VictoriaPlus - uwaga na nich

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

znawca

Odp: Prawda

Postautor: znawca » 14 sie 2010, 04:59

Skoro wszystko jest ok, to po co się przejmujesz opiniami i się tłumaczysz? Żadne obelgi, jeżeli firma działa prężnie, nie są w stanie pogorszyć jej sytuacji. Proszę natomisat wytłumaczyć skąd tyle negatywnych opinii w Internecie odnośnie firmy? Komentarze z allegro nic nie znaczą, bo każdy znajomy może wystawić opinię- kwestia dogadania. Po co kilka adresów stron: przecież jeden porządny wystarczy. A na koniec zastraszanie tez jest karalne, więc prosze tu nie mamić nikogo policją.
Skopiowałeś nasz tekst ze strony bez naszego zezwolenia i wkleiłeś do tego forum. Nikomu nie zlecaliśmy zadania aby skopiować nasz tekst i wkleić go na forum a do tego wydać obraźliwą opinię na temat naszej firmy. My działamy zupełnie legalnie, ale ty łamiesz prawo i możesz być pociągniety do odpowiedzialności o ile nie usuniesz tych wpisów. Jak to zrobisz to jest twoja rzecz. Wierz mi, że policja dojdzie szybko czy to ty pisałes te wpisy na forum czy ktoś inny, żadne maskowanie ci nie pomoże i bądź tego pewny. A wolność słowa nie upoważnia cię do wydawania publicznie obraźliwych opinii o drugiej osobie czy firmie jeśli nie masz na to mocnych dowodów.

Strona z wirusami nie jest naszą stroną tylko naszego partnera który wykonując jedno z zadań wstawił stronę na serwer, a że strona jest zainfekowana to pretensje trzeba mieć tylko do właściciela strony a nie do nas. Poza tym, kto cię upoważnił do dysponowania naszymi adresami e-mail i wstawiania na byle forum ? Za to też możesz beknąć.

Czepiasz sie o jakies domeny ? A jaka ustawa to reguluje że firma musi mieć wykupiona domenę ? No pokaż mi takie przepisy ty nie doinformowany małolacie !!!! Jak nic nie wiesz to kiego się czepiasz ??

Piszesz że to piramida, ale nie napisałes że trzeba tu wykonywać zadania internetowe, a więc najpierw wykonywać normalne zlecenia oraz można do tego polecać firmę nowym osobom co nie jest zabronione prawnie. To kiego się czepiasz ?

Adres jest podany na skrytkę pocztową a nie na pocztę jak napisałes na tym forum, a adres na skrytkę jest legalnym adresem i prawnie dozwolonym, a wiec kiego sie czepiasz ??

Numer telefonu nie jest naszym numerem tylko naszego partnera który prawdopodobnie nadał ogłoszenie w ramach wykonanego zadania i powinien podać swój telefon, a wiec jak nie wiesz to kiego sie czepiasz ??

Kto cię upoważnił do podawania naszego adresu e-mail na tym czy innym forum, kto cię upoważnił do podawania w internecie nazwiska innej osoby, jeśli nie znasz prawa to kiego sie czepiasz ??

Masz wątpliwości co do 100% pozytywnych komentarzy na Allegro wystawionych dla nas przez innych użytkowników, a przecież są to normalne pozytywne opinie, nie ma tu zadnego kombinowania, a wiec kiego sie czepiasz ??

Nie czytałes naszej wersji bezpłatnej i nawet nie wiesz że wersja bezpłatna nie ma strony internetowej, to kiego sie czepiasz ??

Nie bądź taki pewny siebie bo jeśli zaraz zgłosimy to na policję to dopiero szczena ci opadnie i bedziesz pisał do nas przeprosiny ze a ja nie wiedziałem, a ja nie doczytałem bo ja myślałem ze jest inaczej itp. itd. Tylko że małolacie nie zastanowisz sie że za takie wpisy dzisiaj można ponieść odpowiedzialność jeśli tylko zgłosimy to na policję. A my nie mamy sie czego bać bo prowadzimy działalnosć legalnie, natomiast ty mozesz płacić nam grubą kasę za straty moralne. Ciekawe tylko czy będzie cię na to stać ?

A teraz wyjasnie ci dlaczego piszesz bzdurne opinie. Dlatego, ze przystępując do współpracy z nami myślałeś że bedziesz siedzieć przy komputerze i oglądac rozebrane panienki a kasa sama bedzie wpadać ci do kieszeni. Ale u nas tak jak w każdej innej firmie trzeba dobrze popracować, wykonać zadania i do tego można polecać firmę nowym osobom co nie jest zabronione prawnie aby zarabiać pieniądze.

Zresztą Pan Daniel wymieniony na tym forum dostał wypłatę i zwrot za stronę www, sprawdziliśmy to, a wiec kiego się czepiasz ??

To tyle mamy do powiedzenia.

Pozdrawiam
VictoriaPlus
http://www.skandek.maniak.pl/
http://www.skandek.2be.pl/

NoVi

Re: VictoriaPlus - uwaga na nich

Postautor: NoVi » 02 paź 2010, 23:41

Jak to wkońcu z tą firmą jest?
Pisałem ostatnio z nim e-maile i odpisywali zawsze z rana po godzinie 8.

Z wypowiedzi można wywnioskowac ze to prawdziwac, praca, ale jak jest na prawde ?

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 17 paź 2010, 19:41

Z wypowiedzi można wywnioskowac ze to prawdziwac, praca, ale jak jest na prawde ?
Pytanie zasadnicze: z czyich wypowiedzi?
O swojej pracy nic się nie dowiesz zanim nie wpłacisz im kasy. A ta ogólnie mówiąc polega na tym, że wpłacasz a potem twoim zadaniem ma być zdobywanie następnych kandydatów do tej "pracy". Owszem, zapłacą ci za to (odpalą niewielką część swojego dochodu ze zwerbowanie kolejnej ofiary) o ile skutecznie zwerbujesz w określonym czasie odpowiednią liczbę naiwnych. W przeciwnym wypadku nic nie dostaniesz.

netinspektor

Postautor: netinspektor » 13 mar 2013, 13:33

Odgrzewam temat, gdyż na stronie Victoria Plus podano NIP i REGON, postanowiłem sprawdzić jaki wpis istnieje w GUS:

Numer identyfikacyjny REGON 750197849
Numer NIP 8361167642
Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "VICTORIA PLUS" EWA ANNA BADEK
Nazwisko BADEK
Imię / imiona EWA ANNA
Adres siedziby:
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat M. SKIERNIEWICE
Gmina/Dzielnica lub Delegatura M. SKIERNIEWICE
Ulica, miejscowość UL. ADAMA MICKIEWICZA 24 B lok.12, SKIERNIEWICE
Poczta 96-100 SKIERNIEWICE
Pozostałe (udostępnione) dane:
Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 5812Z - WYDAWANIE WYKAZÓW ORAZ LIST (NP. ADRESOWYCH, TELEFONICZNYCH)
Data wpisu do rejestru / ewidencji
lub data powstania podmiotu * 1999-11-02
Data rozpoczęcia działalności ** 1999-11-03
Organ rejestrowy / ewidencyjny PREZYDENT MIASTA SKIERNIEWICE
Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 7728

Należy zwrócić uwagę na adres w GUS i na adres podany na stronie-różnią się i to diametralnie.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl