proszę o opinie !!!!PILNE!!!!!!!!!!!

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

kolaska

proszę o opinie !!!!PILNE!!!!!!!!!!!

Postautor: kolaska » 06 maja 2014, 09:51

Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy.

Praca polega na przygotowaniu przedmiotów dekoracyjnych konkretnie woreczków zapachowych wypełnionych suszem kwiatowy, świeczek dekoracyjnych, a także stroików z kwiatów sztucznych. Wszelkie materiały a także instrukcje wykonania poszczególnych przedmiotów otrzymają Państwo od nas kurierem (przesyłka na koszt firmy) . Praca jest prosta i przyjemna, nie wymaga też szczególnych zdolności. Otrzymają Państwo do przygotowania partię próbną a po jej poprawnym wykonaniu rozpoczniemy regularną współpracę. Czas jaki należy poświęcić na pracę to około 15-20 godzin tygodniowo w zależności od Państwa umiejętności. Pensja to tak jak podano w ogłoszeniu 2500zł miesięcznie (jest to kwota "na rękę")

Wszelkie materiały potrzebne do pracy dostarcza kurier w każdy wtorek.
Pensja przelewana jest na Państwa konto bankowe w naszym systemie co tydzień

W przypadku chęci podjęcia współpracy proszę o przesłanie kompletu danych:
status małżeński : kawaler/panna lub żonaty/mężatka lub wdowa/wdowiec
imię
nazwisko
adres zameldowania
pesel
seria i numer dowodu osobistego
numer konta bankowego
nazwisko panieńskie matki
oraz jeśli posiadacie Państwo - nip
dodatkowo:
adres do korespondencji jeśli inny niż zameldowania

Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności podanych danych z tymi na Państwa rachunku bankowym. Jeśli różnią się one od podanych danych zameldowania to proszę o informację o tym fakcie i podanie danych jak w rachunku bankowym

Na podane dane zostanie założony dla Państwa rachunek bankowy w naszym systemie.
Na to konto w przyszłości spływać będzie całkowite wynagrodzenie za Państwa pracę dla nas.

Oprócz tego poproszeni zostaniecie Państwo o przelanie kwoty 1zł na podany rachunek bankowy
Kwota ta jest potrzebna do weryfikacji Państwa danych i zostanie zwrócona w całości

Przelew musi zostać wykonany nie później niż w ciągu 24h od przesłania do Państwa drogą mejlową danych do jego wykonania!

WAŻNE : WERYFIKACJA POLEGA NA PORÓWNANIU DANYCH Z DANYMI Z PAŃSTWA RACHUNKU BANKOWEGO
W ZWIĄZKU Z TYM PODANE DANE MUSZĄ BYĆ IDENTYCZNE JAK TE NA RACHUNKU BANKOWYM
PROSZĘ O PODANIE NUMERU KONTA Z KTÓREGO ZOSTANIE DOKONANA WPŁATA WERYFIKACYJNA

Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez naszego pracownika
przesłana zostanie Państwu w formie elektronicznej umowa. Umowę należy wydrukować, podpisać i zachować
W ciągu następnych 7 dni zjawi się u Państwa kurier wraz z pierwszą- próbną partią półproduktów oraz instrukcjami
Jeśli partia próbna zostanie wykonana poprawnie, na Państwa konto wpłynie wynagrodzenie i rozpoczniemy regularną współpracę

Serdecznie pozdrawiam

Olga Musielak
Starszy specjalista ds zatrudnienia

"KAREX" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE

UL.KOŚCIUSZKI 27A , 59-900 ZGORZELEC

Numer NIP 6151167439
Czy ktoś sie orientuje co do wiarygodności tej oferty? dostałem maila o takiej treści potrzebuję pracy chałupniczej ale muszę przyznać że mam wątpliwości ponieważ nazwa nie kojarzy mi się dobrze poza tym kilkakrotnie dałem się wpuścić w przysłowiowe maliny , mam obawy czy komplet danych które należy przesłać nie zostaną wykorzystane do zaciągniecia jakichś zobowiązań bez mojej zgody, jeśli chodzi o tę złotówkę to żaden problem tylko i tu pojawiają się wątpliwości czy nie jest to przypadkiem jakiś sprytnie zmontowany haczyk . Jeśli ma ktoś wiarygodne informacje lub doświadczenie z tą firmą proszę o wyrażenie opinii , bardzo mi zależy ale nie chcę narobić sobie i bliskim kłopotów

sceptyq
Administracja forum

Re: proszę o opinie !!!!PILNE!!!!!!!!!!!

Postautor: sceptyq » 06 maja 2014, 17:07

Myślę że chodzi tu o numer na "konto bankowe". Gość zgarnie prowizję za założenie konta dla chętnych do pracy. Radzę omijać z daleka tą ofertę.

Gość

Re: proszę o opinie !!!!PILNE!!!!!!!!!!!

Postautor: Gość » 07 maja 2014, 07:39

DZIĘKI za podpowiedz , właśnie tego sie obawiałem troche mnie zaniepokoiła ta kwota zarobku przy 20 godzinach pracy tygodniowo i te dane osobowe , konto ????

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl