Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory chorego umysłu

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Odp: Expex, Nortex, Prentex, Menex i inne wytwory chorego um

Postautor: Małgorzata » 30 sie 2010, 05:46

Pragnę wszystkich poinformować, że dziś na portalu bialystokonline.pl (i nie tylko) pojawiło się ogłoszenie o pracy chałupniczej przy składaniu długopisów. Nie posiadam twardych dowodów na to, że jego autorem może być oszust z Namysłowa, jednak po nitce do kłębka trafiłam do was.
Firma "Merex" jakoby w Szczecinie no ale datki za przekręt wpłacać należy na konto w banku ING O. w Namysłowie: 42 1050 1881 1000 0090 7326 3890.
Niestety nie ma bata na wariata...

Berni

Re: Odp: Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory choreg

Postautor: Berni » 21 wrz 2010, 00:19

Niestety nie ma bata na wariata...

Pod koniec września mam wstawić się do sądu w sprawie "przedsiębiorcy" z Namysłowa. Najprawdopodobniej poznam - jako świadek i poszkodowany (groźby karalne i złośliwe niepokojenie) - twarz tego wulgarnego typka.

Nie wiem, czym skończy się działalność oszusta podpisującego swoje chore oferty jako Expex/Nortex i inne, ale mam nadzieję, że sąd wyda właściwą decyzję i skieruje tego "przedsiębiorcę" na przymusowe leczenie w zakładzie bez klamek i, co najważniejsze - bez dostępu do Internetu...
Hieny internetowe to najgorsze, co panoszy się w sieci.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Re: Expex, Nortex, Prentex, Menex i inne wytwory chorego umy

Postautor: Małgorzata » 05 lut 2012, 17:10

Przemysław Kubis z Namysłowa już chyba przymusowe leczenie psychiatryczne zakończył. Niestety, raczej z mizernym skutkiem bo oto pojawiła się kolejna jego "firma" od robienia ludzi w długopis: Menex z siedzibą jakoby w Warszawie.
Treść ogłoszeń identyczna jak w przypadku opisanych tu wcześniej "firm" (Printex, Nortex, Lenox, Merex, Wortex i inne takie) "zlecających" chałupnicze składanie długopisów, nawet konto bankowe 74 1140 2004 0000 3102 4339 8366 gdzie "należy" dokonywać wpłat na jakiś tam identyfikator jest dobrze znane ludziom, którzy zostali oszukani ok. dwa lata temu.

Niestety podejrzewam, iż mimo że te ogłoszenia "firmy" Menex są idiotyczne (no bo przecież wstawia je człowiek z papierami wariata) to znowu około tysiąca ludzi da się nabrać na to składanie długopisów i przeleje na konto tego oszusta-idioty kilka tysiaków...

Czyżby nie było bata na wariata?

mała12

Re: Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory chorego umy

Postautor: mała12 » 02 mar 2012, 22:56

Witam
Ja też zostałam oszukana przez tego pana
Bylam dzisiaj tam gdzie trzeba to powiedziano mi iż jest to mała szkodliwość spoleczna (8zł) nie ma sensu zawracać sobie głowy.
Jestem ciekawa ilu jest takich ja.
Oto link ogłoszenia oszusta
http://praca.i-bazar.pl/praca-w-domu/21 ... lugopisow/

misio29

Postautor: misio29 » 09 mar 2012, 22:33

Mindykowska Wioleta Bajerze 65 86-253 kijewo królewskie Oszustka do potęgi enter na ten adres wysłałem kopertę zwrotną ze znaczkiem i dostałem po około 3 tygodni kopertę z długopisem i książeczką z materiałem instrukcji pracy wiec uwaga bo to jest firma mini-m

sceptyq
Administracja forum

Postautor: sceptyq » 09 mar 2012, 22:40

Mindykowska Wioleta Bajerze 65 86-253 kijewo królewskie Oszustka do potęgi enter na ten adres wysłałem kopertę zwrotną ze znaczkiem i dostałem po około 3 tygodni kopertę z długopisem i książeczką z materiałem instrukcji pracy wiec uwaga bo to jest firma mini-m
Ludzie myślcie troszkę. Kuźw... nie ma i nie było żadnego składania długopisów. Proszę przeczytać od ile lat cwaniaki łapią frajerów na te długopisy.

http://www.forum.oszukany.pl/viewtopic.php?f=55&t=2228

Gość

Postautor: Gość » 26 sie 2012, 16:26

Temat stary ale natrafiłem na ofertę pacy i nr konta nakierował mnie na pierwszy post.
Oferta http://www.liderpracy.pl/praca/warszawa ... ,9772.html w http://www.liderpracy.pl/
Inna miasto, inna nazwa firmy ale nr konta ten sam.

Gość

Postautor: Gość » 15 paź 2012, 19:29

Idiotów nie sieją. Statystycznie to 60 % społeczeństwa.

Gość

Postautor: Gość » 16 mar 2014, 12:52

Znalazłam nową dziedzinę pracy ;P Coraz bardziej pomysłowi są Ci ludzie.

Dostałam takiego mailla:

WITAMY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej FIRMY „LIGHTERS”, zajmujemy się
sprowadzaniem podzespołów do montażu zapalniczek na zlecenie dużych firm reklamowych z kraju i z za granicy. Pracę którą oferujemy jest bardzo przyjemna , w miarę umiejętności łatwa. Pracę może podjąć każdy, można ją traktować jako pracę dorywczą ale też jako jedyne źródło dochodu.
Nasza Propozycja dla Państwa to składanie Zapalniczek: krzesiwowych i
piezoelektrycznych oraz oklejanie zapalniczek foliami reklamowymi.
Praca jest bardzo prosta. Z kilku (5 do 10) detali należy właściwie złożyć gotowy
produkt, w przesyłce jest zamieszczona instrukcja montażu, oraz oklejenie zapalniczki folderem reklamowym. Nie montujecie Państwo zaworków ani nie nabijacie zapalniczki gazem. Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH WYROBÓW na nasz koszt. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika. Rozliczenie będzie dokonywane w cyklach miesięcznych.

Propozycje:
A1 - złożenie zapalniczki krzesiwowej + oklejenie – 1,12 zł. (kaucja)
A2 – złożenie zapalniczki piezoelektrycznej + oklejenie 1,40 zł.

(kucja) (są to sumy netto) Gdy Państwo zdecydują się podjąć współpracę z naszą firmą, prosimy przesłać swoje dane i wybrać jeden z powyższych wariantów A1, A2. Oferta A1 oraz A2 Obowiązkowa jest wpłata kaucji za oklejarke która zostanie Państwu dostarczona na zasadzie dzierżawy. Wysokość kaucji – 35 zł. Kaucja jest zwracana po trzech miesiącach współpracy. Wpłata na konto 20249000050000400041721224 Zdzisław Kwiatkowki LIGHTERS ,wymogi przepisów skarbowych. Inaczej nie mogłaby zostać zaksięgowana do wysyłki przesyłka. Pracownik po dostarczeniu przesyłki podpisze z Państwem umowę o dzieło,
proszę przygotować dowód osobisty.

Podsumowując jak będzie wyglądać nasza współpraca z Państwem:
Przyjedzie do Państwa pracownik z umową oraz z towarem. Podpisanie umowy w obecności pracownika naszej firmy, jedną umowę Państwo zachowujecie a drugą zabiera nasz pracownik. W przesyłce znajduje się instrukcja montażu. Pomocy tez może udzielić pracownik który dostarczy materiały.
W pierwszej przesyłce znajdować się będą elementy służące do montażu 300 szt. zapalniczek. Po pierwszym miesiącu chałupnik sam będzie ustalał jaką ilość jest w stanie zmontować i tyle będzie zamawiał. Nasz pracownik tylko raz w miesiącu odwiedza chałupnika. W momencie, gdy Państwo złożyli już zapalniczki, przyjeżdża osoba którą my wysyłamy. Odbierając paczkę, wypłaca Państwu pieniądze, a Państwo tylko podpisują
pokwitowanie odebrania wynagrodzenia. W odpowiedzi na nasza ofertę proszę podać dane teleadresowe oraz potwierdzenie wpłaty kaucji. Do podpisania umowy trzeba mieć ukończone 16 lat. Mamy nadzieje że podejmiecie Państwo z nami współpracę i będziecie zadowoleni

Pobawię się trochę i poproszę o dokładne dane firmy :P

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl