F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Gość

Re: F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie

Postautor: Gość » 09 wrz 2010, 11:42

DO CIEKAWSKIEGO: Witam, mam pytanko? Wiesz już może(czy jesteś pewien), że ta firma to "ściema"? Pozdrawiam :-)
to nie jest żaden przekręt tylko porządna praca chałupnicza dla idiotów, jeden warunek musisz mieć wykształcenie góra zasadnicze zawodowe

Gość

Postautor: Gość » 10 wrz 2010, 18:07

a u mnie chcą 25 zł haha

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 13 wrz 2010, 01:34

Witam, mam pytanko? Wiesz już może(czy jesteś pewien), że ta firma to "ściema"? Pozdrawiam :-)
Jeżeli nie wierzysz administratorkom tego forum ani ostrzeżeniom napisanych przez innych forumowiczów no to zapłać na wskazane konto żądaną kwotę a sam się przekonasz czy warto było. Być może warto, bo nauka też czasem kosztuje.

Gość

Postautor: Gość » 20 wrz 2010, 20:56

Witam,
wpłaciłam 35zł na podane konto, w odpowiedzi zamiast umowy i wyjaśnienia na czym praca polega itd. dostałam 2 oferty. Pierwsza to składanie długopisów, druga to adresowanie kopert. ŻEBY PODPISAĆ Z NIMI UMOWĘ na którąś z tych dwóch prac, trzeba zapłacić kolejne 90zł za materiały, które mi prześlą. Trzeba zapłacić i wysłać zgłoszenie. wszystko byłoby w miarę ok, gdyby nie fakt, że jak weszłam na podaną stronę http://www.cleanbusiness-z.rubikon.pl/szczegoly.html, okazało się, że jak zapłacę im to 90zł, to dostanę instruktaż jak mam założyć własną działalność gospodarczą i składać długopisy!! OSZUSTWO.
W początkowym ogłoszeniu od firmy FHU TOP, było napisane, że pracuje się na umowę zlecenie, a nie wspomnieli nic, że mam zakładać własną działalnosć gospodarczą.

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ TAK JAK JA!!!

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 02 paź 2010, 02:37

No to i tak masz farta...
Przecież pan Jacek Eliasz - właściciel firmy F.H.U. "TOP" mógł cię odesłać do firmy „MINI - MAX” Katarzyna Kulka 05-420 Józefów k. Warszawy a tam dopiero po wpłaceniu 60 zł wysłano by ci tą wspaniałą ofertę "Clean Business-Z" Bartłomieja Ryby za 90 zł

jarycho

Postautor: jarycho » 30 paź 2010, 10:43

:lol: Ja także otrzymałem niby materiały zgłoszeniowe , gdzie każą wpłacić 89 zł , ale nie podają sposobu zbytu ,a więc "martw się sam , gdzie to zbyć" . Dla mnie to ściema . Uważajcie na takie firmy . Pozdrawiam .

Gość

Postautor: Gość » 03 lis 2010, 10:51

Witam wszystkich, tez dostałam propozycję z tej firmy i nie wiem co robić , mam dzieci i szukam jakiejkolwiek pracy , a zaryzykować 89 zł to nie sztuka. poradźcie co robić , czy ktoś sprawdził tą firmę dokładnie???

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 03 lis 2010, 14:19

poradźcie co robić , czy ktoś sprawdził tą firmę dokładnie???
Tak, tą i wiele innych tego typu "firm" oferujących chałupnicze składanie długopisów, adresowanie kopert, nanoszenie "termopresów" na koperty czy inne proste a dobrze płatne prace "dla całej Polski" zostało sprawdzonych bardzo dokładnie.
Wszystkie takie propozycje pochodzą od naciągaczy, kanciarzy i innej maści mniej lub bardziej sprytnych oszustów.
Omijaj takie oferty z daleka. Niestety nie znajdziesz w tych ogłoszeniach tego co potrzebujesz - czyli pracy i oczywiście wynagrodzenia za nią.

Gość

Postautor: Gość » 16 lis 2010, 12:51

LUDZIE JESLI KTOS WYMAGA WPLACENIA PIENIEDZY NA JEGO KONTO PRZED WYKONANIEM JAKIEJKOLWIEK PRACY TO NA 99,9% JEST TO SCIEMA! JESLI TEN POTENCJALNY PRACODAWCA TAK BARDZO PRAGNIE ZEBYSMY DLA NIEGO PRACOWALI I ZARABIALI DLA NIEGO PIENIADZE TO CZEMU NIE PRZESLE MATERIALOW ,INKASO A POZNIEJ CZEKA NA ZAROBIONE PIENIAZKI! TO JEMU POWINNO ZALEZEC NA ZNALEZIENIU JAK NAJWIEKSZEJ ILOSCI PRACOWNIKOW ,A PONIEKAD WYDAJE SIE ZE TAK JEST JESLI OGLASZA SIE W NECIE,ALE TE ODLOSZENIA TO JEST NAGONKA NA ``JELENIE`` LUDZIE NIE WYSYLAJCIE KASY !!!!!!!!

Gość

Postautor: Gość » 25 lis 2010, 11:28

Witam
Własnie otrzymałam maila z autorespondera:

PRACA W DOMU
SKŁADANIE DŁUGOPISÓW oraz ADRESOWANIE KOPERT

Atrakcyjne zarobki w zaciszu własnego mieszkania.
Praca nie wymagająca żadnych specjalnych kwalifikacji.
Pracując w domu możesz zarobić 2000 zł. miesięcznie.
Praca dla każdego, stała lub dodatkowa.
Aktualne na terenie całego kraju.
Firma podpisuje umowy zlecenia, o dzieło lub o współpracę
I współpracuje z osobami z całego kraju.
Wyślij do nas zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną
plus 2 znaczki pocztowe po 1zł. 55 gr. (luzem)
a prześlemy B E Z P Ł A T N I E
materiały informacyjno - zgłoszeniowe.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
F.H.U. „TOP”, Przegródka 17, 42-100 Kłobuck
ZGŁOSZENIA PROSIMY PRZESYŁAĆ LISTEM POLECONYM
Pewnie w tych materiałach informacyjno - zgłoszeniowych dowiem się ze trzeba wpłacić jakąś tam kwotę. Nie przekonam się niestety bo szkoda mi na znaczki dla tych oszustów. A już miałam nadzieję że to uczciwa oferta pracy. Dobrze że powstało to forum. Serdecznie pozdrawiam.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl