działa jak MAFIA!!! Brawo dla twórców tego filmu!!! Pokazali prawdę!!!
Śmierć oszustom!

sky

Postautor: sky » 04 maja 2010, 14:23

Amway i inne tzw MLM-y to zwykłe sekty ekonomiczne ze strukturą piramid finansowych, posługują się manipulacją i niedomówieniami -żerują na naiwności ludzkiej ,obiecując raj na ziemi (na plażach świata) i nieograniczoną konsumcję sprzedają ludziom złudzenia -to jest ich główny towar.Jako że są to groźne struktury budowane na bazie zwykłego oszustwa ich działalność w Polsce powinna być zabroniona a one same tępione jak najgorsza zaraza !

Gość

Postautor: Gość » 05 maja 2010, 08:13

Ponieważ aby robić biznes z amway TRZEBA kłamać i naciągać ludzi, obiecując im złote góry,
Wygadujesz takie nonsensy, że głowa boli...
To co, jak ktoś się zorientuje, że go okłamałem to nie zrezygnuje z tego biznesu i go nie rzuci a ja na tym nie stracę? To co wygadujesz PRZECZY LOGICE. Podstawą tego biznesu - jeśli ma być duży i TRWAŁY - musi być WYŁĄCZNIE prawda i uczciwość. Widocznie prezentujesz typową mentalność Polaczka-cwaniaczka, który uważa, że "pierwszy milion trzeba ukraść". Ja takiej "etyki" nie wyznaje i NIGDY wyznawać nie będę.
Spróbuj mi zabronić!

Jeśli będziesz dalej rozpowszechniał takie kłamstwa, to prędzej czy później ktoś ci wytoczy sprawę i wygra, bo ma podstawy prawne, chociażby w postaci Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
Autorom filmu pokazującego, jak na takich seminariach pirerze się mózgi zwabionym naiwniakom amway przy pomocy STRONNICZYCH śedziów zamknął usta.
Ty się sam prosisz o sprawę człowieku. Znaczy co - AMWAY przekupił sąd? :lol:
Mnie nie zamknie!
Ty naprawdę jesteś chory...
Prawdziwy furiat "z misją". :lol:

Gość

Postautor: Gość » 05 maja 2010, 08:20

Żadna szanująca się firma nie płaci gotówką pensji ani premii - po to są banki i konta. Na imprezach wręcza się SYMBOLICZNE CZEKI, zwykle o gigantycznych rozmiarach !!! Jeżeli ktoś pokazał filmik z wręczenia prawie dwóch milionów gotówką jakiemuś "dystrybutorowi" to jest bardziej niż pewne, że było to robione albo NA POKAZ, albo - w celu zdyskredytowania AMWAY czyli pokazania, że ta firma działa jak MAFIA!!! Brawo dla twórców tego filmu!!! Pokazali prawdę!!!
:lol: :lol: :lol:
No teraz to przeszedłeś samego siebie paranoiku.
Przecież te pieniądze przywieziono z banku SPECJALNIE PO TO, by pokazać ILE TO JEST PIENIĘDZY, a nie po to by je NA SCENIE przekazać Dexterowi! :lol:
Na głowę upadłeś, czym on niby miałby zabrać taką "wypłatę" - ciężarówką??? :lol:
Po drugie - jakich dwóch, przecież jest mowa wyraźnie - 3 MILIONY 360 TYSIĘCY!
Weź się lecz człowieku...

skory

Postautor: skory » 05 maja 2010, 08:24

Amway i inne tzw MLM-y to zwykłe sekty ekonomiczne ze strukturą piramid finansowych,
To pomówienie i za coś takiego trafiłbyś już do sądu. Drugi "rodzynek"... :lol:
Jako że są to groźne struktury budowane na bazie zwykłego oszustwa ich działalność w Polsce powinna być zabroniona a one same tępione jak najgorsza zaraza !
O, jeszcze inkwizytor na dokładkę. :lol:
Stos już masz?
Na szczęście prawnicy z tego kraju są mądrzejsi od ciebie i zdrowsi na umyśle. :lol:

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Multi Level Marketing MLM”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl