Sprawdzone firmy

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Odp: Sprawdzone firmy

Postautor: czarnaewa » 25 mar 2010, 21:58

pewna pani napisała do mnie tak :

jestem zainteresowana praca chalupnicza jezeli admin zna jakas sprawdzona firme to prosze o kontakt. przeciez nie moze byc tak ze wszyscy to oszusci bo ktos te dlugopisy musi skladac a na koperty naprasowywac loga itd. wiec wsrod oszustow musi byc ktos kto jest uczciwy.
pozdrawiam i czekam na kontakt

a ja chcę poznać prawdziwego mikołaja bo nie mogą wszyscy być przebierańcami i jeden na pewno jest prawdziwy :-D

na koperty naprasowywać loga :lol: ręce opadają
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

gość ona

Postautor: gość ona » 20 kwie 2010, 04:01

witam chciałabym uzyskać info na temat pracy chałupniczej ale takiej która daje zyski a nie same straty... na szydełku nie umiem robić także prosze by ktoś mi podał adres albo jakieś namiary na firmę która jast opłacalna [marta13851@wp.pl]

Justa

Postautor: Justa » 26 kwie 2010, 18:44

prosze o informacje o uczciwej firmie - składanie długopisów, mój mail: mamapawla@interia.pl

Gość

Postautor: Gość » 29 kwie 2010, 12:22

prosze o informacje o uczciwej firmie - składanie długopisów, mój mail: mamapawla@interia.pl
po to jest to forum ,żeby wszyscy wiedzieli o dobrych pracach chałupniczych :/
Ja niestety mam dwie lewe ręce do szydełkowania a poszukuje pracy w domu.
Takze bardzo prosze owpisanie jakis prawdziwych wypłacających firm :)

pozdrawiam ciepło

Gość

Postautor: Gość » 05 maja 2010, 15:02

Polska wersja Nigerian scam
Najnowszy Polski hit roku 2010 naciągaczy:

Szukasz, pracy, jesteś zdesperowany ogłaszasz swoje dane w portalu typu "Praca GRATKA" - podajesz tam telefon, adres, imie i nazwisko!

Jak nie teraz to za jakiś czas trafi się "polska odmiana nigeryjskiego scamu".

Dzwoni do ciebie potencjalny pracodawca -popularny w Polsce teraz numer: 513691733 , oferuje prace od prawie tzw. "zaraz".
Ale, ale abyś miał tę pracę musisz mieć specjalne szkolenia. No ale dla polskiego oszusta/pracodawcy/ nie ma problemu tak się składa, że jego przyjaciel - notabene świeżo ze zdiagnozowanym rakiem /w celu podniesienia pilności parcia czasu/ jest takim szkoleniowcem i w drodze wyjątku po koleżeńsku załatwi tobie bez udziału takie świadectwa/zaświadczenia z kursu który skończył się kilkanaście dni temu.
Umawiają ciebie z tym niby szkoleniowcem, ty jedziesz na miejsce spotkania dajesz kase i otrzymujesz kilka nic nie wartych "świstków - świadectw" [obecne drukarki świetnie nadają się do takiego celu".

KONKLUZJA- jesteś w plecy kilka - kilkadziesiąt stówek [może nawet zapożyczyłeś się na taką intencję].

Ludziska kochane bądzcie czujni, nie ogłaszajcie się na portalach typu "Gratka Praca" gdzie podajecie wszystkie namiary że szukacie pracy.
To bezpłatna baza danych dla oszustów.

===============
Proszę kopiujcie, publikujcie ten post wszędzie gdzie się da. Utrudniajmy życie oszustom. Dziękuję.

Gość

Postautor: Gość » 18 maja 2010, 20:15

Ja też bym bardzo prosiła o maila o uczciwej firmie oferującej pracę chałupniczą,mój mail dorotta26@buziaczek.pl.

Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2010, 13:32

PROSZE NAMIARY NA UCZCIWA FIRME SKŁADANIE DŁUGOPISÓW PROSZEOWYSŁANIE INFORMACJI Masapi@interia.pl DZIEKUJE

LUDZIE!!!
Nie tylko na naszym forum, ale wielu innych jest napisane że nikt nie zleca składania długopisów metodotą chałupniczą.
Wszystkie tego typu ogłoszenia zamieszczają oszuści i naciągacze więc przestańcie szukać takiej pracy
dop. Małgorzata - adm. forum

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 28 maja 2010, 13:57

to może chociaż składanie ołówków jest uczciwe ? :lol:
w polsce oszuści zlecają składanie długopisów od 1999 roku :lol: , można zobaczyć archiwalne ogłoszenia
http://www.forum.oszukany.pl/viewtopic.php?f=55&t=2228
dziwne że są jeszcze osoby które w te idiotyczne rzeczy wierzą :-( czy każdy jeden z drugim musi się dać 10 razy oszukać żeby zrozumieć że takiej pracy nie ma ? kurcze mamy XXI wiek, internet w każdym domu a banda cwaniaków-oszustów dalej spokojnie żerują na ludzkiej głupocie

proszę w księgarni poprosić sprzedawcę o kartony z długopisami, spisać producenta, zadzwonić do niego i spytać się czy jego długopisy skręcają chałupnicy, będzie miał facet ubaw na miesiąc :-D

Chałupniczo można szydełkować ale ba - to skomplikowane. Więc trzeba szukać składanie długopisów. Jeśli tak myślicie to się potem proszę nie dziwić że dajecie się oszukiwać dla oszusta który ledwo skończył podstawówkę ale wie że długopisów się chałupniczo nie montuje
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Postautor: Gość » 16 cze 2010, 22:14

czy możesz mi dać namiar na normalną firmę chałupniczą bardzo proszę

Gość

Postautor: Gość » 27 cze 2010, 08:11

czy możesz mi dać namiar na normalną firmę chałupniczą bardzo proszę
Zapomnij o tym, chałupnictwa już nie ma. I nie płać oszustom za złudzenia.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl