Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory chorego umysłu

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Odp: Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory chorego um

Postautor: Małgorzata » 21 lut 2010, 23:16

dobrze że jestem w miare przezorny i sprawdzam takie oszukańcze firmy, tylko drażni mnie to ze ogłaszaja sie no poważnych portalach ogłoszeniowych.
Moim zdaniem jasky.pl a tym bardziej praca.owi.pl do poważnych portali nie należy.
Taki np. kanciarz http://prowident.jasky.pl spokojnie ogłasza się tam już od wielu lat.

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 22 lut 2010, 03:05

Moim zdaniem jasky.pl a tym bardziej praca.owi.pl do poważnych portali nie należy.
Taki np. kanciarz http://prowident.jasky.pl spokojnie ogłasza się tam już od wielu lat.
jasky.pl to tylko system dzięki któremu bez specjalistycznej wiedzy z zakresu tworzenia stron pan biznesmen z namysłowa wykona własną witrynę w kilka minut stąd też wysyp "stron firmowych :lol: " z branży długopisowej w domenie jasky.pl praca.owi.pl to już inna bajka :-(

apropo oszust z firmy santex pożyczył sobie zdjęcie od prawdziwej firmy
http://www.etipolam.com.pl/ofirmie.aspx

Proszę zauważyć że oszust zamazał na tablicze przy parkingu nazwę oryginalnej firmy czyli ETI
Załączniki
santex.jpg
eti.jpg
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Engi

Postautor: Engi » 23 lut 2010, 15:58

Powiedzmy ze nic nie da sie z tym zrobic majac chody idzie wszystko hahaha zobaczymy kto bedzie smial sie ostatni ja naszczescie nie dalam sie nabrac ale mam wszystko czarno na bialym wiec do zobaczenia

Gość

Postautor: Gość » 23 lut 2010, 22:55

Uff! O maly wlos, a dalbym sie temu *&^% nabrac :-/ Dobrze, ze znalazlem to forum. :lol:

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 24 lut 2010, 13:47

strona http://sentex.jasky.pl/sentex/ została zablokowana :lol:
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Postautor: Gość » 12 mar 2010, 06:29

Zgadzam się. To oszuści. Też się nimi zainteresowałem, bo 1,5 za długopis to jakaś dziwna, podejrzana cena. Łatwo ich można sprawdzić w rejestrze KRS on line.

Pozdrawiam

Nie oszuści - a jeden znany z imienia, nazwiska i adresu oszust.
Tylko mały problem dla organów ścigania - ma papiery człowieka niepoczytalnego

dop. Małgorzata - admin

laaaaaaaalalla

Postautor: laaaaaaaalalla » 08 kwie 2010, 08:41

ja znalazłam to pod http://pracawdomu.priv.pl/?p=292 chyba akażdy dzisiaj sprawdza firmy w google :D

Gość

Postautor: Gość » 19 kwie 2010, 18:13

wiecie co mnie najbardziej martwi że ta firma "zortex" to też oszuści! ale dramatyczne jest to że moja firma nazywa sie PHU "ZORTEX" i boje sie ze będzie sie kojarzyć z tmi oszustami!!!! fakt zajmuje sie innym fachem ale bardzo mnie to martwi :-( :-( :-( :-?

md

Postautor: md » 09 maja 2010, 14:41

To jest naprawde podłe.Jak można oszukiwać ludzi ,,,,,którzy potrzebują pomocy i jeszcze drwić z nich na forum.Do wszystkich tych oszustów:Wy nie jesteście tylko debilami,wy poprostu jesteście egoistami na których też przyjdzie czas i pora.Jest dużo słów na opisanie takich dupków ale nie będę zniżać się do waszego poziomu!!!Zdajcie sobie sprawe że piszą do Was rodziny w podbramkowej sytuacji.Ich dzieci głodują a wy na nich zarabiacie.Oczywiście dla was to kolejna wpłata frajerów!!!!!Szkoda że w tak podłych czasach ludzie wierzą obcym osobom.Forum jest świetnym sposobem na pokazanie waszych podłych gęb!!!!!Poza tym wasza oferta nie jest wiarygodna dupki.Liczyć nie umiecie.Koszty się nie pokrywają.Życzę szybkiego upadku waszym maleńkim osobom z kretyńskimi pomysłami.
LUDZIE NIE BĄDŻCIE ŁATWOWIERNI,NIKT NIE DA TAKIEJ ŁATWEJ KASY!!!NIE UFAJCIE TAKIM OGŁOSZENIOM!!!!!

MagdaII

Postautor: MagdaII » 16 maja 2010, 15:14

Pragnę wszystkich poinformować, że dziś na portalu bialystokonline.pl (i nie tylko) pojawiło się ogłoszenie o pracy chałupniczej przy składaniu długopisów. Nie posiadam twardych dowodów na to, że jego autorem może być oszust z Namysłowa, jednak po nitce do kłębka trafiłam do was.
Ogłoszenie może zniknąć, więc wklejam linka do screenshota: oto on.
Możecie zapisać go gdzieś sobie na dysku twardym, żeby nie przepadł po jakimś czasie jak wcześniejsze ogłoszenia firm-krzaków.
Czy się nabrałam - nie (albo "jeszcze nie" :lol:)

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl