F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Re: F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie

Postautor: Małgorzata » 25 lis 2010, 22:39

F.H.U. „TOP”, Przegródka 17, 42-100 Kłobuck
- czyli facet podaje tylko numer skrytki pocztowej, z której odbiera korepondencję.
Według GUS prawdziwe dane wyglądają tak:
Numer NIP 5741041124
Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TOP" JACEK ELIASZ
Adres siedziby: UL. 11 LISTOPADA 4
Poczta 42-100 KŁOBUCK
OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 4771Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH

Naprawdę wierzycie, że ta firma będzie zatrudniać ludzi z całej Polski do składania długopisów?

Gość

Postautor: Gość » 29 lis 2010, 00:16

Dzięki za wszystkie informacje dotyczące tej firmy - też dostałam ofertę, a nie chcę się naciąć... :) Pozdrawiam!

Gość

Postautor: Gość » 08 gru 2010, 10:17

DO CIEKAWSKIEGO: Witam, mam pytanko? Wiesz już może(czy jesteś pewien), że ta firma to "ściema"? Pozdrawiam :-)
TO JEST ZWYKŁY OSZUST TEN PAN JACEK NABRAŁAM SIĘ NA NIEGO DWA RAZY WPŁACIŁAM 2 RAZY OPŁATĘ PO 98 ZŁ I DO DZIŚ NIC NIE DOSTAŁAM .ZWYKŁE CHAMSTWO I NACIĄGANIE BIEDNYCH LUDZI .

Gość

Postautor: Gość » 08 gru 2010, 10:38

Dostałem taką wiadomość -

PRACA W DOMU - OFERTY

Strona rejestru RE
OFERTA NR 1 - SKŁADANIE DŁUGOPISÓW

Prosta praca manualna którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,15 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu.

Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo
mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.
Firma ma system umożliwiający współpracę z osobami na terenie całego kraju.
Stosowane materiały nie są trujące i są bezpieczne dla dzieci. Stosowana technologia produkcji jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Aktualne cały kraj.

OFERTA NR 2 - ADRESOWANIE KOPERT ORAZ WYSYŁANIE FORMULARZY

Prosta praca chałupniczo biurowa którą może wykonywać każdy.
Nie potrzeba tutaj maszyny do pisania czy komputera.
Wszystkie czynności można wykonać ręcznie, bez wychodzenia z domu.
Firma płaci 0,50 zł. za zaadresowanie koperty i od 10 do 20 zł. za wysłanie formularza.
Jeżeli będziesz się stosować do prostych instrukcji i wskazówek firmy, to dziennie można
będzie zarobić 50 - 100 zł.

FIRMA PODPISUJE UMOWY ZLECENIA, O DZIEŁO LUB O WSPÓŁPRACĘ

I WSPÓŁPRACUJE Z OSOBAMI Z CAŁEGO KRAJU

_____________________________________________________________________________________

MATERIAŁY ZGŁOSZENIOWE dotyczące w/w ofert wysyłamy po otrzymaniu zgłoszenia pisemnego (imię, nazwisko, dokładny adres z kodem pocztowym - najlepiej wydrukować i napisać na odwrocie tego pisma) wraz z dowodem wpłaty 79zł. (lub kserokopią dowodu wpłaty) dokonanej na adres: F.H.U. "TOP ", Przegródka 17 , 42-100 Kłobuck
lub rachunek bankowy: PKO BP S.A. 38 1020 1664 0000 3302 0229 0765
Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z dowodem wpłaty 79 zł. materiały zgłoszeniowe dotyczące w/w ofert wysyłamy do Państwa bez żadnych dodatkowych opłat.

FHU TOP NIP 574-104-11-24 REGON 150148290
Prowadzimy działalność informacyjną. Reprezentujemy firmę polską. Nie posiadamy ofert pracy za granicą.

Po sprawdzeniu NR Regonu wyszły mi takie informacje -

REGON Wyszukiwanie (stan danych na dzień: 2010-04-30)
Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:
Numer identyfikacyjny REGON 150148290
Numer NIP 5741041124
Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TOP" JACEK ELIASZ
Nazwisko ELIASZ
Imię / imiona JACEK

Adres siedziby:

Województwo ŚLĄSKIE
Powiat KŁOBUCKI
Gmina/Dzielnica lub Delegatura KŁOBUCK - MIASTO
Ulica, miejscowość UL. 11 LISTOPADA 4, KŁOBUCK
Poczta 42-100 KŁOBUCK

Pozostałe (udostępnione) dane:

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 4771Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Data powstania podmiotu * 2008-07-21
Data rozpoczęcia działalności ** 2008-08-01
Organ rejestrowy / ewidencyjny WÓJT GMINY PANKI
Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 913
Jednostki lokalne: PODMIOT NIE POSIADA JEDNOSTEK LOKALNYCH (LUB ICH NIE ZGŁOSZONO)

Więc odpowiedziałem na wiadomość tak -

Czyli jeśłi prowadzicie działalność informacyjną , więc dostane tylko informator ??? proszę o podanie nr tel do państwa - wole porozmawiać na żywo lub umówić się na jakieś spotkanie w państwa siedzibie - w kącu z Konopisk to jakieś 14 kilometrów - Czekam na kontakt od państwa !!!!

Pozdrawiam - Mariusz

Teraz czekam na odpowiedż , jeśli firma okaże sie konkretna napisze na forum , ale napewno pierwsze sie u nich pojawie - zobaczymy czy to kolejny kanciarz :)
Nic pan nie dostanie tylko kase do wpłacenia to oszust mnie też oszukał ,niech pan nie będzie najwny on tylko takich szuka .

Gość

Postautor: Gość » 24 gru 2010, 06:18

WPŁACIŁAM 2 RAZY PO 98 ZŁ I NIC NIE DOSTAŁAM .ZWYKŁE I NACIĄGANIE BIEDNYCH LUDZI

No nie takich biednych, jak mogą tyle wpłcac do kosmosu! :-) mnie nie stac na takie chojne dary dla pasożytów i nierobów!!!

ewuniaik@o2.pl

Postautor: ewuniaik@o2.pl » 29 gru 2010, 20:28

Witam.Czy ogłoszenie o składanie długopisów jest aktualne?

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 29 gru 2010, 23:47

Witam.Czy ogłoszenie o składanie długopisów jest aktualne?
Tak, wciąż aktualne i stale ponawiane przez tego sk....syna :evil:
Nie tylko to, ale dziesiątki innych o "składaniu długopisów"
To bardzo stary przekręt ale wciąż przynoszący spore dochody wszelkiej maści kanciarzom, cwaniaczkom i innym padalcom, którzy takie ogłoszenia gdzie tylko się da zamieszczają.

Gość

Postautor: Gość » 04 sty 2011, 23:09

JACEK ELIASZ TO ZWYKŁY OSZUST KTÓRY NACIĄGA NA KASĘ BIEDNYCH LUDZI

ecia20

Postautor: ecia20 » 07 sty 2011, 08:55

witam
ta firma to ściema ja wysłałam tam kasę i przysłali mi następną kartkę żebym zapłaciła 91 zł. za składanie długopisów ale już z inną nazwą firmy (mini-max) i innym numerem bankowym . jak pisałam i dzwoniłam to kontakt się urwał . na początek kazali wysłać pieniądze w kwocie 89zł.. za materiały

Gość

Postautor: Gość » 12 sty 2011, 11:43

Ja wysłałem te dwa znaczki i kopertę zwrotną. W korespondencji zwrotnej dostałem info o tej pracy, oraz kazali zapłacić 89zł za materiały zgłoszeniowe. TO JEST ZWYKŁE NACIĄGANIE LUDZI!!!! (osłów), poza tym jak by ktoś przeczytał dokładnie pierwszą korespondencję od FHU "TOP" to nie wysłał by tej kwoty pieniężnej jest tam wyraźnie napisane (FIRMA GWARANTUJE ODBIÓR MATERIAŁÓW I PEŁNE ZADOWOLENIE) pod tym w nawiasie (dot.zwrotów w przypadku niezadowolenia klienta) w rozumieniu prawnym chodzi o uszkodzenia towaru. WIĘC NIE DAWAJCIE SIĘ OSZUKAĆ PRZEZ TAKICH CWANIAKÓW!!!! Mam nadzieję że zbierze się kilka oszukanych osób i go poda do sądu!! Z tego co się orientuję to te osoby mają duże szanse na wygranie procesu i dostania dość fajnego odszkodowania :lol:

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl