ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

elzbieta28-55

Praca

Postautor: elzbieta28-55 » 02 sty 2010, 13:35

A może ktoś wie o Firmie ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S. z Cieszyna? Wszystkie strony wpisów o tej firmie są zablokowane. Czy warto w nią inwestowac. Bardzo proszę o informacje.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Odp: Praca

Postautor: Małgorzata » 02 sty 2010, 14:58

Nazwa ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.ODDZIAŁ W POLSCE
REGON 240272215
NIP 2060000418
Legalna firma zagraniczna typu MLM (tzw. marketing wielopoziomowy, zbudowany na kształt piramidy) w Polsce na szczycie tej piramidki stoi osoba prywatna - właśnie w tym Cieszynie można to przeczytać tu: http://www.firmowy.com.pl/firma-2308.html
Zajmuje się sprzedażą produktów odchudzających.
Wejście do systemu dość sporo kosztuje - najpierw trzeba wykupić tzw "pakiet decyzyjny" z którego dowiadujemy się jak ten system działa a potem jeszcze trzeba wpłacić stosunkowo duża kwotę za wejście do tej struktury. Ja mam obawy, że główne zyski tej firmy pochodzą właśnie z wpłat na owe pakiety startowe a nie ze sprzedaży samych produktów. Ale być może się mylę.
W każdym razie bez stworzenia pod sobą struktur ze zwerbowanych przez siebie osób raczej trudno osiągnąć cokolwiek.
Proponuję zapoznać się też ze stanowiskiem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

mysia

czy warto?

Postautor: mysia » 07 lut 2010, 11:29

Właśnie...czy ktoś tam pracuje?...czy jest to fair praca?...nie wiem czy warto spróbować...niech ktoś coś napisze...dziękuję i czekam na info....bo te przypuszczenia,że firma zarabia z werbowanych osób to nie jest tak do końca pewne...może warto?

basiulek

ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.

Postautor: basiulek » 18 lut 2010, 14:38

Czy ktoś slyszał coś na temat tej firmy? To jest oferta pracy z domu, ale nie wiem czy nie przekręt, bo coś mi to podpada.

Gość

Odp: czy warto?

Postautor: Gość » 24 lut 2010, 11:14

Właśnie...czy ktoś tam pracuje?...czy jest to fair praca?...nie wiem czy warto spróbować...niech ktoś coś napisze...dziękuję i czekam na info....bo te przypuszczenia,że firma zarabia z werbowanych osób to nie jest tak do końca pewne...może warto?
pewnie że warto idiotek nie brakuje

gość11

Odp: czy warto?

Postautor: gość11 » 08 kwie 2010, 03:51

Piszesz że idiotek nie brakuję sprzedajesz te produkty Jeśli tak to czy zarobiłaś coś???

Gość

Odp: ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.

Postautor: Gość » 29 maja 2010, 18:53

Witam. Też się interesuję zarobkiem w tej firmie, ale narazie z otrzymywanych maili nic nie wynika, tylko tyle że zajmuje się dystrybucją ich produktów. Więc może to być tak że bierzemy od nich ileś towaru za który płacimy a potem srzedajemy i zysk dla nas, albo zbieramy zamówienia, coś na zasadzie Avonu tylko w necie, tymbardziej że znalazłem taki link http://www.otostrona.pl/herbsinlife/index.php?p=1_6_FAQ (to ta sama firma), z którego wynika że sprzedają produkty herbalife, więc zamiast szukać klientów wśród znajomych (jak w przypadku Avonu) pewnie ogłaszamy się w necie lub sprzedajemy na aukcjach. Ale to jest tylko moje spostrzeżenie, może się mylę.

Gość

Odp: ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.

Postautor: Gość » 13 sie 2010, 18:07

Witam serdecznie,

Zdecydowałam się u nich zakupić pakiet decyzyjny z którego wynika, że jest to sprzedaż produktów Herbalife - za pośrednictwem internetu. Jest to piramida, więc jeśli zainteresujesz kogoś na tyle, że zamówi pakiet decyzyjny i zdecyduje się na pracę - ma się od niego marżę. Także się zastanawiam czy wchodzć w to dalej...

Pozdrawiam

Aśka

Gość

Re: ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.

Postautor: Gość » 02 lis 2010, 08:13

Jeśli to piramida to życzę powodzenia... ;-) , już sam fakt ,że ukrywają co tak naprawdę trzeba robić i namawiają do wykupu pakietu śmierdzi na odległość.... w pozostałych firmach tego typu przynajmniej rozmawiają ,, face to face,, i prezentują produkty, które trzeba sprzedać a tu ,,kot w worku,, za dodatkową opłatą ! A potem pewnie wykup towaru.... itp.itd i urwij sobie głowę jak go sprzedać ....Wychodzę z założenia ,że jeśli mam coś sprzedać to chcę wiedzieć co,a po za tym piramidy lecą na łeb i szyję to zwykłe wykorzystywanie tych na dole.... Jedyna różnica tej pracy od pracy w przedsiębiorstwie to taka , że tutaj nie wiesz na kogo pracujesz .... :?:

Gość

Re: ONLINE BUSINESS SYSTEM V.O.S.

Postautor: Gość » 15 gru 2010, 01:49

Powiem Wam jaka to firma.
Całkowicie legalna, zarejestrowana itd.
Ta firma nie zarabia na sprzedaży materiałów. OBS służy do wsparcia osób które pracują w tym systemie , który oferuje ta firma, daje możliwość rozpoczęcia swojego własnego biznesu. żadna piramida czy cos podobnego.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl