Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory chorego umysłu

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Berni

Odp: Expex, Nortex, Prentex, Komex i inne wytwory chorego um

Postautor: Berni » 27 lis 2009, 19:02

Pierwszy raz spotykam się z faktem publikowania adresu przez samego zainteresowanego w sprawie - Przemuś, wiemy, że jesteś chory... Wiemy również, że korzystasz z proxy i innych sposobów, by objawić Światu, że w/g prawa nic nie można Ci zrobić... Mam nadzieję, że jednak w końcu odpowiesz za swoje oszustwa...
Hieny internetowe to najgorsze, co panoszy się w sieci.

Gość

Postautor: Gość » 30 lis 2009, 17:02

Zetknął się z was może ktoś na firmę CLEAN BUSINESS-Z??
Podaję link
http://www.cleanbusiness-z.rubikon.pl/
Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

sceptyq
Administracja forum

Postautor: sceptyq » 30 lis 2009, 17:13

Zetknął się z was może ktoś na firmę CLEAN BUSINESS-Z??
Podaję link
http://www.cleanbusiness-z.rubikon.pl/
Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.
Każdy słyszał, to największy zakład pracy chałupniczej w europie. A poważnie to udajesz idiotę czy co ? http://forum.oszukany.pl/viewtopic.php?f=55&t=1230

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 01 gru 2009, 22:30

Drodzy kandydaci na chałupników. W trosce o Wasze pieniądze zamieściłam na portalu ogłoszeniowym takie oto ogłoszenie: http://praca.owi.pl/ogloszenie/Skladani ... racy,70800
Nagłówek i zamieszczone obok zdjęcie jest wprawdzie identyczne z tymi, jakie zamieszczał Przemysław Kubis czyli niepoczytalny oszust z Namysłowa, ale treść ogłoszenia w sposób jednoznaczny wyjaśnia, że należy się wystrzegać przed taką "pracą" jest tam też link do strony
http://interpatrol.pl gdzie sprawa tego oszustwa jest szczegółowo opisana. Zamieszczony w tym podrobionym ogłoszeniu adres e-mail kieruje korespondencję do mnie.
Mam nadzieję, że wiele osób w ten sposób ostrzeżonych zniechęciło się do oszukańczych ofert pracy w PRENTEX, KOMEX, REMEX i innych takich.
Niestety, napłynęło już do mnie ponad 500 ofert od osób chętnych podjąć tą prace i wciąż jeszcze napływają kolejne. Również od studentów!
Ręce opadają, gdy ludzie pytają mnie o konto do wpłat. Ludzie! Dlaczego nie czytacie dokładnie tych ogłoszeń?

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 07 gru 2009, 09:46

No i mamy następną "firmę" chałupniczo składającą długopisy - Wolwex. Tym razem w Krakowie. Zatrudnia ludzi z całej Polski a szczególnie z północnych regionów - Pomorze, Podlasie. Wpłaty idą do banku ING Oddział w Namysłowie.

kASQA

Postautor: kASQA » 07 gru 2009, 21:51

Witam wszystkich mamy kolejnego OSZUSTA albo tego samego tylko pod inną nazwą firmy i piszę tu dlatego aby nikt nie dał temu oszustowi zarobić!!! FIRMA WOLWEX ogłaszająca się że to uczciwe chałupnictwo!!! nic podobnego gdy zobaczyłam ogłoszenie zaraz napisałam maila i poprosiłam o szczegóły, oczywiście pan oszust kazał wpłacić na konto 8 zł ale na szczęście weszłam na to forum i zobaczyłam jak działają takie prace chałupnicze, więc dla sprawdzenia wysłałam mu maila że zapłaciłam i podałam fałszywe dane, zaraz dostałam znaną już chyba wszystkim odpowiedz, że muszę zapłacić jeszcze 10zł na zus i że przeprasza za kłopoty, wiec już wiedziałam że to typowe oszustwo wiec odpisałam mu że jest oszustem i że nie wpłaciłam ani 8zł ani nie mam zamiaru płacić 10zł a on mi odpisał tak:"ty cenzura kłamliwa" więc już chyba wiecie co to za firma haha żaden pracodawca tak nie pisze. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TAKIE FIRMY SPRAWDZCIE 10 RAZY ZANIM ZAPŁACICIE JAKIEKOLWIEK PIENIĄDZE i już nie chodzi już o te 8 zł bo to przecież są śmieszne pieniądze tylko taka GNIDA tak właśnie zarabia każdy mu wyśle po te 8zł i już mu się nie zła sumka uzbiera wiec pomyślcie kilka razy zanim coś zapłacicie ahaa i bardzo się cieszę, że są takie fora ponieważ bez problemu można sprawdzić co to za firma. A TEN ŚMIEĆ Z FIRMY WOLWEX MAM NADZIEJE ŻE KIEDYŚ ZAPŁACI ZA TE OSZUSTWA

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 10 gru 2009, 23:44

Nareszcie coś nowego na rynku pracy chałupniczej: PAKOWANIE ZAPAŁEK. A ponieważ to nowość to i cena identyfikatora wyższa - 9zł. Wprawdzie "przedsiębiorca" trochę się pogubił przerabiając ogłoszenie znanej i "docenianej" firmy ZORTEX, gdyż pod koniec tego ogłoszenia jest mowa nadal o długopisach, ale nic to. Ważne że konto do wpłat poprawne.

Dop. 11-12-2009
Biznesmen od pakowania zapałek prawdopodobnie nie miał odpowiednich uprawnień do prowadzenia tego interesu tzn. "żółtych papierów" bo po mojej próbie ustalenia kim on jest szybciutko ogłoszenie wycofał

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 16 gru 2009, 13:55

Niestrudzony jest ten Kubis. Teraz w Opolu jest "firma" Romex - też oczywiście od chałupniczego składania długopisów

Gość

Postautor: Gość » 03 sty 2010, 23:41

Witamy!
oferujemy Panstwu uczciwą Prace chałupniczą przy składaniu długopisów
szczegóły na naszej stronie
ferex.jasky.pl
Dziennie otrzymujemy ponad 50 emaili
Prosimy przesłać swe dane ,adres.
o to dane gdzie należy dokonać symbolicznej wpłaty 8zł
Firma Ferex
ul.Chojnicka 25c
70-405 Szczecin
numer konta 74 1140 2004 0000 3102 4339 8366
Gdy dokonają Państwo wpłaty,proszę napisać emaila, towar dojdzie do Panstwa w ciągu 2dni roboczych
Pozdrawiamy
TO KOLEJNA NAZWA FIRMY,KTÓRA OSZUKUJE!!!

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 04 sty 2010, 00:22

TO KOLEJNA NAZWA FIRMY,KTORA OSZUKUJE!!!!!!!!!!!
Żadna to firma. Oczywiście, że to kant - dzieło osobnika o nazwisku Przemysław Kubis z Namysłowa w woj. opolskim

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl