Sprawdzone firmy

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

gepard27

Odp: Sprawdzone firmy

Postautor: gepard27 » 14 lip 2010, 07:22

witam
szukam pracy chaupniczej ale nie umię szydełkować proszę o jakieś firmy uczciwe muj e-mail gepard2323@wp.pl

Gość

Re: Sprawdzone firmy

Postautor: Gość » 20 sie 2010, 23:51

witam
proszę o informacje o uczciwej firmie - składanie długopisów , adresowanie kopert itp. , mój mail
lukasb113@wp.pl

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 21 sie 2010, 21:33

witam
proszę o informacje o uczciwej firmie - składanie długopisów , adresowanie kopert itp. , mój mail
lukasb113@wp.pl
Jeżeli chodzi o "składanie długopisów" (czy czegoś tam jeszcze) lub "adresowanie kopert" to mogę na 100% powiedzieć że to niestety wyłącznie oszustwo. Uwierz mi - mam w tej branży dobre rozeznanie.

ania080824

Postautor: ania080824 » 12 wrz 2010, 00:31

Witam,
Proszę o informacje związane z pracą chałupniczą, pilnie poszukuje:)
ania.s21@interia.pl

MarcinS88

Postautor: MarcinS88 » 17 wrz 2010, 14:40

ja też proszę o informacje o uczciwej firmie na meila : marcinos@amorki.pl
z góry dzięki.

joanna

Postautor: joanna » 19 wrz 2010, 13:07

Sprawdzone firmy powinny znaleźć się na www.mojpracodawca.pl Bardzo dobra strona o pracodawcach.

Gość

Postautor: Gość » 22 wrz 2010, 11:28

witam jesli ktos słyszał o jakiejs sprawdzonej pracy w domu prosze o namiary iwa_1981@tlen.pl odkąd jestem mama ciagle szukam takiej pracy ale wszyscy jak do tej pory to oszusci z góry dziekuje :-)

Gość

Re: Odp: chałupnicze inne

Postautor: Gość » 06 paź 2010, 03:22

Tak jak myślałam...ludzie szukacie roboty lżejszej od wiatru:) podałam wam na tacy!! dane firmy, wiem, że sprawdzona, ale widzę ze nie raczycie skorzystać, bo co??za małe zarobki? Fakt oszuści od długopisów dają więcej..uczciwe chałupnictwo jest, ale nie za tysiące miesięcznie:D...
Miałam podac jeszcze kilka adresów, ale szkoda mojego zachodu, bo nikt z Was nie chce tak naprawde dorobic...tylko szuka niewiadomo czego... Praca chałupnicza to jakieś 600-700 miesięcznie (przy zaanagzowaniu), a nie tysiące na długopisach...
,,Święte słowa''. Ludzie by chcieli niewiadomo co. Sam prowadzę serwis z ofertami pracy (uczciwej) w domu: Zarabiamy razem. http://www.zarabiamyrazem.dbv.pl polegającmi na między innymi na obsłudze programow partnerskich i wzajemnej współpracy i zgadzam się z pani zdaniem oraz z całą stanowczością stwierdzam,że jak ludziom zaproponować coś uczciwego to oni szukają ,,wiatru w polu''. Zamiast pracować uczciwie szukają niemal na siłe oferty która ich ,,naciągnie'' a potem mają żal. Przecież nieuczciwe oferty można odróżnić bardzo szybko, wystarczy trochę pomyśleć i rozważyć przeglądane oferty.

moniczka2533

do kociolek

Postautor: moniczka2533 » 17 paź 2010, 15:46

znasz moze jakies inne uczciwe firmy oferujace chalupnictwo typu skladanie dlugopisow lub adresowanie kopert?na jakiej stronie mozna sprawdzic firmy czy sa wiarygodne?prosze odp na www.monika.asmus@wp.pl

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 25 lis 2010, 05:46

dopóki w Polsce nie wyginą śmiercią naturalną idioci oszustwo na składanie długopisów może spać spokojnie :cry:
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl