Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"
PostNapisane: 25 lis 2009 10:38 
Czy ktos mial kontakt z Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex" ul.Sklodowskiej 4/32, 42-400 Zawiercie. Przysla materialy, ale oczywiscie trzeba wplacic 25,00.

Zgłoś post

Tytuł: Odp: dlugopisy.koperty
PostNapisane: 25 lis 2009 13:36 
Administracja forum
Administracja forum

[email protected] napisał(a):
Czy ktos mial kontakt z Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex" ul.Sklodowskiej 4/32, 42-400 Zawiercie. Przysla materialy, ale oczywiscie trzeba wplacic 25,00.

Powiem krótko: takie oferty omijaj z daleka.
tzw. "adresowanie kopert" niewiele ma wspólnego z adresowaniem.
Cały pic polega na tym, że wpłacasz ileś tam zeta a oni Ci za to przyślą instruktaż jak masz łowić dla nich następnych frajerów: zamieszczać ogłoszenia, spamować konta e-mail Bogu ducha winnym ludziom, roznosić ulotki z ich "ofertą"
Jak kogoś złowisz to (o ile mają chociaż resztki uczciwości) odpalą Ci za to niewielką część zgarniętej w ten sposób sumy.

Zgłoś post
 Tytuł: Odp: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"
PostNapisane: 28 gru 2009 12:09 
ja wpłacilam im 25zł i teraz już nikt nie odbiera tel to jakas lipna firma, która wzbogaca się na ludziach , którzy chca dorobić siedząc w domu, bo nie mają innego wyjscia nie polecam tak prawdę mówiąc to już druga taka firma, która mnie oszukała do poprzedniej wpłaciłam 40zł i to samo przepadli bez wieści :-)

Zgłoś post

PostNapisane: 23 lut 2010 23:25 
moja nazeczona tez ta oferte dostala zaplacilismy im 25zl ksero odcinka wplaty znaczek i koperte trzeba bylo im wyslac w kopercie z powrotem to tez wyslane powinno po 5 dniach przyjsc umowa jak nie to tzreba drani pozwac do sondu i kolo tylka im zrobic zeby innych nie naciagali

Zgłoś post

PostNapisane: 08 mar 2010 21:54 
tez mialam z ta firma do czynienia.to jest oszustwo na swoj sposob.

Zgłoś post

PostNapisane: 24 mar 2010 06:01 
niestety nic im nie mozna zrobic. firma dziala juz jakies 8 lat.

Zgłoś post

PostNapisane: 22 maja 2010 13:45 
Ja właśnie dostałam od firmy MILANEX że mam im wpłacic 25 zł jest to Wiesław Frankowski

P.O.BOX 34 06-100 WĄGROWIEC I NIE WIEM CO TERAZ ZROBIĆ??

Zgłoś post

PostNapisane: 23 cze 2010 09:13 
Administracja forum
Administracja forum

Gość napisał(a):
Ja właśnie dostałam od firmy MILANEX że mam im wpłacic 25 zł jest to Wiesław Frankowski

P.O.BOX 34 06-100 WĄGROWIEC I NIE WIEM CO TERAZ ZROBIĆ??

jak masz choć trochę oleju w głowie to zrobisz mądrze

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Zgłoś post
 Tytuł: Re: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"
PostNapisane: 14 sty 2011 16:03 
Firma MILANEX z Zawiercia to OSZUSTWO , ja prawie dałam się nabrać . w prasie znalazłam 5 ofert pracy chałupniczej , zadzwoniłam pod wszystkie , pytałam o nazwę firmy i właściciela za każdym razem słyszałam to samo nazwisko Milanowski . Nie wierzyłam że coś takiego istnieje dopóki sama się z tym nie zetknęłam . NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ.

Zgłoś post

Tytuł: Re: Firma Uslugowo-Handlowa "Milanex"
PostNapisane: 18 sty 2011 17:44 
UWAGA!!!!!!!Pan Wieslaw Frankowski oferuje prace, adresowanie kopert.Dzis z nim rozmawialam.Za ok.trzy godz.,dziennie wypisywania adresow na kopertach,za miesiac podobno dostaje sie na reke 1200 zl.Pierwsza wyplata juz po dwoch tygodniach.Mam oczywiscie wplacic 25 zl.Jestem przekonana ze to jest blef,dlatego chcialam go sprawdzic w Krajowym Rejestrze ale nie moge go znalezc.Badzcie ostrozni.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]