Sprawdzone firmy

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

kuciolek

Sprawdzone firmy

Postautor: kuciolek » 18 sty 2010, 13:57

Witam wszystkich. po przejrzeniu forum i kilku postów, proponuje nowy temat, wymianę danych do firm, które faktycznie dają pracę do domu (niekoniecznie składanie długopisów).
Zacznę ja:
firma Margot -Bis (adresu niestety nie pamiętam, jak znajdę wpisze)
Firma zajmuje się produkcją odzieży, głównie czapek i rękawiczek. Do domu dają robienie na szydełku ozdób (kwiatki, serduszka).
Ja przed podjęciem współpracy otrzymałam przesyłkę z kwiatuszkiem, i po trochu włóczki. Firma poprosiła o zrobienie kilku sztuk (różne rodzaje wełny) i odesłanie. Po kilku dniach dostałam odpowiedź i paczkę z włóczką oraz kwiatkami z wzorem.
Nie mówię, że jest to praca non stop, ale firma jak najbardziej wypłacalna, zero!!! kosztów początkowych (no moze odesłanie próbek, ale tu jesteśmy na remis, bo firma także nam przysyła).
Umowa o dzieło, pieniądze wypłacane, nawet zwrot kosztów wysłania paczek z produktami.
Jak ktoś z Was ma takie zdolności manualne, niech spróbuje;-)

kuciolek

Odp: chałupnicze inne

Postautor: kuciolek » 21 sty 2010, 13:19

Tak jak myślałam...ludzie szukacie roboty lżejszej od wiatru:) podałam wam na tacy!! dane firmy, wiem, że sprawdzona, ale widzę ze nie raczycie skorzystać, bo co??za małe zarobki? Fakt oszuści od długopisów dają więcej..uczciwe chałupnictwo jest, ale nie za tysiące miesięcznie:D...
Miałam podac jeszcze kilka adresów, ale szkoda mojego zachodu, bo nikt z Was nie chce tak naprawde dorobic...tylko szuka niewiadomo czego... Praca chałupnicza to jakieś 600-700 miesięcznie (przy zaanagzowaniu), a nie tysiące na długopisach...

sylwia0039

Postautor: sylwia0039 » 21 sty 2010, 15:06

witaj kuciolek

czy dalo by rade podac inne namiary na firmy ktore daja prace do domu... byla bym wdzieczna o wyslanie na meila sylwia0039@wp.pl

pozdrawiam

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 02 lut 2010, 12:54

Prawdopodobnie chodzi o tą firmę bo taką w google znalazłam:
Województwo: mazowieckie
Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Ulica: Osowiecka 45
Kod pocztowy: 05-825
Właściciel: Grzegorz Gajda
Zatrudnionych: 25
Tel. stacjonarny: (022) 755-79-66
Tel. komórkowy: 606-932-324
Strona www: http://www.margot-bis.pl
Faks: (022) 755-79-66
NIP: 529-102-96-94
REGON: 012818665
Kategorie: Przemysł odzieżowy
Artykuły dla dzieci

ale niech to ten "kuciolek" potwierdzi

Miki

Postautor: Miki » 02 lut 2010, 12:57

I co wiadomo coś już o tej firmie?
Czy naprawdę zajmują się chałupnictwem?
Byłabym zainteresowana. Jeżeli ktoś coś wie proszę o wiadomość.

kuciolek

Postautor: kuciolek » 26 lut 2010, 13:43

Tak, potwierdzam, to jest własnie ta firma, prosze się z nimi kontaktować. Oczywiście firma wymaga zrobienia na próbe kilku sztuk,ale jeżeli ktoś zrobi, podejmuja współpracę...

krysia821

Postautor: krysia821 » 05 mar 2010, 21:23

mam pytanie masz jakies jeszcze inne namiary na prace chalupnicza.zdolnosci takich akurat nie posiadam dlatego pytam o inne oferty.bardzo prosze o odp.moj e-mail kgaj12@wp.pl.
Ślicznie dziekuje.

Voncia

Odp: Sprawdzone firmy

Postautor: Voncia » 11 mar 2010, 13:35

Witam wszystkich serdecznie :)
Kuciolku mam do Ciebie pytanie czy masz jakies jeszcze inne namiary na prace chalupnicza?
Próbowałam coś stworzyć na szydełku mojej mamy ale... niestety zamiast serduszek wychodziło mi coś he... właśnie coś co niczego mi nie przypominało he he Bardzo bardzo bardzo bym Cię prosiła o namiary to mój email krejzolkaxd@op.pl
Dziękuję pozdrawiam i miłego dnia życzę pa :))

pola2605

Postautor: pola2605 » 15 mar 2010, 14:24

Witam,
jestem zainteresowana i to mocno praca chałupnicza ale tylu jest oszustów ze nie wiadomo za co sie wziąć. Więc jeżeli macie jakies inne firmy sprawdzone (bo na szydełku robic nie umiem niestety) to chetnie przyjme informacje jezeli nie na forum to bardzo proszę na maila paulina.zakrzewska@gmail.com

makserwus

Postautor: makserwus » 15 mar 2010, 14:53

jak ktos zna firme ktora placi za skladanie dlugopisow i ktora wyplaca, bez kaucji prosze o kontakt makserwus1@o2.pl

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl