VictoriaPlus - uwaga na nich

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 28 kwie 2009, 21:42

Wszystkie te "potężne firmy" zatrudniające tysiące pracowników w całej Polsce do prac w domu, niestety zapominają zazwyczaj podawać swojej pełnej nazwy i siedziby (o ile oczywiście zarejestrowały gdziekolwiek swoja działalność). Dobrze, że mamy takich sprytnych małolatów, którzy te niedomówienia uzupełniają ;-)

lalola

Postautor: lalola » 26 lip 2009, 22:50

Czytałam, co napisała firma fikcyjna VictoriaPlus. Jakiś autor postów z tej firmy jest głupi na 100% i wyłudził pieniądze od nas. Musimy zgłosić na policję, mam znajomą - prokurator. Niech on przestraszy się!!!!

Gość z Sk-ce

Postautor: Gość z Sk-ce » 27 lip 2009, 10:59

VictoriaPlus to kolejny soposób na zarabianie w internecie. Sam bym się zapisał (jestem ze skierniewic) do tego programu ale na szczęście zawsze sprawdzam firmy i programy partnerskie. Firma ze Skierniewic no cóż... ciężko tam o prace i jak się nie ma znajomości to tylko segregacja śmieci na rawce (40zł dniówka), ale to nie jest wytłumaczenie. Na szczęście wiem gdzie mieszkasz xD śpij spokojnie

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 27 lip 2009, 21:03

Po pierwsze i ostatnie: dane teleadresowe, rodzaj dzialanosci, nr KRS,NIP sa danymi publicznymi. Kodeks spolek handlowych (kiedys kodeks handlowy) o tym wspomina.

boję się

Postautor: boję się » 28 lip 2009, 00:21

Zgłaszamy to jutro na policję
:mrgreen: zgłosili panowie 14.04.09 i cisza...................

ktoś

Re: VictoriaPlus - uwaga na nich

Postautor: ktoś » 09 paź 2009, 14:23

Ja nie rozumiem, firma sie ogłasza w internecie, więc to żadna tajemnica. Oferta jest podejrzana bo trzeba zapłacić na początku, więc ludzie zaczynają się dopytywać co i jak? Nie ma w tym nic złego... no chyba że rzeczywiście to jest wyłudzanie pieniędzy to wtedy przedstawiciel firmy „VictoriPlus” zachowuje się tak jak się zachowuje. Nikt tu nikogo nie obraża a tylko chroni się przed oszustwem!!!!! Co jest logiczne i zrozumiałe w naszym kraju. A poza tym dowiadywanie się nie jest obraźliwe dla nikogo. Firma ta zamiast wyjaśnić, rozwiać wszelkie wątpliwości forumowiczów grozi policją, czyli coś nie tak... Aha i w Polsce występuje wolność słowa, więc możemy sobie tu toczyć debaty na tematy jakie tylko chcemy. Nie dajcie się!!!! Napiszcie jak skończyła się sprawa z policją??

Gość

Odp: VictoriaPlus - uwaga na nich

Postautor: Gość » 06 lis 2009, 15:40

Przeczytałam opinie na forum i jedno jest dziwne, że firma zamiast rozwiać wszystkie wątpliwości zainteresowanych, to rzuca się na wszystkich używając obraźliwego języka (bo przecież Ci co się tu wypowiadają, tylko dlatego weszli na stronę tej firmy, bo byli zainteresowani i chcieli sprawdzić "z czym to się je"). Sposób wypowiadania się osoby z tej firmy jest paskudny i odstręcza.
Ja również chciałam dowiedzieć się czegoś bliżej o tej "pracy w domu", ale za każdym razem jak wchodziłam w menu to były tylko ogólne informacje, i zauważyłam, że najważniejsze jest wpłacenie pieniędzy za stronę. Stron jest 10, każda po 39,90. Aby móc pracować i zarabiać, trzeba na dzień dobry wykupić te strony. Są ponoć strony bezpłatne, ale pomimo wskazania, gdzie są, to ich tam nie ma. Nie można też zobaczyć wzoru strony, pomimo iż jest niby możliwość jej obejrzenia. To jest podejrzane. Każdy myślący człowiek zanim zdecyduje się na coś to chce to dobrze sprawdzić, a tu się nie da sprawdzić nic.
Też mi się wydaje, że tu chodzi o wyciągnie od ludzi pieniędzy.

Pr@wnik

Postautor: Pr@wnik » 07 gru 2009, 14:00

OJ ludki ludki.....
Po pierwsze, gość z tej firmy ma połowicznie racje bo po pierwsze zgodnie z artykułem 23 kodeksu Cywilnego o ochornie dóbr osobistych odnoszą się one tak do osób fizycznych jak i do osób prawnych,nie wolno umieszczać opinii obrażliwych jeśli nie ma się ku temu dowodów i nie opiera się nie na rzetelnej krytyce a na celowym szkodzeniu przedsiębiorstwu.
Po drugie ochorna danych osobowych dotyczy tylko podmiotów prywatnych a nie publicznych więc umieszczenie danych firmy NIE JEST ZŁAMANIE PRAWA PONIEWAŻ DZIAŁA ONA PUBLICZNIE! Ochrona danych osobowych dotyczy tylko osób fizycznych nie prowadzących działalności zakrojonej na szeroką skalę.
Pozdrawiam,

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 07 gru 2009, 14:38

Oj "prawniku". FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "VICTORIA PLUS" EWA ANNA BADEK nie ma żadnej racji bo nikt jej tu nie obrażał - czytaj uważnie posty wyżej.
Ma tylko pretensje, że podaliśmy pełne dane firmy i probowaliśmy wyjaśnić co takiego ta firma oferuje.
A oferuje sprzedaż "strony internetowej" przy pomocy której należy łowić następnych klientów na jej zakup - o tym fakcie zainteresowany "współpracą" ma się dowiedzieć dopiero po wpłaceniu pieniędzy. Czyli zdradziliśmy niejako "tajemnicę handlową" tej szlachetnej firmy.

wiktorminus

Postautor: wiktorminus » 22 gru 2009, 09:24

oszustwo... to tak samo jak chalupnictwo polegajace na oglaszaniu pracy chalupniczej w mediach... oczywisie pakiet startowy za min 10zl to podstawa...

wezcie sie za normalna robote zlodzieje jeden z drugim !

tak... nie boje sie użyć tego słowa... zapewne jest ono namiastką tego jak powinno się nazywać takich naciągaczy... ale... wina jest pół na pół... sami sobie jesteśmy winni ,że jesteśmy tak łatwowierni...

kolejny raz nazleży podkreślić... 99% pracy chałupniczej to FIKCJA... istnieją firmy legalne oferujące chałupnictwo (sam miałem z taką doczynienia, składanie pocztówek okolicznościowych 0.5 gr za sztuke), ale to jest kropla w morzu jeśli chodzi o rynek pracy. więc nie liczcie na gruszki na wierzbie... tylko do normalnej ROBOTY !

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl