Płytonic-Rom

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Beata L.

Płytonic-Rom

Postautor: Beata L. » 02 sie 2010, 14:12

Czy ta firma to też fikcja? Pomóżcie mi to sprawdzić?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą FIRMĄ , istniejemy od 2008 r na
polskim rynku zajmujemy się składaniek pudełek cd.
W Polsce współpracuje z nami około 8.000 osób w systemie chałupniczym.

Pracę którą oferujemy jest bardzo przyjemna , w miarę umiejętności łatwa.Pracę taką
może podjąć każdy, można ją traktować jako pracę
dorywczą ale też jako jedyne źródło dochodu .

Są to ludzie którzy na dzień dzisiejszy mają podpisane z nami umowy na
stałe bezterminowo , a pozostała część pracuję na umowę zlecenie lub umowę o dzieło .Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia słusznej decyzji i zacząć z nami współpracę.

Nasza Propozycja dla Państwa to składanie pudełek cd:

Praca jest bardzo prosta. Należy złożyć dwie części pudełka cd typu slim,
włożyć na przednią stroną gotowych rozmiarów kartke tytułową oraz włożyć do środka płytę.
W przypadku wariantu dwustronnych opakowań, w opakowanie wkłada się dwie płytki po obu stronach oraz dwie karteczki tytułowe.

Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH
WYROBÓW. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i
odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika.
W przypadku, gdy nie zostaną złożone wszystkie opakowanie cd w jeden miesiąc, zostaje wypłacone wynagrodenie
Tylko za złożone pudełka! Bez innych konsekwencji.

Zapewniamy dostawy materiału i odbiór gotowych opakowań cd raz w miesiącu.

Propozycje:

a) Za złożenie 2000sztuk opakowań cd typu slim -jednostronnych- płacimy 1100zł NETTO
lub druga propozycja

b) Za złożenie 2000sztuk opakowań cd typu slim -dwustronnych- płacimy 1400zł NETTO

Gdy Państwo zdecydują się podjąć pracę w naszej firmie,prosimy przesłać
swoje dane i wybrać jeden z powyższych wariantów a lub b! a Towar
zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych

Zaletą naszej Firmy "Płytonic-Rom" jest to że nie trzeba płacić za koszty wysyłki oraz nie trzeba wpłacać
pieniędzy na materiał próbny!

Jedyna mała wpłata to symboliczne 8zł
na identyfikator przyszłego pracownika!

Jest to konieczne,gdyż wysyłając kuriera do Państwa opłacamy koszta!

Po wpłaceniu symbolicznych 8zł
mamy pewność ze Państwo odbiorą towar i zaczną z nami współprace!

Mielismy przypadki,że wysyłaliśmy towar a przyszli pracownicy nie odbierali paczki i ponosiliśmy duże straty związane z kosztami wysyłki!

Prosimy o wyrozumiałość!

Podsumowując jak będzie wyglądać nasza współpraca z Państwem:

Przesyłają Państwo swoje dane,wcześniej nalezy dokonać symbolicznej
wpłaty 8zł na identyfikator pracownika Firmy "Płytonic-Rom",po otrzymaniu wpłaty paczka będzie u Państwa w ciągu 2-3dni roboczych,
przyjedzie do Państwa kurier z umową oraz z towarem. Możliwe wcześniejsze załączenie umowy drogą e mailową na Państwa życzenie.
Również na prośbę załączamy zdjęcia płyt i opakowań.

Podpisanie umowy w obecności kuriera,jedną umowę Państwo zachowujecie a
drugą zabiera kurier i przekazuje nam!

Dlaczego pobierana jest opłata 8zł na identyfikator?

1. Inwestując tę symboliczna kwotę stajesz się dla nas bardziej wiarygodny, wiemy że faktycznie chcesz zarobić pracując przy opakowaniach płyt cd i że warto przekazać Tobie nasze materiały - wiedzę i doświadczenie.
2. Wiele osób brało od nas materiały, nie podejmowało pracy. Ponosiliśmy
wówczas znaczne straty.
3. Kwota 8zł zostanie zwrócona przy wypłacie
4. Wszystkie duże firmy tak pracują.

W momencie, gdy Państwo złożyli opakowania cd, przyjeżdża kurier i odbierając paczkę WYPŁACA PAŃSTWU PIENIĄDZE, a Państwo tylko podpisują pokwitowanie odebrania wynagrodzenia.

o to dane gdzie należy dokonać wpłaty 8zł

Firma Płytonic-Rom

ul. Reja 2

48-200 Prudnik

numer konta 22 1160 2202 0000 0001 6404 9718

Przelew może być zrealizowany zarówno z konta bankowego jak i za pomocą poczty jeśli ktoś nie posiada konta w banku.

UWAGA!!

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko!
Jeśli nie wszystkie dane są zawarte w przelewie, prosimy o uzupełnienie ich drogą e mailową, tj. imię, nazwisko, DOKŁADNY adres oraz określenie wariantu.

NIP: 928-873-72-56

Regon: 982173428

Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców

prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lubin

Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

POZDRAWIAMY

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy ustrzec się przed oszukańczymi firmami które oferują chałupnictwo, każą sobie wpłacać
za materiał próbny minimum 50zł lub wysyłać kopertę zwrotną!!!!

Cele naszej Firmy "Płytonic-Rom"

Jednym z najważniejszych celów działalności firmy jest spełnianie wymagań naszych klientów. Dlatego też w roku 2008 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2000 w zakresie produkcji opakowań cd oraz sprzedaży detalicznej w krajach UNII EUROPEJSKIEJ.

Zapewniamy solidność i wynagrodzenie!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy osobiście!

Zapraszamy do Współpracy z Firmą "Płytonic-Rom"

oskarusiek

Odp: Płytonic-Rom

Postautor: oskarusiek » 02 sie 2010, 23:32

Witam ! Niedawno znalazłam na gumtree ogłoszenie ze poszukują ludzi do uczciwej pracy chałupniczej . Odpowiedziałam . Co dostałam w zamian ? Dokładnie to samo ogłoszenie . Tyle że tamta firma inaczej się nazywała , miała inny NIP i REGON , ale ten sam numer konta . Sprawdziłam tamtą firme, nie istnieje i podejżewam że nigdy nie istniała . Tej nie muszę już sprawdzać bo jakoś nie wierzę że jednak sie zarejestrowali i prowadzą prawdziwą firme . Poprzednie ogłoszenie dotyczyło naklejania okładek na książki ... Teraz składanie pudełek na płyty , a co będzie potem ? Nie polecam tej firmy , nie dawajcie się oszukiwać bo po wpłacie chociaż tych 8 złotych nie zobaczycie ani tego identyfikatora , ani kuriera , ani zapewne ogłoszenia na które odpowiedzieliśmy .

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 03 sie 2010, 07:04

smutne że są osoby które w ogóle się zastanawiają nad tym czy to jest oszustwo :-( to nie jest oszustwo, to jest mega oszustwo !!! oni nawet się nie silą by zmienić treść ogłoszenia pewno są za tępi :lol: zmieniają tylko:
-nazwa firmy
-rodzaj niby pracy

reszta pozostaje ciągle taka sama
ci oszuści to tępaki ale znajdą głupszych od siebie którzy wpłacą im po 8 zł
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

PokerStarrr

Postautor: PokerStarrr » 04 sie 2010, 15:53

Witam! Ja też odpowiedziałem na ogłoszenie Płytnik-Rom z wrocławskiego gumtree.pl. Oczywiście dostałem szybko maila zwrotnego. Nie bede przytaczał treści, bo wcześniej to już było i w zasadzie sama treść jest bez zmian, jedyne co zasługuje na uwage to to, żę dane firmy mam takie:

W momencie, gdy Państwo złożyli opakowania cd, przyjeżdża kurier i odbierając paczkę WYPŁACA PAŃSTWU PIENIĄDZE, a Państwo tylko podpisują pokwitowanie odebrania wynagrodzenia.
o to dane gdzie należy dokonać wpłaty 8zł
Firma Płytonic-Rom
ul. Reja 2
48-200 Prudnik
numer konta 22 1160 2202 0000 0001 6404 9718
Przelew może być zrealizowany zarówno z konta bankowego jak i za pomocą poczty jeśli ktoś nie posiada konta w banku.
UWAGA!!
W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko!
Jeśli nie wszystkie dane są zawarte w przelewie, prosimy o uzupełnienie ich drogą e mailową, tj. imię, nazwisko, DOKŁADNY adres oraz określenie wariantu.
NIP: 928-873-72-56
Regon: 982173428
Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lubin
Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
POZDRAWIAMY
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosimy ustrzec się przed oszukańczymi firmami które oferują chałupnictwo, każą sobie wpłacać
za materiał próbny minimum 50zł lub wysyłać kopertę zwrotną!!!!

Jak widać adres siedziby firmy się zmienia co chwile... więc to na 99% oszuści. Uważajcie na skur**** i nie dajcie sie nabrać. I jeszcze ten cyniczny tekst na końcu... ;/ Mam nadzieje ze już ktoś zgłosił to na policje czy do prokuratury... Zapewne ciężko będzie dorwać ch*** ale nie jest to nie możliwe...

Pozdrawiam

wiosna

składanie pudełekFIRMA PŁYTEKS,PŁYTONIC-ROM itd.

Postautor: wiosna » 23 sie 2010, 01:00

ja tez dałam im się nabrać bardzo mi zależało na tym oferowali od 1100-1400 za składanie pudełek ,poszłam na policję .Pan policjant powiedział że oni właśnie na to liczą ,że nikt tego nie zgłosi bo mała kwota nikomu się nie chce zawracać sobie tym głowy jakby ludzie tozgłosili to by się trochę bali a tak czują się bezkarni tak samo jak firma MINI-MAX Z JÓZEFOWA TEŻMNIE NABRALI LUDZIE BŁAGAM ZGŁASZAJCIE!!!!

mat

Re: Płytonic-Rom

Postautor: mat » 20 paź 2010, 21:10

na gumtree w łodzi w ostatnich dniach pojawiło sie kolejne ogłoszenie tej wspaniałej firmy. Tym razem nazywa się PROMOTOX. Oferują również skladanie pudełek cd, schemat ogłoszenia ten sam, ale adres, nr konta już inne.

Firma Promotox

ul. Ciechowicka 2

47-400 Racibórz

numer konta 91 1140 2004 0000 3002 4706 4903

NIP: 846-735-72-56

Regon: 764357389

Skorzystałem ze strony http://www.stat.gov.pl/regon/ która oferuje sprawdzenie nr regon oraz nip-u i tym przypadku w ogóle nr nie pasują do standardów.
Spojrzałem także na google maps, i na ulicy podanej w ogłoszeniu, włączając opcje zdjęć satelitarnych nie widać żadnych zabudowań.

Także w ogłoszeniu mały BŁĄD. Jak już ktoś powyżej wspomniał podobne ogłoszenie ukazało się odnośnie książek. A otrzymane przez mnie wygląda mniej więcej tak:

"Praca jest bardzo prosta. Należy złożyć dwie części pudełka cd typu slim,
włożyć na przednią stroną gotowych rozmiarów kartke tytułową oraz włożyć do środka płytę.
W przypadku wariantu dwustronnych opakowań, w opakowanie wkłada się dwie płyty po obu stronach oraz dwie karteczki tytułowe.

Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH
WYROBÓW. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i
odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika.
W przypadku, gdy nie zostaną złożone wszystkie opakowanie cd w jeden miesiąc, zostaje wypłacone wynagrodenie
Tylko za oprawione książki! Bez innych konsekwencji."

Jak widać najpierw oferują składanie pudełek CD, a w ostatnim zdaniu już oprawione książki.
Komentarz chyba zbędny.

Gość

Postautor: Gość » 31 paź 2010, 22:50

cześć.
No też po czasie zauważyłem, że moja dziewczyna wysłała pieniądze i cisza. przestali odpisywać na maile.Sprawę już załatwiam z odpowiednimi organami. DLA OSZUSTÓW - JEŚLI TO CZYTACIE TO ŹLE ZADARLIŚCIE! jestem zadziorny i to bardzo. kto mi wejdzie w paradę to ma przes....ne :)

P.S.
ZGŁASZAJCIE TO NA POLICJĘ - MOŻNA TEŻ PRZEZ 112, 997!! NIECH DOBIORĄ SIĘ IM DO DUPY I BIERZCIE ODSZKODOWANIA. 8zł + koszty dojazdów itd. macie takie prawo!!
i pamiętajcie dla Was to 8zł. 10 nabranych osób = 80zł, 100 nabranych = 800zł!!

TAKICH TRZEBA ODSTRZELIWAĆ JAK KACZKI ! :)

Gość

Postautor: Gość » 15 lis 2010, 14:05

DUZE DZIEKI MYSLALAM O TYM TYDZIEN , OSZUSCI ZASRANI ZERUJA NA LUDZKIEJ BIEDZIE ,
UPEWNILAM SIE I NIEDALAM SIE OSZUKAC DZIEKI WAM I WASZEJ STRONIE DZIEKI
NIECHODZI O 8 ZL A O SAM FAKT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Gość

Postautor: Gość » 17 lis 2010, 20:38

witam niestety tez dałem się nabrac tym .... firma nazywa się PETRONOX jestem w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej 1100 zł jest dla mnie duzą kwota a tacy idioci robia sobie jaja...

uwazajcie na nich

pozdrawiam

wchmurach

Postautor: wchmurach » 19 lis 2010, 11:32

Dostałem identyczne ogłoszenie! Firma PETRONOX tym razem!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl