Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderatorzy: maddie_k, Małgorzata, VIP

stasiu_0075@wp.pl

Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"

Postautor: stasiu_0075@wp.pl » śr lis 25, 2009 9:38 am

Czy ktos mial kontakt z Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex" ul.Sklodowskiej 4/32, 42-400 Zawiercie. Przysla materialy, ale oczywiscie trzeba wplacic 25,00.

Małgorzata
Administracja forum
Administracja forum
Kontaktowanie:

Odp: dlugopisy.koperty

Postautor: Małgorzata » śr lis 25, 2009 12:36 pm

stasiu_0075@wp.pl pisze:Czy ktos mial kontakt z Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex" ul.Sklodowskiej 4/32, 42-400 Zawiercie. Przysla materialy, ale oczywiscie trzeba wplacic 25,00.

Powiem krótko: takie oferty omijaj z daleka.
tzw. "adresowanie kopert" niewiele ma wspólnego z adresowaniem.
Cały pic polega na tym, że wpłacasz ileś tam zeta a oni Ci za to przyślą instruktaż jak masz łowić dla nich następnych frajerów: zamieszczać ogłoszenia, spamować konta e-mail Bogu ducha winnym ludziom, roznosić ulotki z ich "ofertą"
Jak kogoś złowisz to (o ile mają chociaż resztki uczciwości) odpalą Ci za to niewielką część zgarniętej w ten sposób sumy.

marta.myszka22@interia.pl

Odp: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"

Postautor: marta.myszka22@interia.pl » pn gru 28, 2009 11:09 am

ja wpłacilam im 25zł i teraz już nikt nie odbiera tel to jakas lipna firma, która wzbogaca się na ludziach , którzy chca dorobić siedząc w domu, bo nie mają innego wyjscia nie polecam tak prawdę mówiąc to już druga taka firma, która mnie oszukała do poprzedniej wpłaciłam 40zł i to samo przepadli bez wieści :-)

mad_hohlik@wp.pl

Postautor: mad_hohlik@wp.pl » wt lut 23, 2010 10:25 pm

moja nazeczona tez ta oferte dostala zaplacilismy im 25zl ksero odcinka wplaty znaczek i koperte trzeba bylo im wyslac w kopercie z powrotem to tez wyslane powinno po 5 dniach przyjsc umowa jak nie to tzreba drani pozwac do sondu i kolo tylka im zrobic zeby innych nie naciagali

fajna

Postautor: fajna » pn mar 08, 2010 8:54 pm

tez mialam z ta firma do czynienia.to jest oszustwo na swoj sposob.

ktos

Postautor: ktos » śr mar 24, 2010 5:01 am

niestety nic im nie mozna zrobic. firma dziala juz jakies 8 lat.

Gość

Postautor: Gość » sob maja 22, 2010 12:45 pm

Ja właśnie dostałam od firmy MILANEX że mam im wpłacic 25 zł jest to Wiesław Frankowski

P.O.BOX 34 06-100 WĄGROWIEC I NIE WIEM CO TERAZ ZROBIĆ??

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Administracja forum
Kontaktowanie:

Postautor: czarnaewa » śr cze 23, 2010 8:13 am

Gość pisze:Ja właśnie dostałam od firmy MILANEX że mam im wpłacic 25 zł jest to Wiesław Frankowski

P.O.BOX 34 06-100 WĄGROWIEC I NIE WIEM CO TERAZ ZROBIĆ??

jak masz choć trochę oleju w głowie to zrobisz mądrze
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Re: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"

Postautor: Gość » pt sty 14, 2011 3:03 pm

Firma MILANEX z Zawiercia to OSZUSTWO , ja prawie dałam się nabrać . w prasie znalazłam 5 ofert pracy chałupniczej , zadzwoniłam pod wszystkie , pytałam o nazwę firmy i właściciela za każdym razem słyszałam to samo nazwisko Milanowski . Nie wierzyłam że coś takiego istnieje dopóki sama się z tym nie zetknęłam . NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ.

Malgosia

Re: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"

Postautor: Malgosia » wt sty 18, 2011 4:44 pm

UWAGA!!!!!!!Pan Wieslaw Frankowski oferuje prace, adresowanie kopert.Dzis z nim rozmawialam.Za ok.trzy godz.,dziennie wypisywania adresow na kopertach,za miesiac podobno dostaje sie na reke 1200 zl.Pierwsza wyplata juz po dwoch tygodniach.Mam oczywiscie wplacic 25 zl.Jestem przekonana ze to jest blef,dlatego chcialam go sprawdzic w Krajowym Rejestrze ale nie moge go znalezc.Badzcie ostrozni.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl