Sprawdzone firmy

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Gość

Re: Sprawdzone firmy

Postautor: Gość » 19 sty 2011, 17:02

ja też proszę o informacje o uczciwej firmie na meila : kwidz90@wp.pl z góry wielkie dzięki.

Gość

Postautor: Gość » 19 maja 2013, 18:40

ja też proszę o informacje o uczciwej firmie na meila : kwidz90@wp.pl z góry wielkie dzięki.
Witam
Chciałabym kuciołku abyś podała mi jeszcze inne adresy firm do pracy w domu byłabym za to bardzo wdzięczna gorann75@gmail.com

Niki

Postautor: Niki » 25 maja 2013, 15:42

ja również poproszę o info :) Nikola333@poczta.fm

hatex15

Postautor: hatex15 » 15 wrz 2013, 18:36

ja także poproszę o taką informację kuciolku... próbowałam na babci szydelku to tylko mnie wyśmiała... ale nie poddaje się, ale inne oferty też sie przydadza... domek_buzka_91@o2.pl

lena

Postautor: lena » 18 lis 2016, 13:47

witam , jestem mama 4 miesięcznego dziecka i chciała bym pomoc swojemu mężowi z sprawach finansowych dlatego prosiła bym o pomoc przy znalezieniu pracy chałupniczej, oczywiście chodzi mi o sprawdzone firmy przy składaniu długopisów (jeżeli jest to wgl możliwe) bo do wyszywania to mam dwie lewe ręce :) prosiła bym bardzo , jeżeli jest taka możliwość wysłania mi propozycji na e-maila kamilazybura6@gmail.com

kika3002

Postautor: kika3002 » 17 lut 2017, 17:03

"Kociołku" czy znasz firme która zatrudnia rękodzielników??? Firma która zajmuje się rękawiczkami nie zatrudnia już chałupników.Na drutach i na szydełku robię od ponad 40 lat.Jeżeli coś wiesz na temat takiej firmy - bardzo proszę daj znać.
krystyna166@amorki.pl

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl