Amway

Wszystko na temat korporacji Amway, Avon, Herbalife, Oriflame, Zepter itp Zróbcie listę Waszych znajomych. To jest wasz największy kapitał. Oni są waszymi potencjalnymi klientami, wystarczy tylo zadzwonić i zaproponować im nasze wspaniałe produkty.
Mac Gaywer

Odp: Amway

Postautor: Mac Gaywer » 08 cze 2010, 20:14

Rychu ? ty sekciarski wraku ! . Dziś znalazłem jeszcze link do filmu "Witajcie w życiu" . O dziwo jeszcze był aktywny , bo gdzie tylko nie pojawi się link to ta przeklęta sekta go zdejmuje !.
Powiedz świrze ?
Na wniosek dystrybutorów przekupny sąd zakazał emisji ?
Tak ?
Kogo ? ?????
tego z krzywym nochalem ?
tej z końskim uzębieniem ?
oni już dawno o tej sekcie zapomnieli , i są tam , gdzie ich miejsce !

joanna

Re: Amway

Postautor: joanna » 19 wrz 2010, 13:21

To jest bezwzględny i obrzydliwy sposób naciągania ludzi. Obiecują złote góry. Powinniśmy ich szerzej oceniać na www.mojpracodawca.pl

Gość

Postautor: Gość » 30 wrz 2010, 12:30

To jest bezwzględny i obrzydliwy sposób naciągania ludzi. Obiecują złote góry. Powinniśmy ich szerzej oceniać na http://www.mojpracodawca.pl
To obrzydliwy sposób oczerniania uczciwej firmy i uczciwych ludzi, BEZ DOWODÓW. :evil:
Co ma ta strona do AMWAY-a??? Przecież dystrybutorzy AMWAY to nie pracownicy AMWAY-a.
A może chodzi tylko o jej reklamowanie?

baśka

Postautor: baśka » 19 paź 2010, 18:06

Witam wszystkich! Ostatnio znajomy zaczął do mnie dzwonić i umawiać się na kawę. W końcu się zgodziłam i zaproponował mi jak to określa "biznes". Na początku nie wiedziałam o co chodzi. Mówił do mnie dziwnym językiem, ale powiedział że z czasem wszystkiego się dowiem. Zrozumiałam tylko że proponuje mi sprzedaż produktów przez internet. Umówił się ze mną i zabrał mnie na tajemnicze spotkanie. Oczywiście ubrany był w garnitur dobrą koszulę neseser i okularki. Gdy zaczęło się spotkanie jakaś kobieta zaczęła opowiadać o kokosach które można zarobić ze sprzedażny produktów. Na spotkaniu było dużo dziwnych rożnych ludzi którzy notowali skrupulatnie co mówiła ta kobieta. Dziwne dla mnie było to że na kobietę która jak zrozumiałam żyła z tego biznesu i miała mnóstwo pieniędzy to kostium w którym wystąpiła był dość prosty i wyglądał na bardzo stary. Na pewno miał z 10 lat. Opowiadała o mnóstwie zarobionych pieniędzy podróżach i wolnym czasie. Po skończonym wykładzie mój znajomy przedstawił mi ją i chwile rozmawiałyśmy - wypytywała co robię i że super że jestem i że będzie super. Na tym spotkaniu czułam się jak na sekcie na jakimś dziwnym spotkaniu. Prawie przez cały czas nikt nie używał słowa AMWAY - dopiero na końcu padło raz. Dowiedziałam się że super że jestem i wpisowe kosztuje 180 zł za otwarcie konta internetowego. Namawiali mnie na kilkudniowy wyjazd na konferencję za 500 zł. Skąd biedny człowiek ma nagle wziąść tyle kasy. Tak się zastanawiałam dziś nad tym bo wstając rano czułam się jakoś lepiej bardziej potrzebna - później zrozumiałam że to manipulacja i łatwo można w to wpaść.
Byłam dziś umówiona z tym kimś na spotkanie bo chciał mi pokazać produkty ale mi jakoś to wszystko jest dziwne i weszłam na internet i zaczęłam szukać i tak tu trafiłam. Przełożyłam spotkanie na inny termin
muszę jakoś z tego się uwolnić!!!!!!!!!!!!!! :shock:
szkoda mi tego znajomego - bo widzę że jest zaangażowany ma wszystkie kasety i płyty książki i jeździ na te spotkania. Szkoda że ma dwa stare auta i na biznesmena wogóle nie wygląda chodź stara się aby tak wyglądać.
Chyba już wiem co mam zrobić - jak go znowu spotkam. Szkoda mi tylko go bo jest ślepo zapatrzony!!!!!!!!!!

Gość

Postautor: Gość » 08 lis 2010, 01:54

Byłam dziś umówiona z tym kimś na spotkanie bo chciał mi pokazać produkty ale mi jakoś to wszystko jest dziwne i weszłam na internet i zaczęłam szukać i tak tu trafiłam.
Lepiej by było, jakbyś poczytała jakąś książkę o marketingu wielopoziomowym, np. Kiyosakiego.
Bazowanie na opiniach na forum jest mało sensowne, gdyż poza paroma ludźmi prezentującymi racjonalne argumenty, spotkasz na nich całe stada pieniaczy, którzy niewiele wiedzą a jeszcze mniej z tego rozumieją.
Szkoda że ma dwa stare auta i na biznesmena wogóle nie wygląda chodź stara się aby tak wyglądać.
To, czy ktoś jeździ autem prosto z salonu czy starszym, bywa bardzo mylące.
Wielu ludzi jeździ nowiutkimi autkami, z tym, że kupionymi na kredyt. ;)
Ja wolę jeździć starszym, ale bez tego garba.
Mój "sponsor" jeździł starym audi i ktoś mógłby się z niego śmiać, gdyby nie wiedział, że wszystkie zarobione na AMWAY pieniądze ładował w budowę domu, w którym byłem już parę razy. Wszystko zależy od tego, co dla kogo jest priorytetem.
Ślepo zapatrzony? A może zrozumiał coś, czego ty jak widzę nie rozumiesz?
Że pracując na etacie nie osiągniesz nawet 1/100 poziomu życia, jaki można osiągnąć rozwijając ten biznes?
Przemyśl to jeszcze i powtarzam - nie kieruj się opiniami z forów.

Lech3

Postautor: Lech3 » 06 gru 2010, 20:10

Rychu ! Poznaje cię maniaku .
Chciałeś powiedzieć , że FAKT twojego skamlania o zasiłek po 15 latach mamłejowania też nie ma wpływu i "hamerykański byznesmen" z ciebie pełną gębą ?, tak ?
Dać link do strony pomocy publicznej w Wałczu ?
i do pozycji 140 ?
:lol:

Gość

Postautor: Gość » 28 gru 2010, 21:44

nie nanapisze złego słowa na temat firmy i ludzi z nia współpracujacych ...bo takich doswiadczen nie mam ..choc sama przez własne lenistwo i niewiare w siebie nie osiagnełam szczytu, to znam ludzi którzy to zrobili i powiem wam jedno ....to ciezka praca i jeszcze raz praca , a niektórym sie wydaje ze dostaną cos za darmo i, ze jak oni nie dali rady to biznes nie nie działa i jest jednym wielkim oszustwem....
ile ludzi na swiecie tyle zdan ...jest taka przypowiesc o paru osobach które z zawiazanymi oczami miały opisac czym jest słoń - jeden stał z boku koło nogi i powiedział ze słon to masywny słup ...drugi stał i dotykał boku słonia i powiedział ze to olbrzymia sciana , trzeci stał z tyłu i dotykajac ogona stwierdził ze słon jest wężem ...itd ....
to tyle tytułem podsumowania i powodzenia i sukcesu tym którzy chca cos w zyciu osiagnąć a jezeli cos ma korzenie i podstawy chrzescijanskie to znaczy ze dobre i uczciwe i oparte na pomocy .

Ostatnio przesunięty w górę 28 gru 2010, 21:44 przez: gość forum.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Multi Level Marketing MLM”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl