VictoriaPlus - uwaga na nich

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Gość

Odp: VictoriaPlus - uwaga na nich

Postautor: Gość » 31 sty 2010, 19:46

Witam wszystkich, znalazłem kilka informacji o tej firmie: http://www.forumowisko.pl/topic/110222- ... 2882cab987
Wcześniej ktoś z tej firmy pisał że można znaleźć ich na stronce gus'u , ale niestety ja ich tam nie znalazłem. Ale jeżeli chodzi o osoby prowadzące działalność gospodarczą wystarczy zadzwonić do Urzędu Gminy/Miasta w którym przedsiębiorca ma siedzibę i można tam uzyskać pełną informację o działalności i przedsiębiorcy. Warto zapytać o numer PESEL, a w przypadku firm działających od dłuższego czasu o to czy w terminie uzupełniły wpis o numer PKD.

Pozdrawiam

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 15 lut 2010, 22:17

Każda firma, nawet ta jednoosobowa - jak w przypadku VictoriaPlus musi podawać swój NIP i REGON. Jeżeli tych danych nie podaje to lub nie chce podać to można z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że to oszust.
Możemy wtedy zweryfikować jej istnienie np. tu: http://www.stat.gov.pl/regon/ i sprawdzić czy ogłoszenie jest zgodne z zarejestrowaną działalnością firmy.

Gość

Postautor: Gość » 01 mar 2010, 12:15

Jestem zainteresowany pracą w firmie VictoriaPlus. Proszę tych, którzy w niej pracowali o opis jak wyglądała takowa praca (chodzi mi o tą własną stronę i wysyłanie ogłoszeń itp.). Jak przebiegały rozliczenia itp. Z góry dziękuję.

Gość

Postautor: Gość » 12 mar 2010, 05:14

Jestem zainteresowany pracą w firmie VictoriaPlus. Proszę tych, którzy w niej pracowali o opis jak wyglądała takowa praca (chodzi mi o tą własną stronę i wysyłanie ogłoszeń itp.). Jak przebiegały rozliczenia itp. Z góry dziękuję.
a reszta rodziny zdrowa czy też ma wizję ?

Gość

Postautor: Gość » 29 mar 2010, 12:00

po co pytasz sam sprawdź to jest najlepsze rozwiązanie , pieniacze bija tu tylko pianę i nic poza tym

pawelek325

Postautor: pawelek325 » 03 lip 2010, 21:58

Ja współpracuję z tą firmą i jestem zadowolony :-D Nie będę nic dokładnie pisał bo to nie ma sensu zawsze znajdzie sie ktoś kto zamiast wziąć się za jakąś robote woli siedzieć na forach i pisać jakieś swoje bezpodstawne mądrości ( potocznie tzw. pierdoły ) :evil: . Jeśli kogoś interesuje marketing sieciowy zapraszam na:
http://www.otostrona.pl/zarabiamywinternecie
e-mail: pawelek325@gmail.com
Z mojej strony to wszystko dziękuję i życzę wszystkim samych sukcesów :-)

Gość

Postautor: Gość » 04 lip 2010, 21:41

Proszę nie zwracać uwagi na post powyżej. Ten post jak i parę innych chwalących tą firmę zostało wysłane z dokładnie tego samego IP co początkowe komentarze tej "firmy".
Koleś po prostu naciąga ludzi. Nie dość że sam siebie ośmiesza swoimi postami to jeszcze po jego stylu pisania widać że jest osobą niedojrzałą. Powiem szczerze że podobne posty widziałem w grach internetowych kiedy pisały jakieś dzieci :/

No cóż... gratuluję.

W każdym razie sprawa została zgłoszona do prokuratury, a temat proponuję zamknąć.

Do właściciela "firmy" Victoria plus. Szablony internetowe jakich pan używa są dozwolone tylko i wyłącznie do celów prywatnych (np. jeżeli ktoś zakłada swój własny blog) i niedozwolone jest ich używanie w celu promowania jakiejkolwiek firmy.

Ta sprawa równierz została zgłoszona do twórcy firmy udostępniającej szablony stron internetowych.

KGP

Postautor: KGP » 04 lip 2010, 21:48

Kod: Zaznacz cały

Firma „VictoriaPlus” ul. Mickiewicza 2/4, sp. 58, 96-102 Skierniewice mBank 18 1140 2004 0000 3102 3858 3712 UWAGA ! Na przelewie bankowym w miejscu "tytułem" należy obowiązkowo wpisać: "REK - NET", podać numer zamawianej strony oraz swój adres e-mail. Jeśli dokonałeś już wpłaty, to potwierdź zamówienie wysyłając do nas e-mail z podaniem swoich danych: imię, nazwisko i adres oraz numer zamawianej strony. Jeśli Twoje dane są inne niż te na przelewie to podaj je w e-mailu. W odpowiedzi na ten sam e-mail otrzymasz załącznik wraz ze stroną www, [b][size=150]umową[/size][/b], opis pracy i od razu pierwsze zadania do wykonania. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty. Potwierdzenie wyślij na ten e-mail: skandek@2be.pl
Drogi panie, umowy wysyłane przez internet w taki sposób nie posiadają ŻADNEJ wartości prawnej chyba że są opatrzone podpisem elektronicznym, w związku z tym sprawa przekazana instytucji walki z przestępstwami internetowymi.

młodszy inspektor dr Mariusz Sokołowski

PETERECZEK

Postautor: PETERECZEK » 04 lip 2010, 21:54

O_o
Widać w końcu ktoś rzeczywiście zgłosił to na policje.

Drogi panie władzo :mrgreen:
Na stronie http://www.skandek.maniak.pl/zamowieniestrony.html
znalazłem coś takiego:
Dokonując wpłaty potwierdzasz, że masz co najmniej 16 lat, zapoznałeś się z ofertą i zezwalasz na użycie swoich danych w celu realizacji zamówienia oraz w czasie dalszej współpracy.
Czy to jest zgodne z prawem?
"Na użycie swoich danych [...] w czasie dalszej współpracy." !!!!!!!!??????

LUDZIE!!!!!! UWAŻAJCIE

KGP

Postautor: KGP » 15 lip 2010, 06:23

Proszę o zamknięcie tematu.
Wszystkie konta pocztowe, strony internetowe powiązane z Victoria Plus są właśnie sprawdzane.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl